• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версій 9.3.0.0 - 9.3.0.8

05.01.2017

7343

На форму "Контроль оплати реалізацій для звичайних клієнтів" (Неоплачені реалізації звичайних клієнтів) додано дії:
- "Приховати" - неоплачена реалізація переводиться в стан "прихована";
- "Відновити" - прихована неоплачена реалізація стає звичайною.
Додано перемикач "Показати приховані" (за замовчуванням вимкнений). При ввімкненому перемикачі відображаються приховані неоплачені реалізації. Такі реалізації відображаються сірим кольором, стиль шрифту - закреслений.
При виклику форми "Контроль оплати реалізацій для звичайних клієнтів", якщо є неоплачені реалізації, але вони всі приховані, з'являється підтвердження на відкриття форми. Якщо користувач відповідає "Так", то форма відкривається з увімкненим перемикачем "Показати приховані".

За допомогою цього доопрацювання у користувачів програми з'явилася можливість приховувати неоплачені реалізації звичайних клієнтів на формі "Контроль оплати реалізацій для звичайних клієнтів".

8044

На форму "Стан складу" в перелік фільтрів "Фільтри по товару" додано фільтр "Ваговий товар". При виборі даного фільтра, в списку товару будуть відображатися тільки товари, у яких значення параметра "Розмірність" встановлено як "Ваговий".

Цей фільтр дає можливість на формі "Стан складу" відобразити в списку товарів тільки ваговий товар.

8045

У пункті меню "Маркетинг" - "Клієнти" на форму "Змінити параметри дисконтної картки" біля кожного параметра додано перемикач, увімкнення якого означає, що значення цього параметра буде змінено. Якщо перемикач вимкнений, то відповідне поле буде недоступне для зміни.

За допомогою цього доопрацювання користувач програми може при зміні параметрів дисконтної картки для клієнта, змінювати тільки ті параметри, які необхідно.

8105

На форму "Повернення браку" додано кнопку "Оновити постачальників". Також додано колонки "Сума в нац. валюті" і "Сума у валюті".
На форму "Акт браку" додано колонки:
- "Ціна в нац. валюті" - відображається, якщо валюта акта браку не відповідає національній;
- "Сума в нац. валюті" - відображається, якщо валюта акта браку не відповідає національній;
- "Серійний номер" - відображається, якщо активовано додаткову функцію "Облік гарантійного товару за серійними номерами"

За допомогою цього доопрацювання розширено інформативність пункту меню "Повернення браку".

8121

При поверненні браку, якщо по товару ведеться гарантійний облік, для кожної одиниці товару запитується серійний номер, при цьому в складі акта браку такий товар відображається окремим рядком для кожної одиниці товару.
Для відображення поля "Серійний номер" у друкованій формі "Акт браку", у шаблон друку "Акт браку" додано дане поле "Серійний номер".

Дане доопрацювання дає можливість користувачам програми, які користуються функцією "Облік гарантійного товару за серійними номерами" відобразити поле "Серійний номер" в друкованій формі "Акт браку".

8210

На форму "Співробітник" додано фільтр "Центр обліку". Для обмеженого облікового запису фільтр містить тільки дозволені користувачеві центри обліку.

Дає можливість відобразити список співробітників тільки за тими центрами обліку, які дозволені користувачеві.

8212

На форму "Стан складу" в "Методи сортування даних" додано сортування "Ціна оптова".

Це доопрацювання дає можливість сортувати список товарів на формі "Стан складу" за оптовою ціною в порядку убування.

8270

Якщо реалізація оптова (дія "Змінити параметри документа" - "Вид торгівлі" - Опт), то під час додавання товару в реалізацію, на формі "Введення кількості товару в реалізації" відображається оптова ціна товару.

За допомогою цього доопрацювання, якщо реалізація оптова, то під час додавання товару в реалізацію, на формі "Введення кількості товару в реалізації" відображається оптова ціна.

8522

В "Аналіз" - "Період" при розрахунку товарного прибутку додано врахування оплат бонусами і повернень оплат бонусами. Також це враховано і в друкованій формі аналізу.

За допомогою цього доопрацювання на формі "Аналіз" - "Період" тепер враховуються оплати бонусами і повернення таких оплат.

8943

У "Журнал інвентаризації" додано колонку "Автор", в якій відображається Співробітник, а якщо він не визначений, то Користувач, який виконав цю дію.

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми можуть визначити за журналом інвентаризації, хто проводив цю дію під час інвентаризації.

8948

На панель з фото товару додано кнопку увімкнення/вимкнення режиму переміщення фотографії. Після увімкнення режиму, фото товару можна переміщати в будь-яке місце на формі, у разі вимкнення - панель з фото повертається в статичне положення (праворуч від поля "Сума до оплати").

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість на формі "Реалізація" переміщати фото товару.

9108

У таблицю "Товар видаткової накладної" додано колонку "Сума міри" і підсумок по ній.

Для користувачів, яким важливо бачити суму міри на формі "Торгівля з випискою рахунку" - вкладка "Видаткова накладна" - таблиця "Товар видаткової накладної", додано колонку "Сума міри". Також у полі за підсумком відображається підсумок за цією колонкою.

9239

На форму "Перевірка кількості товару в накладній" режиму "Товар в дорозі" додано перемикач "Запитувати кількість". Якщо перемикач увімкнено, то під час сканування товару або введення штрих-коду відкривається форма для введення кількості порахованого товару.

Це доопрацювання дає можливість запитувати кількість товару під час перевірки накладної в режимі "Товар у дорозі", що дасть змогу прискорити перевірку.

9453

Якщо в документі приходу, який містить товари, було змінено валюту або курс, то під час натискання на кнопку "Записати", буде видано повідомлення про те, що змінилася валюта та/або курс, після чого необхідно перерахувати ціни в прибутковій накладній. Відмова від перерахунку не дає змоги зберегти зміни в приході.

На форму "Прихід" при зміні валюти або курсу прибуткової накладної додано відповідне повідомлення.

9612

У всі звіти з інвентаризації додано дане "Ціна зі знижкою".

Розширено інформаційні дані звітів з інвентаризації. З'явилася можливість у друковану форму звітів з інвентаризації додати поле "Ціна зі знижкою".

9613

До набору даних для звітів "Друк роздрібної накладної", "Друк оптово-роздрібної накладної" і "Друк із закупівельною і роздрібною ціною", які викликаються через дію "Друк накладної" на формі "Внутрішня передача" і "Реєстр внутрішніх передач" додано поле "Коротка назва товару".
Також поле "Коротка назва товару" додано в набір даних для всіх звітів з інвентаризації (форма "Товар на інвентаризації" - дія "Друк звітів інвентаризації"). Це поле можна додати під час налаштування відповідного звіту.

З'явилася можливість у друковану форму звітів форми "Внутрішня передача", а також звітів з інвентаризації, додати поле "Коротка назва товару".

14077

Додано перемикач "Фіксувати курс для оплати", який доступний тільки для валютних рахунків. Якщо перемикач увімкнено, то під час оплати заборонено редагування курсу розрахунку еквівалента.

Додана можливість фіксувати курс валюти для оплати рахунку в Торгівлі з випискою рахунку.

14771

Додано друк фінансового чека при поверненні передоплати на замовлення клієнта. Чек друкується відповідно до налаштувань програми (Налаштування - Параметри - Чек - Друк фінансового чека).

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість друку фінансового чека при поверненні передоплати на замовлення клієнта.

14775

На формі "Аналіз реалізацій за постачальниками і торговими точками" прибрано округлення сум.

Дане доопрацювання виконано для більш точного Аналізу реалізацій за постачальниками і торговими точками.

15312

У список фільтрів по товару додано фільтри "Товари з фотографією" і "Товари без фотографії".

Ці фільтри дають змогу на формі "Стан складу" відобразити список товарів, у яких є фотографія в картці товару і список товарів без фотографії.

15324

У "Звіт за підсумками за період" у розділ "Результати торгівлі" додано колонку "Баланс за оплатами бонусами", яка являє собою різницю між оплатами бонусами за товар і поверненнями оплат бонусами при поверненні товару. Це значення віднімається з "Виторгу" і "Прибутку".
Відповідне дане додано в друкований звіт.

У "Звіт за підсумками за період" додано інформацію щодо оплат бонусами.

15337

У пункт меню "Документ" - "Акт переоцінки" - таблиця "Склад акта переоцінки" додано колонки:
- "Роздрібна націнка" (відсоток націнки Нової роздрібної ціни до Собівартості);
- "Оптова націнка" (відсоток націнки Нової оптової ціни до Собівартості);
- "Націнка ціни зі знижкою" (відсоток націнки Нової роздрібної ціни зі знижкою до Собівартості).

Це доопрацювання дає можливість користувачам програми на формі "Акт переоцінки" бачити відсоток націнки між новою роздрібною ціною і собівартістю, націнку між новою оптовою ціною і собівартістю, а також націнку між новою роздрібною ціною зі знижкою і собівартістю.

15341

Додано узагальнений аналіз "Оборотність запасів", який об'єднує "Оборотну відомість за кількістю" і "Оборотну відомість за собівартістю". Цей звіт можна роздрукувати, а також експортувати в Excel або в Html.

Це доопрацювання дає змогу аналізувати оборотність товарів за допомогою аналізу "Оборотність запасів", який об'єднує "Оборотну відомість за кількістю" і "Оборотну відомість за собівартістю".

15344

Змінено фільтр "Центр обліку", який дає змогу вибрати кілька значень.
Додано перемикач "Групувати за центрами обліку". При увімкненому перемикачі відображається колонка "Центр обліку", при цьому дані по товарах відображаються в розрізі обраних центрів обліку.
Змінено доступ до дій "Задати товарну знижку", "Додати товар до акта переоцінки", "Додати до повернення постачальнику" і "Надрукувати етикетки". Ці дії можна виконати, якщо є вибрані записи в таблиці й обрано один Центр обліку.

За допомогою цього доопрацювання користувачі програми можуть відображати дані в аналізі залежалого товару за конкретними центрами обліку.

15349

Змінено фільтр вибору Центру обліку. Цей фільтр може працювати у двох режимах:
1. Одиничний вибір конкретного центру обліку;
2. Множинний вибір - можливість вибору декількох центрів обліку. При виборі цього режиму буде доступне налаштування "Включаючи підгрупи". Якщо активувати це налаштування, то під час вибору, наприклад, центру обліку 2-го рівня, автоматично буде обрано склади 3-го рівня.

За допомогою цього доопрацювання змінено фільтр вибору Центру обліку на формі Рух товару.

15351

На формі "Порівняльний аналіз виторгу за видами товару" змінено відображення значень полів "Приріст кількості" і "Приріст виторгу" на процентний формат.
Значно прискорено роботу аналізу.

За допомогою цього доопрацювання в "Порівняльному аналізі виторгу за видами товару" показники "Приріст кількості" і "Приріст виторгу" відображаються в процентному форматі.

16631

На форму "Клієнти" додано дію "Відправити повідомлення клієнту".
При надсиланні повідомлення по контакту додано можливість змінювати номер телефону (форма "Контакти і нагадування").

Додана можливість на формі "Клієнти" відправляти індивідуальні повідомлення клієнту.

16643

У налаштування Виробництва додано дію "Налаштувати розряди операцій", після натискання на яку відкривається довідник "Розряди операції", що показує відсоток збільшення вартості секунди операції за розрядом відносно вартості секунди виробничого акта.
У технологічну операцію додано поле "Розряд операції". У таблицю "Список виробничих операцій" додано розрахунок суми з урахуванням розряду, колонка "Вартість секунди" (значення відображається з урахуванням розряду) і "Розряд операції".
В "Оплата відрядної праці" значення в колонці "Виконано" розраховується з урахуванням розрядів операцій.

З'явилася можливість вказувати розряди для виробничих операцій. Таким чином, при розрахунку оплати відрядної праці розраховується вартість секунди з урахуванням розряду операції.

16648

Додано налаштування ""Відпускні ціни" і "Націнку", яке означає, який параметр оновлювати при зміні ціни закупівлі товару.

Додана можливість у приході в картці товару вказувати, який параметр (відпускна ціна або націнка) буде змінено при зміні ціни закупівлі.

17231

Додано колонку "Середня ціна секунди у виробничому акті".

Це доопрацювання буде зручним користувачам, яким важливо бачити середню ціну секунди у виробничому акті.

18035

Додано можливість вносити витрати для видаткових накладних не в національній валюті. Витрату можна вводити або в національній валюті, або у валюті накладної в тому разі, якщо вона не належить до витратної статті аналізу.

Додано можливість у Торгівлі з випискою рахунку вносити витрати за видатковими накладними не в національній валюті.

18159

У діалог вибору параметрів "Звіту за списаннями товару" додано перемикач "Групувати за виробничим актом" (перемикач доступний тільки за увімкненого налаштування "Показувати списання виробництва").
У дані звіту додано дане "Номер виробничого акта".

Дане доопрацювання дає можливість користувачам програми відобразити номер виробничого акта у Звіті за списаннями товарів.

18535

При отриманні замовлення з інтернет-магазину (синхронізація через файли) додано можливість отримувати суму бонусів, якими було оплачено замовлення в інтернет-магазині. У файлі замовлення (розширення *.sal) у розділі [Options] може бути присутнім рядок BonusPay=28,50 - дійсне число, що відображає суму на замовлення (28,5), яку клієнт оплатив бонусами.
У пункт меню "Документ" - "Замовлення віддаленого клієнта" додано колонку "Оплачено бонусами". При автоматичному або ручному створенні рахунку враховується сума, сплачена бонусами на замовлення. Оплату бонусами розподіляють за товарами рахунку, і для таких оплат вимкнено можливе обмеження на те, що в рахунку має бути хоча б один товар, який не оплачується бонусами.

Це доопрацювання дає можливість під час отримання замовлення з інтернет-магазину (у разі синхронізації через файли) отримувати суму бонусів, якими було оплачено замовлення в інтернет-магазині.

18549

1. У друковану форму "Рахунок", "Видаткова накладна" і "Акт виконаних робіт" додано змінні:
- "Підприємство";
- "Власник підприємства";
- "Юр. адреса підприємства";
- "Факт. адреса підприємства";
- "ЄДРПОУ одержувача".
2. ЄДРПОУ магазину підтягується з Підприємства, якщо зазначено. У разі, якщо не вказано - з магазину. Цей принцип актуальний і для інших полів, які дублюються в підприємстві та центрі обліку.
3 На формі редагування "Підприємство" додано поле "Факт. адреса" і "Місто".
4. У картку клієнта на вкладку "Інше" додано поле "ЄДРПОУ".

З'явилася можливість у друкованій формі "Рахунок", "Видаткова накладна" і "Акт виконаних робіт" відобразити інформацію про підприємство, власника підприємства, юридичну та фактичну адресу підприємства, а також ЄДРПОУ одержувача (клієнта).

18953

Додано можливість завантажувати кілька документів одного постачальника за одну сесію імпорту, за умови, якщо документи однаково розмічені (мають виділену область з однаковою назвою). На форму редагування налаштувань імпорту додано область "Список імпортованих файлів" для додавання завантажуваних файлів. Додано перемикач "Імпортувати кожен файл в окремий документ приходу". За активного налаштування, для кожного файлу буде створено окрему прибуткову накладну, а якщо цей перемикач вимкнено, то товари з усіх документів буде завантажено в один прихід.

За допомогою цього доопрацювання у користувачів програми з'явилася можливість імпортувати кілька документів одного постачальника за одну сесію імпорту.

19221

На формі "Торгівля з випискою рахунку" на вкладці "Видаткова накладна" дію "Надрукувати товарний чек" перенесено в групу "Чек". При натисканні на цю дію друкується тільки нефіскальний чек.
До групи "Чек" додано дію "Надрукувати фіскальний чек". З фіскальним чеком може друкуватися і нефіскальний чек, якщо встановлено змішаний друк чека.
До групи "Чек" додано всі сервісні дії для роботи з фіскальним реєстратором.
Також реалізовано друк фіскального чека для накладних повернення за дією "Друк повернення" відповідно до налаштувань програми (Налаштування - Параметри - Чек - Умови друку чека в "Торгівлі з випискою рахунку").
При вході в режими "Торгівля з випискою рахунку" і "Реалізація" і встановленим постійним зв'язком з фіскальним реєстратором, тепер при неможливості з'єднання, з'являється повідомлення помилки про те, що проблема з реєстратором і робоча форма відкривається.

Додана можливість друку фіскального чека в режимі "Торгівля з випискою рахунку".

19230

При розпакуванні коробки додано вибір Центру обліку, куди буде переміщено товар зі складу тимчасового зберігання.
У "Склад коробки для сезонного зберігання" додано дію "Вилучити товар з коробки". При виборі цієї дії, можна розпакувати вибрані товари і перемістити на обраний центр обліку. За замовчуванням встановлено центр обліку, на якому знаходиться коробка для сезонного зберігання.

За допомогою цього доопрацювання з'явилася можливість обирати Центр обліку, куди буде розпаковуватися товар з коробки для сезонного зберігання. Також користувачі програми зможуть розпаковувати одиничний товар з коробки.

20784

На форму "Список витрат" додано дві дії "Заборонити повернення товару" і "Дозволити повернення товару".

Це доопрацювання дає можливість на формі "Список витрат" встановити заборону на повернення товару для кожного товару накладної. При додаванні товару в повернення з ознакою заборони повернення, користувачеві буде показано підтвердження для кожного такого товару.

20913

1. У картку виду товару додано додаткову панель для можливості додавання динамічних характеристик для товару.
2. У картку товару додано поля для редагування даних параметрів. Панель Додаткових параметрів відображається в разі, якщо у вигляді товару вказані динамічні характеристики.
Додаткові параметри можна вивести на етикетку, а також імпортувати в прибуткову накладну.

З'явилася можливість додавати додаткові характеристики для виду товару. Тепер користувачі програми можуть додавати різні характеристики для різних категорій товарів.

20971

При підтвердженні перенесення виду товару в інший вузол додано налаштування "Копіювати параметри батьківської гілки (куди переноситься)". Під час активації цього перемикача буде скопійовано параметри батьківського вузла, зокрема й динамічні параметри.

Додана можливість під час перенесення виду товару в інший вузол вибирати: копіювати параметри батьківської гілки чи ні.

20974

На форму "Постачання товару від постачальника" додано перемикач "Всі центри обліку" (за замовчуванням вимкнений). Якщо перемикач увімкнено, то в списку товарів будуть відображені товари, які постачалися на центри обліку, відмінні від поточного центру обліку, і з яких було внутрішнє передання на поточний центр обліку. При цьому відображаються товари тільки тих центрів обліку, які доступні користувачеві. Також буде відображено поле "Центр обліку док-та приходу".
Додано поле "Ціна в нац. валюті" (відображається, якщо валюта акта браку не відповідає національній валюті). Це поле доступне для зміни.

За допомогою цього доопрацювання у користувачів програми з'явилася можливість при створенні "Акта браку" додавати товар, що поставляється на будь-який центр обліку, а не тільки на поточний.

20977

На формі "Товар на інвентаризації" фільтр "Товар в наявності" перейменовано на "Товар без розбіжностей".
У список фільтрів додано фільтри "Кількість в наявності >0" і "Кількість на складі >0".

Розширено список фільтрів на формі "Товар на інвентаризації".

21071

У разі заборони бачити роздрібні ціни (Налаштування - Параметри - Роль - Дозволено бачити роздрібні ціни в картці товару), націнка на товар у картці товару не відображається.

За допомогою цього доопрацювання виправлено помилку відображення націнки в картці товару при приховуванні роздрібних цін, що давало користувачеві можливість розрахувати роздрібні ціни на товар.

21428

Виправлено помилку неможливості створення упаковки товару (комплекту), якщо в налаштуваннях формування назви товару вимкнено поле "Опис". За замовчуванням, кількість штук в упаковці додається до поля опис. У разі, якщо опис не входить до назви товару, тоді кількість товару в упаковці додається до назви, при цьому назву товару буде зафіксовано.

За допомогою цього доопрацювання виправлено помилку неможливості створення упаковок товару (комплектів) у режимі "Прихід товару", якщо в налаштуваннях формування назви товару відключено поле "Опис".

22032

Виправлено поле "Постачальник" на формі "Повернення браку. Список документів". Вилучено кнопку "Оновити постачальників".

Тепер дані в списку постачальників на формі "Повернення браку" оновлюються автоматично.

22038

У фільтр "Центр обліку" додано такі можливості:
- Центр обліку відзначається пропуском. При одиночному виборі, після натискання на пробіл встановлюється вибране значення у фільтр;
- вибір застосовується клавішею Enter;
- показується список фільтра, що випадає, після натискання на стрілку "вниз" при активному фільтрі.

Додано управління фільтра "Центр обліку" через клавіатуру.

22039

На формі редагування параметрів документа Реалізація (дія "Змінити параметри документа") прибрано кнопку "Очистити" біля поля "Вид торгівлі".

Прибрано можливість очищати поле "Вид торгівлі" на формі редагування параметрів документа реалізації.

22812

При синхронізації з інтернет-магазином через API враховується зв'язок виду товару з розділом синхронізації. Якщо розділ синхронізації призначено у виду товару, що синхронізується, то в інтернет-магазин передаватиметься не назва виду, а назва розділу синхронізації. А якщо задано і номер розділу синхронізації, то синхронізація відбуватиметься за цим номером, а не за ID розділу. Для нормальної синхронізації з інтернет-магазином необхідно, щоб у всіх видів товару або були вказані розділи синхронізації, або зовсім не вказані. Аналогічно з номером розділу.

При синхронізації з інтернет-магазином через API враховується зв'язок виду товару з розділом синхронізації. Якщо розділ вказано, то під час синхронізації передається назва розділу, а не назва виду.

23112

У налаштування синхронізації з інтернет-магазином в "Об'єкт синхронізації" на вкладку "Центри обліку" додано два налаштування "Синхронізувати тільки товари з фото" та "Синхронізувати товари тільки в наявності" (за активної настройки, товари з нульовою і від'ємною кількістю будуть видалені з інтернет-магазину). Ці налаштування не працюють для електронного каталогу.

Додана можливість під час синхронізації з інтернет-магазином синхронізувати тільки товари з фото і синхронізувати товари тільки в наявності.

Версія 9.3.0.0 (БД 464)

1) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Рахунок --> таблиця Рахунок
Змінено алгоритм зняття товару з резерву, перед зняттям виконується перевірка на наявність резерву за товарами рахунку. Якщо товарів у резерві немає, то видається повідомлення, що Немає товарів для зняття з резерву (№13566).
2) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Оплати
Якщо хоча б одна оплата накладної створена в результаті розподілу оплати, то виконати Скасування оплат за накладною не можна, необхідно спочатку видалити розподіл за яким була створена оплата (№15159).
3) "Торгсофт - Синхронізація з інтернет-магазином (через FTP) - Завантаження замовлень" - Якщо є кілька інтернет-магазинів і вони налаштовані на синхронізацію в однаковий час, то міг статися збій і в синхронізацію другого магазину потрапляло замовлення, призначене для першого магазину, або відбувалася помилка запису файлу замовлення.
Дана ситуація виправлена тепер в папці "C:\Журнал Torgsoft\Прийом замовлень\" створюються підпапки з ідентифікатором об'єкта синхронізації і всі наступні дії (для цього об'єкта синхронізації) відбуваються тільки в цій папці (№17465).
4) Комплектація за серійними номерами
У Торгівлі з випискою рахунка заборонено продаж (при додаванні товару в Комерційній пропозиції, Рахунок, Видаткова накладна) комплектацій із серійними номерами (№18612).
5) Склад --> Оборотна відомість за кількістю
В оборотній відомості в списку центрів обліку виключені приховані центри обліку (№19371).
6) Документ --> Замовлення торгової точки на склад
Додано рольове керування до перемикача Інформувати склад-постачальник про нове замовлення (№19532).
7) Налаштування --> Колективне сповіщення
Налагоджено масштабованість форми, положення всіх компонентів залишається на потрібних місцях при зміні розміру вікна повідомлення оповіщення (№19654).
8) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Прокат
Товар прокату може бути додано тільки для наявного запису товару, тобто кнопку Додати можна натиснути тільки, якщо обрано товар, у якого ще немає ціни за прокат (№20155).
9) "Торгсофт - Склад - Синхронізація з інтернет-магазином"
Виправлена помилка без тексту при проведенні синхронізації.
Помилка була у відсутності перевірки на коректно заповнені поля для фтп сервера.
Додано перевірку на наявність адреси та логіна, вони не мають бути порожніми, інакше відображатиметься вікно помилки з текстом для користувача "про необхідність заповнити поля". Так само додана перевірка у вікні редагування/створення об'єкта синхронізації, якщо обрано тип синхронізації через файл, то поле адреса доставки не може бути порожнім (№20323).
10) "Торгсофт - Маркетинг - Клієнти - (Імпорт)" При імпортуванні клієнтів з файлу в налаштуваннях імпорту можна вказати тип знижки, при вказівці накопичувальної (або інший) типу знижки клієнту встановлювалася фіксована.
Виправлено. Відкориговано порядок типів знижки у випадаючому списку. Тепер при виборі типу знижки клієнтам встановлюється обраний тип знижки (№20515).
11) "Торгсофт - запуск (форма привітання, головна форма)" При розташуванні пуску з правого краю або з лівого, або зверху некоректно відображалися вікна або ховалися за пуск, або взагалі зникали.
Виправлено, тепер при будь-якому розташуванні пуску на робочому столі буде автоматично виправлено розміри і позиції вікон для коректного відображення без перекриттів. (№20516).
12) Замовлення клієнта на виріб
Виправлено застосування ручної знижки на замовлення, якщо вона менша за знижку клієнта.(У параметрах системи вибрано використання вдосконаленого режиму в замовленні клієнта на виріб) (№20519).
13) "Торгсофт - Документ - Замовлення клієнта на виріб - Додавання/редагування списку робіт" після відкриття кона редагування/створення робіт у полі виконавець ім'я скорочувалося до 4 символів. Виправлено встановлення максимально допустимого значення в 255 символів (№20575).
14) "Торгсофт - Стан складу - Картка складського обліку" Не коректно будувався порядок списання надходжень і реалізації, але при цьому кількість залишку на складі сходилася.
Проблема була у відсутності часу в операції (Списання, надходження) і через це вони були завжди один за одним, що розходилося з рухом товару.
Тепер до дати додається час створення документа, і сортування тепер за датою + час, що зі свого боку коректно виводить порядок виконаних дій по товару (№20695).
15) "Сервер додатків - Мобільний клієнт" Якщо в налаштуваннях програми встановлений режим "Налаштування - параметри - фотографія - Використовувати алгоритм формування назви товару", то не зберігалися фотографії зроблені за допомогою мобільного додатку.
Виправлено. Тепер використовується основний метод для збереження і формування назви так само як і в редагуванні картки товару (№20797).
16) "ТоргСофт - Документ - Торгівля з випискою рахунку - видаткова накладна"
Якщо у видаткову внести велику суму для оплати, то програма пропонує погасити інші накладні за рахунок розподілу і якщо в "Налаштування - параметри - Автоматично закривати повністю оплачені видаткові накладні в Торгівлі з випискою рахунку", то повністю оплачені накладні після розподілу залишалися у відкритому стані.
Виправлено. Тепер за умови успішної оплати видаткова накладна переводиться в стан заблокована (№20915).
17) Документ --> Реалізація --> Сканування ШК
Усунуто помилку, яка дозволяла продати серійний номер суворого гарантійного обліку з іншого центру обліку при забороні продажу з інших центрів обліку, якщо ведеться пошук за серійним номером і він був проканований в реалізацію (№20985).
18) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Видаткова накладна --> Витрати
Усунено помилку, внаслідок якої неможливо було за валютною видатковою накладною внести витрату у валюті накладної, оскільки не можна було вибрати касу або р/р у відповідній валюті (№21063).
19) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> вкладка Рахунок --> таблиця Рахунок
Вилучено перевірку на наявність товарів, які перебувають у резерві (або їхню відсутність у резерві) при створенні видаткової накладної (№21064).
20) Документ --> Замовлення торгової точки на склад
Виправлено рольове керування компонента налаштування відправки колективного сповіщення при активації замовлення торгової точки на склад (№21070).
21) Склад - Стан складу
Виправлено помилку відображення націнки при приховуванні роздрібних цін, що давало можливість користувачеві розрахувати роздрібні ціни на товар (№21071).
22) Документ --> Замовлення клієнта на виріб
Додано друк чека (відповідно до налаштування друку фінансового чека) при поверненні передоплати клієнта (№21072).
23) "Торгсофт - синхронізація з інтернет-магазином" при виборі типу синхронізації "Файл" і подальшому налаштуванні з'являлося повідомлення, що незаповнене поле "Адреса доставки", а потім була помилка встановлення фокуса (оскільки цей елемент не було видно).
Виправлено. Тепер спочатку він стає видимим (перемикається на вкладку, де розташований цей елемент) і потім тільки фокус (№21128).
24) Розрахунок зарплати --> Планування --> Графік роботи
Виправлено помилку, за якої не зберігалися зміни коментаря до графіка роботи, якщо було змінено тільки коментар (№21238).
25) Аналіз - Порівняльний аналіз виторгу за видами товару
Змінено назви колонок "Коеф." на "%", тому що тепер відображаються відсотки, а не коефіцієнт (№21241).
26) Прихід товару - Імпорт
Виправлено помилку "Access violation at address ..." під час відкриття діалогового вікна налаштувань імпорту, якщо в налаштуваннях системи встановлений сервер друку Open Office (Налаштування - Параметри - Сервер друку документів) (№21420).
27) Документ --> Реалізація
Виправлена помилка в Перезмінці, через яку, якщо співробітника звільнили з однієї посади з дозволом участі в бригаді та прийняли на іншу посаду з дозволом участі в бригаді, не можна було зареєструвати бригаду, оскільки з'являлося повідомлення "Співробітник звільнений" (№21866).
28) "Торгсофт - Оплати - Виписки за банківськими рахунками" при завантаженні виписок відображалося вікно помилки з текстом "502 Bad Gateway" і виписки не завантажувалися.
Ця помилка стосується тільки нового алгоритму роботи з юридичною особою. Після консультації з представником ПриватБанку було з'ясовано, що ця помилка відбувається зазвичай на початку місяця, коли на серверах банку проводять профілактику і сервер для отримання виписок може не працювати. Додано текст для користувача про необхідність повторити дію отримання виписок через 10-15 хвилин.
також низка помилок з описом є link.privatbank.ua/console/wiki/auth_errors, де помилка 500 те ж саме що і помилка 502 (№21868).
29) Виправлено помилку, коли в Документ - Прихід товару - Відкрити в українській версії не коректно працювало визначення розширень файлу (№21936).
30) "Торгсофт - Оплати - Виписки за розрахунковими рахунками" Не приходили виписки за розрахунковим рахунком, підключеним через новий API для юридичних осіб. Виправлена помилка в рівні авторизації система вимагала підтвердження СМС кодом для подальшої роботи. У налаштуваннях облікового запису в Приват24 потрібно знижувати рівень безпеки для авторизації (Цей пункт описано в довідці) (№22105).
31) Документ --> Відомість інвентаризації
Виправлено помилку відкриття Історії серійного номера (помилка менеджер класу) (№22357).
32) Документ --> Відомість інвентаризації
Виправлено помилку, через яку товар, доданий у відомість за серійними номерами був дозволений до продажу, навіть якщо стояло блокування товару до продажу (№22359).
33) Документ --> Реалізація
Перевірено і відкориговано алгоритм додавання товару в реалізацію. Додано контроль на додавання з потрібного складу і продаж у мінус, якщо заборонено продаж з усіх складів. Раніше на деяких точках входу цей контроль був пропущений (№22687).
34) "Торгсофт - налаштування ролей - Головна форма - Склад - Реєстр внутрішніх передач (пункт меню) - Реєстр внутрішніх передач - фільтри"
Виправлено дублювання пункту меню "Фільтр за станом" тепер відображається тільки один і повністю приховує або відображає заголовок і список, що випадає фільтра (№22689).
35) Виправлено в українській версії переклад колонок у Товарознавство - Вид товару
- Одиниця доплати
- Товарна знижка за замовчуванням
- Націнка за замовчуванням (№22878).
36) В українській версії в Аналіз - Аналіз продажів товару постачальника на реалізації повернуто переклад полів
- Повернуто постачальнику
- Разом
- Оплачено
- Борг
- Продано за період
- Повернення від покупців
- Разом до оплати
- Оплачено за період (№22880).
37) Документ --> Виробництво --> Технологічна карта
Виправлена помилка "Виберіть співробітника за замовчуванням...", в діалозі створення виробничого акта за тех картою (№22940).

Версія 9.3.0.1 (БД 464)

1) Оплата - Фінансовий документ
Виправлено помилку, внаслідок якої відкривався на редагування фінансовий документ за розрахунковим рахунком за подвійним кліком при закритому доступі до дії "Редагувати документ" (№21358).
2) Маркетинг - Клієнти - Об'єднати клієнта з іншим
Виправлено помилки при об'єднанні клієнтів:
1. "Конфлікт інструкції DELETE з обмеженням REFERENCE "fk_M4L193". Конфлікт стався в базі даних "TorgsoftDB", таблиця "dbo.Waybill", колонка 'CounterpartyAddressID'. "
2. "Конфлікт інструкції DELETE з обмеженням REFERENCE "fk_M4L195". Конфлікт стався в базі даних "TorgsoftDB", таблиця "dbo.Waybill", column 'CounterpartID'. "
Помилки виникали, якщо у контрагента, що видаляється, були створені контрагенти доставки і використані у видаткових накладних (№23821).
3) Прихід - Імпорт
Виправлено імпорт зображень (не завантажувалися) з Excel-я (№24092).
4) Прихід - Імпорт
В інформаційному повідомленні (кнопка праворуч від поля "Таблиця в імпортованих файлах (виділена область) виправлена помилка в слові "відсутня" (№24300).
5) Прихід - Імпорт
У повідомленні про підсумки імпорту виправлено помилку в слові "завантаженні" (№24301).
6) Маркетинг - Списання бонусів
Оптимізовано роботу режиму. Значно прискорено оновлення даних аналізу (№24310).
7) Маркетинг - Масова розсилка
Виправлено помилку "Could not convert variant of type (Null) into type (Interger)" під час додавання клієнтів у масову розсилку.
Цю помилку можна усунути на попередніх версіях:
Налаштування - Параметри - Знижки
Необхідно заповнити поля "Днів до дня народження", "Днів після дня народження" - поставити 0
(№24312)
8) Виправлено помилку Error reading ReportTitle1.FillType does not exist під час друку чека (№24364).
9) Виправлено помилку не перекладу фрази в повідомленні "Йде підготовка форми до першого використання..." (№24546).

Версія 9.3.0.2 (БД 464)

1) Виправлено помилку, коли за мовних налаштувань "Англійський" у параметрах Windows, у разі видачі або зняття ліцензії, у вікні відображення/введення коду замість крапок, що розділяють код на групи по три цифри, відображалась коса лінія, а код відображався частково (тільки перші три цифри в кожній групі) (№18033).
2) Виправлено помилку, коли на формі "Аналіз активності покупців" у клієнтів не відображався регіон у відповідній колонці, якщо був не встановлений фільтр за регіоном. В іншому випадку, відображалася тільки перша буква регіону (№23949).
3) Виправлено помилку, коли на формах редагування під час спроби записати або відредагувати запис, виникало попередження про необхідність заповнення необов'язкових полів, в яких зберігається дата. Помилка виникала при використанні нестандартного короткого формату дати в операційній системі (ddd dd.MM.yy або dddd dd.MM.yy) (№23954).
4) Налаштування - Контрагент
Виправлено задвоєння даних, якщо у контрагента є кілька одержувачів доставки і відповідно кілька адрес доставки. Ця помилка проявлялася в багатьох місцях, де відображається список контрагентів (№24554).
5) Виправлена помилка в слові під час деактивації додаткової функції в повідомленні, що функція деактивована - "... Для набуття змінами чинності..." (№24556).
6) Прихід - Імпорт
При завантаженні товарів з екселя імпортувався товар, якого немає у виділеній області (таблиці) у разі, якщо в таблиці назва колонок знаходилася в об'єднаних комірках (другий рядок після назв колонок не має ніяких значень) (№24561).
7) На формі "Обладнання" (меню "Склад") у фільтрі "Співробітник" прибрано відображення звільнених співробітників.
Виправлено "інвентарних" на "інвентарних" у діалозі вибору режиму друку.
У вікні діалогу вибору режиму друку (дія "Друк інвентарних номерів") відключені системні кнопки "Згорнути", "Розгорнути".
8) На формі редагування/створення рядка "Обладнання" у фільтрі "Співробітник" прибрано відображення звільнених співробітників (№24732).
9) Виправлено помилку затирання еквівалентних цін у товарів, після застосування акта переоцінки, якщо акт застосовували на центр обліку, в якому був відсутній запис про товар у Стані складу. При цьому має бути встановлено налаштування в Налаштування-Параметри-вкладка Торгова мережа Підтримувати однакові ціни на всіх торгових точках і не вказано Центральний об'єкт обліку (або це той центр обліку, на якому відсутній запис про товар) та на центрі обліку, на якому відсутній запис про товар, дозволено синхронізацію цін з центром (якщо це не центральний об'єкт обліку).
Виправлено помилку, коли під час застосування Акта переоцінки, він застосовувався на всі центри обліку товарів у дорозі незалежно від того, вибрали ми чи ні основний центр обліку для застосування цін. (№24801).
10) Виправлено помилку в Реєстрі внутрішніх передач, коли користувач з обмеженням доступу за центрами обліку не бачив внутрішні передачі на центри обліку, до яких у нього є доступ, якщо доступу до центру обліку відправника у нього немає. Тепер у Реєстрі внутрішніх передач для користувача видно ті внутрішні передачі, до відправника або одержувача яких у нього є доступ (№24802).
11) Виправлено помилку при налаштуванні шаблону чека - не знайдено поле ЄДРПОУ.
З набору даних чека "Юридична особа" прибрано поле "ЄДРПОУ", оскільки воно містило в собі ні ЄДРПОУ підприємства, ні ЄДРПОУ магазину, а ЄДРПОУ Центрів обліку (перший рівень центрів обліку), яке ніде не можливо ввести.
У змінні, в блок "Зовнішні змінні програми", додано змінну "ЄДРПОУ підприємства". (№25063)

Версія 9.3.0.3 (БД 464)

1) Документ --> Виробництво --> Виробничі акти --> дія Випуск готової продукції
Додано додаткову перевірку під час випуску готової продукції, яка перевіряє, яку кількість продукції ще не було випущено, і забороняє випуск, якщо вся продукція за актом випущена.
Виключає можливість подвійного випуску готової продукції, який був можливий, якщо користувач почав випуск і кинув програму з відкритим повідомленням (№20922).
2) Аналіз --> Період
Виправлено помилку, яка забороняла закрити період, якщо в ньому були ремонти зі статусом "Обмін на новий товар" (№22871).
3) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Прокат
На формі створення прокату довідник біля вибору клієнтів викликає форму Список клієнтів (№23948).
4) Виправлено помилку в Документ --> Прихід товару, коли при повторному виклику форми редагування прибуткової накладної, якщо валюта приходу відмінна від національної, то біля дії "Змінити курс на число" писався текст "laRateDescription". Зараз там порожньо (№24806).
5) Виправлено помилку, коли під час проведення реалізації, якщо в поточного користувача встановлено налаштування "Контроль мінімальної ціни продажу" в "Запитати про продаж нижче собівартості/облікової ціни", встановлена користувачем ціна вручну зберігалася тільки до моменту додавання наступного товару в реалізацію. Замість встановленої користувачем ціни встановлювалася собівартість/облікова ціна + мінімальна товарна націнка (№25056).
6) Оптимізовано запит на оновлення таблиці Оплати рахунку і накладної в Торгівлі з випискою рахунку (№25234).
7) Виправлено велику затримку після введення пароля і до відображення форми завантаження (№25346).
8) Документ --> Торгівля з випискою рахунку --> Прокат
Виправлено некоректний розрахунок суми оплати за прокатом. Сума збільшувалася пропорційно кількості товарів прокату (№24443).

Версія 9.3.0.4 (БД 464)

1) Склад - Стан складу - "Змінити опис товару"
Налаштування "Налаштування - Параметри - Облік - Автоматично змінювати назву товару" ніяк не впливало на оновлення назви товару після зміни опису товару. Не оновлювалася назва товару при зміні опису, якщо у товару була зафіксована назва (№25174).
2) Виправлено помилку відсутності в налаштуванні ролей налаштування доступу до робочої форми Питання (№25662).
3) Виправлено помилку, коли в картці клієнта (Маркетинг - Клієнти) в таблиці "Покупки і повернення" могли множитися товарні позиції, якщо в системі йде робота з посередниками і посередники повертали товар (№25663).
4) Виправлено помилку в українській версії програми, коли в повідомленні про відсутність у користувача прав доступу до форми не перекладалася назва форми, а також після назви форми були пропущені символи ". і пробіл (№25951).
5) Документ --> Замовлення віддаленого клієнта
Виправлено помилку "Конфлікт інструкції INSERT з обмеженням CHECK "cheM4O34A19". Конфлікт стався в базі даних "TorgsoftDB", таблиця "dbo.Bill", колонка 'CashDelivetyStatus'", під час приймання замовлення клієнта, якщо за ним одразу створюється рахунок (№26058).

Версія 9.3.0.5 (БД 464)

1) Виправлена помилка в Маркетинг - Склад сім'ї, коли не працювали фільтри за віком і за днем народження на самих клієнтів (якщо у самого клієнта встановлена дата народження), навіть якщо клієнт потрапляв за фільтром - він відсікався (№25177).
2) Виправлена помилка не перекладу і не роботи в українській версії змінної "Вартість товару за прайсом" в Аналіз - Період - кнопка Друк (№25862).
3) В Аналіз - Дослідження виручки за видами товару - дія Детальніше тепер викликає точно таку ж форму, як і Аналіз - Аналіз реалізації за видами товару. Своєю чергою на цій формі у виручці врахована "Собівартість повернень", чого не було в попередній версії (№25925).
4) Виправлено помилку, коли в Торгівлі з випискою рахунку на вкладці Повернення в таблиці Повернення накладної відбувалося округлення до цілого колонки Сума виплат. Зараз Сума виплат округляється до копійок (№26079).
5) Динамічні характеристики товару
Виправлено помилку "The INSERT statement conflicted with the FOREIGN KEY constraint "fk_M40L17" при збереженні нового параметра товару (№26298).
6) Мобільний додаток. Підсумки продажів.
Обрана дата зберігається до виходу в головне меню програми. При новому вході в режим дата встановлюється поточною (№26358).
7) Документ --> Виробництво --> Виробничі акти
У друк маршрутного листа додано дане "% підвищення вартості секунди", яке дозволяє коректно розрахувати вартість операції маршрутного листа з урахуванням розряду операції (№26492).

Версія 9.3.0.6 (БД 464)

1) Виправлена помилка під час друку фіскального чека для драйвера АртСофт (вона звучить так: "Дана здача з даної форми оплати (в даному типі чека) заборонена"). Помилка була пов'язана з безготівковою оплатою, коли сума за кожною товарною позицією округлялася так фіскальним реєстратором до двох знаків після коми, що загальна сума заокруглених товарних позицій за чеком була меншою за підсумкову суму за програмою. А фіскальний реєстратор не може дати здачу з безготівкової оплати.
Класичний приклад - три товари вартістю 1 гривня і кількістю 1,333 кожен (№26772).
2) Виправлено помилку "Неможливо вставити явне значення для стовпця ідентифікаторів у таблиці DynParamDirectValue, коли параметр Identity_Insert має значення off" при збереженні товару, якщо у товару є динамічні характеристики.
Для виправлення подібних помилок було додано дію Налаштування - Параметри - Сервіс - Відновити динамічні параметри (№26776).
3) Покращено продуктивність при відкритті форми редагування Склад акта переоцінки (Документ - Акт переоцінки - Новий акт - Склад акта переоцінки - Вибір товару зі складу - додаємо одну позицію складу).
Виправлено неможливість скасовувати переоцінки на складі третього рівня, якщо під час застосування переоцінки не була змінена жодна ціна на цьому складі (№26933).
4) Виправлено помилку, коли при оплаті декількома подарунковими сертифікатами (робота ведеться як з грошима) однієї реалізації, в Аналіз-Період "Сума використаних сертифікатів", розраховувалася неправильно. А саме для кожної реалізації сума (подивитися можна у фінансовому документі про використання сертифіката) збільшувалася кратно кількості використаних сертифікатів у ній.
Виправлено помилку, коли в Маркетинг - Подарунковий сертифікат - Використання сертифіката (робота ведеться як з грошима) в колонці Сума відображалася загальна сума за фінансовим документом застосування подарункового сертифіката (якщо застосовано кілька сертифікатів в одній реалізації), а не фактична сума застосування даного сертифіката (№27151).

Версія 9.3.0.7 (БД 464)

1) Виправлено помилку, коли під час опрацювання замовлення віддаленого клієнта (з інтернет-магазину), якщо за замовленням одразу формується рахунок, а клієнт уже існує в системі, то в нього затиралися такі характеристики на значення за замовчуванням:
Vip (відключено)
Увага (відключено)
Вид торгівлі (роздріб)
Вид партнерства (покупець) (№26619).
2) Документ - Виробництво готової продукції
Виправлена помилка "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Native Client][SQL Server]Виявлена помилка: ділення на нуль." при оновленні списку виробничих операцій. (при зміні (перегортанні) виробничих актів) (№26833).
3) Виправлена помилка, через яку в режимі "Оплата" - "Оплата" - "Додати оплату" - "Небалансова видаткова", якщо були встановлені фільтри "Фірма зі складами" і "Контрагент", на формі редагування "Оплата" не заповнювалися автоматично поля "Відправник" та "Отримувач", як у "Оплаті постачальнику" чи "Поверненні грошей клієнту" (№27206).
4) Виправлено помилки при видаленні статистик закритих періодів:
а) Коли не видалялися коригування бонусів, не пов'язані з фінансовими документами (наприклад, дія Списати невикористані бонуси в Списанні бонусів), тобто залишалася статистика.
б) При розрахунку суми накопичених бонусів за періоди, що видаляються, не враховувалися коригування бонусів (ручні нарахування/списання, переведення в готівку бонусів). (№27548).
5) Мобільний додаток. Інвентаризація.
Виправлено виліт додатка при вході в інвентаризацію на пристроях з версією Android 4.4.4 і нижче (№27600).
6) Виправлено помилку, коли не відбувалося автоматичне створення бази даних за розкладом, якщо був відсутній каталог для архівів (новий каталог не створювався) №27875).
7) Виправлено помилку, коли неможливо було налаштувати доступ до колонки Центр обліку для обмеженої ролі на формі "Аналіз використання знижок" (№28527).
8) Виправлено помилку, коли на формі Аналіз-Період неправильно розраховувалися витрати, якщо в них входили витрати за прибутковими накладними не в національній валюті, а сама витрата була в національній. Витрата множилася на курс у прибутковій накладній, чого не повинно було бути (№28606).

Версія 9.3.0.8 (БД 464)

1) Виправлено помилку, коли в демо режимі при перемиканні режиму зі "Старту" в "Ультра" з'являвся пункт меню "Розрахунок зарплати", навіть якщо ця функція не була активована (№20205).
2) Виправлено помилку, коли під час синхронізації з інтернет-магазином через DDI API не синхронізувалися види товарів, які самі були підлеглими, але пов'язані з розділом синхронізації верхнього рівня (№24549).
3) Виправлено помилку, коли при поверненні тільки товару повністю оплаченого бонусами, неможливо було змінити його кількість до повернення (№26233).
4) Виправлена помилка при видаленні статистик закритих періодів з ключем "fk_M4L18". Помилка виникала в разі, якщо в передостанньому періоді, що видаляється, або в більш ранньому (останній нас не цікавить, оскільки він залишається) були присутні внутрішні переміщення постановки товару в резерв, а зняття товару з резерву відбувалося вже не в періодах, які очищаються (№26362).
5) Виправлено помилку, коли в "Оплата" - "Баланс з партнерами" - дія "Розшифровка балансу з партнером" - таблиця "Накладні" в колонці "Сума оплат" відображалася сума фактичних оплат за накладною у всіх валютах, без перетворення суми до валюти накладної. Через це некоректно розраховувалася колонка Борг.
Так само виправлено в таблиці Оплата накладної та товарів, значення колонок Прихід, Витрата, Баланс, вони не були приведені до валюти накладної. Додана окрема колонка Сума для відображення фактичного значення оплати (№28805).
6) Виправлена помилка в Торгівлі з випискою рахунка, коли після зворотного переходу на стандартний режим розрахунку цін, якщо до цього був встановлений фільтр за валютою в робочій формі ТВС не в національній валюті (або порожній), то неможливо було створити рахунок (помилка - "Cannot focus a disabled or invisible window").
Виправлено помилку в Торгівлі з випискою рахунка, коли після зворотного переходу на стандартний режим розрахунку цін, якщо до цього був встановлений фільтр за валютою в робочій формі ТВС не в національній валюті, то не відображалися рахунки в національній валюті, а фільтр поміняти неможливо, оскільки в цьому режимі він не доступний. Тепер відображаються тільки рахунки в національній валюті.
Виправлена помилка, коли в Налаштуваннях Параметри - Знижки - Розрахунок умов продажу стоїть "Вдосконалений", але не встановлено в налаштуваннях вдосконаленого режиму "Задіяти режим в торгівлі з випискою рахунку", то при створенні рахунку з режиму реалізація, у рахунки встановлювалися ціни у валюті, чого не повинно було відбуватися. Це негативно впливало на подальшу роботу з рахунком, оскільки надалі ціни у валюті у рахунку не змінювалися (наприклад, під час встановлення клієнтської знижки).
(№28938)
7) Виправлено помилку, коли після першого відкриття форми Звіт - Виписки за період, переглянути друкований варіант і закрити Звіт - Виписки за період, то під час наступного відкриття цієї форми в поточному сеансі роботи програми, у друкованій формі завжди відображалися дані з першого звіту (№29078).
8) Змінено принцип формування підсумку "Сума" в таблиці "Список товарів" з форми "Документ" - "Торгівля з випискою рахунку" - вкладка "Повернення". Тепер підсумок рахується не за колонкою "Сума" з округленням, а перемноженням Ціни на Кількість. Це виключає розбіжність підсумку зі значенням у колонці "Сума товару" з таблиці "Повернення накладної" (№29084).

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором