• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Опис версії 9.1.7.6

20.08.2015

Пропонуємо Вашій увазі перелік змін, що увійшли до версії програми Торгсофт 9.1.7.6.


Опис

Переваги

4058

У касу додано ознаку Стан:
- діє;
- не діє.

У касу додано ознаку діє/не діє. У всіх списках фігурують тільки діючі каси. Недіючі каси можна побачити на формі Налаштування - Каса, використовуючи фільтр за Станом.

5087

Змінено порядок додавання товару з несуворим гарантійним обліком. Якщо в системі здійснюється пошук за серійним номером, то товар додається за ним з усіма перевірками на унікальність. Якщо товар додається зі складу або скануванням ШК/артикулу - введення серійних номерів не запитується.

Необхідно в тому разі, якщо товар перебуває далеко на складі, і немає можливості ввести його серійні номери.

5366

У розрахунковий рахунок додано нове поле Сума еквайрингу.

Додано нове поле Сума еквайрингу, яке використовується в разі, коли банк стягує не тільки % від суми платежу, а й постійну складову (приклад 1,8% + 0,4 грн. за кожен платіж).

5531

В округлення ціни у Виді товару додано налаштування "-1 від округленої ціни".

При встановленому перемикачі "-1 від округленої ціни", усі товари, що належать до обраного виду, можна продавати з ціною "-1" від ціни товару.

5605

Якщо остання закупівля товару була у валюті, то при виклику картки товару показується валюта закупівлі та курс.

Для зручності користувачів у картку товару додано дані про курс валют, для подальшої можливої переоцінки товару.

5832

Додано дію Повернення передоплати. Можна повернути передоплату за рахунком, якщо не було створено видаткову накладну.

У Торгівлі з випискою рахунку за внесеної передоплати створено режим повернення передоплати в разі відмови клієнта від замовлення.

6135

Налаштування - Налаштування друку бирок - додано налаштування Використовувати фото товару в шаблоні.

Налаштування - Налаштування друку бирок - додано налаштування Використовувати фото товару в шаблоні, яке дає змогу додати на етикетку велику фотографію товару

6491

1. Додано змінну "Штрих-код документа" в шаблони друку Налаштування - Налаштування шаблонів друку - Видаткова роздрібна накладна (реалізація).

2. На закладці Повернення (ТВР) додано дію "Знайти накладну" - діалог, де можна вибрати, як шукати: за штрих кодом або за номером накладної.

- Додана змінна "Штрих-код документа" в шаблони друку Налаштування - Налаштування шаблонів друку - Видаткова роздрібна накладна (реалізація) і в ТВР друк видаткової накладної.

- У ТВР на закладці Повернення, додано дію "Зайти накладну" - діалог, де можна вибрати, як шукати: за штрих-кодом або за номером накладної. (Дія "Знайти накладну", яку раніше було перейменовано в "Знайти видаткову накладну з повернення")

6622

У реалізацію додано можливість сканувати/вводити штрих-код/артикул шаблону комплекту. При цьому до складу реалізації додається вміст шаблону комплекту (товари, з яких він складається).
У Торгівлю з випискою рахунка додано дію "Вибрати шаблон" - аналогічно дії в реалізації.

Цей функціонал дасть змогу працювати з комплектами, яких немає на складі в зібраному вигляді, якщо вони збираються автоматично.

6637

Документ - Торгівля з випискою рахунку:
- у "Товар комерційної пропозиції" і "Наявність товару на складах" додано сортування за артикулом;
- у "Товар рахунку" додано сортування за артикулом;
- у "Товар видаткової накладної:" додано сортування за артикулом.
У налаштування друку звітів (Документ - ТВР - Рахунок - Налаштування друку і відправлення рахунку, Документ - Реалізація - Друк - Налаштування друку накладної) додано опцію "Артикул, Назва товару".
Документ - Внутрішня передача - Друк
Додано дію "Налаштування друку документів" для встановлення сортування під час друку документів.

Документ - Торгівля з випискою рахунку - додано сортування за артикулом. У налаштування друку звітів (Документ - ТВР - Рахунок - Налаштування друку і відправлення рахунку, Документ - Реалізація - Друк - Налаштування друку накладної) додано опцію "Артикул, Назва товару". За активної опції виконується відповідне сортування товарів у друкованих документах. Документ - Внутрішня передача - Друк, додано дію "Налаштування друку документів" для встановлення сортування під час друку документів.

6801

Під час закриття платіжної відомості додано можливість обирати касу, за якою буде відображено рух грошей за перенесенням боргів платіжної відомості.

Це потрібно для того, щоб переміщення грошей не заважало в реальних касах, і відображалася чітка картина щодо руху фінансових коштів.

6805

Додано можливість логування складських і фінансових документів.

Цей режим необхідний для визначення змін. Показується, ким і коли востаннє було змінено документ.

6815

Додано округлення до 5 і до 10. Змінено назву варіантів округлення - додано округлення до 5 і 10 цілих.

Для зручності користувачів з'явилася можливість вибрати додаткові види округлення для встановлення чітких цін.

7032

На формі редагування додано налаштування надсилання повідомлення: "Після створення накладної" (повідомлення надсилається після створення накладної), "Після заповнення номера декларації" (під час збереження накладної, якщо є номери декларації). Повідомлення відправляється для накладної один раз. Повторно надіслати можна тільки в ручному режимі.

З'явилася можливість автоматичного надсилання SMS покупцям під час заповнення номера декларації у видатковій накладній за рахунком.  Це необхідно для своєчасного повідомлення покупців про відправлення товарів, щоб виключити людський фактор.

7086

У Масову розсилку додано посилання на торговельну мережу.
В Аналіз масової розсилки додано фільтр за торговою мережею.

У Масову розсилку додано посилання на торговельну мережу. Відповідно до цього посилання, для клієнта визначається % знижки та сума бонусів. В Аналіз масової розсилки додано фільтр за торговою мережею: покупки клієнта аналізуються відповідно до нього. Під час додавання клієнта до масової розсилки Маркетинг - Масова розсилка - Клієнти та Маркетинг - Клієнти у списку розсилок перебувають тільки розсилки за торговельною мережею, встановленою у фільтрі.

7238

У Картку клієнта додано рольове управління для перемикача ВІП-клієнт.

Маркетинг - Клієнти - у Картку клієнта додано рольове управління для перемикача ВІП-клієнт.

7471

Додано можливість виплачувати зарплату з розрахункового рахунку із зазначенням комісії банку.

Застосовується для перерахування коштів співробітникам з розрахункових рахунків, банківських карток і зручності виплати ЗП.

Версія 9.1.7.6 (БД 443)
1) Виправлено помилку визначення обраних принтерів через номер сеансу (№7919).
2) Виправлено помилку, коли в "Аналізі реалізації за видами товару" не працювало обмеження за видами товару, якщо були відсутні колонки зі станом складу на кінець періоду (№7903).
3) Оплата - Фінансовий документ
Виправлено нарахування еквайрингу на р/р при поверненні товару (№7204).
4) Виправлено помилку, якщо відкрито форму "Аналіз виручки за постачальниками" і одночасно відкрито форму "Реалізація", то під час сканування товару в реалізації видає вікно "Не обраний постачальник" і наступне вікно "Товар не знайдений на складі" (№7780).
5) Виправлена помилка некоректного розрахунку штрафу за відсутність покупок (штраф був завищений, на суму оплати бонусами), у разі якщо клієнт розплачувався бонусами (№7825).
6) Виправлено розрахунок собівартості в Склад-Сума товару за період, раніше собівартість бралася зі стану складу, того періоду, до якого належить документ, а тепер береться безпосередньо зі складських документів, а якщо в складському документі немає, то береться собівартість періоду (крім приходів).
В оборотній відомості за собівартістю, прибрано те, що бралася собівартість періоду для прибуткових накладних, за її відсутності в документі (№7870).
7) Звіт по касі за день: збільшено місткість поля "Опис" до 1000 символів (№7876).
8) Виправлено помилку, не друку логотипа на фіскальному реєстраторі ШТРИХ-М (№7890).
9) Виправлено помилку, коли в приході товару не фіксувалася попередня закупівельна ціна, якщо прихід формувався на основі замовлення постачальнику (№7886).
10) Виправлено помилку, коли індивідуальна оптова знижка клієнта за виробником не встановлювалася в реалізації, якщо першим у реалізації вибирали клієнта, а товари потім.
Виправлено помилку у відображенні в стовпчику "Вид знижки" - не влазив весь напис і наприкінці не було знака (%), а стояла крапка.
(№6931)
11) Виправлено помилку, коли при встановленому максимальному боргу в клієнта або в системі, у третьому VIP режимі (з розшифровкою по товару), клієнту не можна було продати товар (або заплатити за вже раніше куплений), якщо вартість товару перевищувала максимальний борг (№7390).
12) У русі товару (для приходів) не підставляють поточну собівартість періоду, за відсутності собівартості в документі, оскільки це не правильно (№7125).
13) Виправлена помилка, коли ми намагаємося відкрити реалізацію і встановлений поточний центр обліку склад матеріалів, з'являється повідомлення "Дана операція не може бути виконана зі складу матеріалів", після чого неможливо було відкрити реалізацію до перезапуску програми навіть при установці правильного поточного центру обліку (№6897).
14) Виправлено помилку нарахування еквайрингу, що дорівнює 0, під час оплати VIP клієнтом у таких випадках:
VIP 1 - при погашенні боргу з форми оплати VIP
VIP 2 - при передоплаті боргу
VIP 2 - при оплаті неоплаченої реалізації
VIP 2 - при оплаті відразу
VIP 3 - при оплаті відразу
(№6729)

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором