• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Зміни версії Торгсофт 7.9.2.0

20.11.2013

У Торгсофт 7.9.2.0 з'явилося багато різноманітних корисностей: розроблено нові додаткові опції та покращено колишні. Короткий огляд представлено нижче.

З'явилася додаткова опція - облік відвантажень товару.
(Склад---Відвантаження товару)

Буде корисна, наприклад, будівельним магазинам або шоурум: якщо товар оплачують у магазині, а забирають із різних віддалених складів. Її зручно використовувати при великій мережі складів, у складах-магазинах.

Як працює цей режим?

Під час продажу продавець "набиває" товари (сканером або вибираючи зі складу). Приймає гроші. Роздруковує товарний чек або видаткову накладну, на якій є штрих-код. При цьому товар уже вважається списаним зі складу.

Коли покупець приходить із чеком (або накладною) на склад, комірник бачить, що він має відвантажити. Відбувається реєстрація видачі товару: він сканує штрих-код накладної, програма автоматично "підтягує" цю накладну, з товарними позиціями. Комірник, згідно з накладною, сканує товар і збирає його для покупця.

Таким чином, програма допомагає вести облік відстрочених відвантажень і реєстрацію видачі товару. У будь-який момент можна перевірити відвантаження клієнта на предмет відповідності реалізації. Допомагає виключити помилки комірника - матеріально-відповідальної особи. Мінімізує можливості розкрадань зі складу.

Округлення ціни зі знижкою в картці товару і чеку.
Програма автоматично округлює кінцеву ціну продажу згідно зі встановленими налаштуваннями округлення (до цілих, до 50 коп., до 25 коп., до 10 коп. тощо).

Для салонів штор.
Тепер під час роздруківки бланка замовлення "Замовлення клієнта на виріб" можна вказати, скільки примірників замовлення треба роздрукувати. Раніше програма за замовчуванням друкувала 1 бланк. Однак, у деяких салонах штор потрібно кілька копій Замовлення клієнта - для замовника, дизайнера, комірника, керівника.

Кілька корисних змін у режимі "Торгівля з випискою рахунку". Нагадаємо, що цей режим - створений для обліку замовлень Інтернет-магазину, для оптовиків, для бізнесу, пов'язаного з продажем не тільки товарів, а й послуг. Він дає змогу зручно вести облік відвантажень, платежів, передоплат і часткових оплат, відстежувати "боржників" і ставити товари в резерв.

Тепер у "Торгівлі з випискою рахунку" можна вносити нерозпізнані оплати від клієнтів. Якщо на банківську картку підприємця надійшли гроші від невідомого платника, цю суму можна внести в систему, - щоб нічого не загубити та не забути. У міру виявлення платників, такі оплати можна переводити з непізнаних і "прив'язувати" їх до контрагента (до рахунку), який відправив вам ці гроші.

Що це дає вам?

Безпеку даних та оперативне управління. Ви можете розділити процес введення оплат і зв'язування цих оплат з рахунками або накладними. Ви можете доручити копітку роботу розбиратися з платежами своїм співробітникам, і при цьому не посвячувати їх у свої "банківські" справи. Часто цим режимом користуються інтернет-магазини та підприємці, які приймають оплати на картку.

З'явилася ця зміна тут: Режим "Торгівля з випискою рахунка" - Вкладка "Оплати" --Неопізнані оплати.

У "Торгівлі з випискою рахунку" з'явилася "Підгонка суми".
Якщо при створенні рахунку ви хочете вручну "округлити" суму рахунку до зручного числа, то програма розподіляє "зайву" суму пропорційно товарам у рахунку.

Стало зручніше робити розсилку рахунків з "Торгівлі з випискою рахунку".
Тепер перед відправленням листа можна на ходу поміняти тему листа, додавши в назву необхідний "штрих" для конкретного одержувача. Ваші листи стануть більш індивідуальними та клієнти це напевно оцінять!

У торгівлі з випискою рахунку тепер можна нараховувати бонуси клієнтам.
Це буде корисно інтернет-магазинам, які хочуть робити рекламні акції з нарахуванням і оплатою бонусами.

Новий режим "Колективне сповіщення".
Дозволяє масово надіслати повідомлення всім користувачам програми, і при цьому відстежити факт ознайомлення з повідомленням.

Як це працює?

Господар зі свого комп'ютера вибирає користувачів, яким необхідно надіслати повідомлення. Пише суть послання. Задає час доставки (можна робити відтерміновані повідомлення), і інтервал відправки. У призначений час у користувача на екрані з'явиться вікно з повідомленням, яке можна прибрати тільки натисканням кнопки "Ознайомлений". На основному комп'ютері відображається інформація про ознайомлення. Ведеться статистика щодо відправлених повідомлень і швидкості реакції на них. Програма зберігає зразки раніше відправлених повідомлень. За необхідності їх можна вибирати зі списку, щоб не писати заново.

Для чого це може бути корисно?

Для великих магазинів, торгових мереж. Допоможе керуючому скоординувати роботу персоналу. Наприклад, можна надіслати всім повідомлення "Підготувати касу до здачі виручки", "Через 15 хв приїде інкасатор", або задати 5-хвилинний інтервал для повідомлення "Зайти за зарплатою".

Додаткову опцію "Облік за серійними номерами" - доопрацьовано та вдосконалено.
Тепер програма дає змогу вести "суворий" облік за серійними номерами - з повним контролем руху серійного номера через усю програму. При приході товару програма вимагає ввести унікальний серійний номер кожної одиниці товару. За суворого обліку програма не дасть змоги додати в реалізацію, переміщення або інвентаризацію серійний номер, який не був раніше оприбуткований.
У реалізації тепер можна відразу сканувати серійний номер товару, і програма "підтягне" його назву і ціну. Якщо продавець під час продажу просканує штрих-код товару, то програма вимагатиме ввести серійний номер.

Для повернення товару продавцю достатньо просканувати серійний номер і відстежити гарантійний період. За серійним номером можна побачити історію руху цієї одиниці товару. Також програма контролює повернення браку постачальнику за серійним номером. Це допоможе відстежувати ситуації, коли магазин відправив постачальнику бракований товар, а під час наступної закупівлі цей же серійник надійшов до Вас знову.

Стало зручніше вести внутрішній облік обладнання та майна магазину і всього бізнесу.
У режимі Склад---"Обладнання" тепер можна автоматично генерувати інвентарні номери та роздруковувати їх на самоклейній етикетці (Інв.№, дата введення). Для підприємців це дає можливість вести більш точний облік майна бізнесу, бачити картину зносу і вартості обладнання.

У програму вбудований "калькулятор плиток" для магазинів будівельних матеріалів.
Програма може перераховувати товар, який вимірюється в одиницях виміру площі (квадратні метри) в "кількість в штук". Така ситуація характерна для магазинів, які продають плитку. Ми задаємо розмір кожної плитки, і під час продажу може орієнтуватися, скільки квадратних метрів плитки він може відпустити згідно з побажаннями клієнта. На товарному чеку (або накладній) виводиться інформація в штуках про те, скільки плиток відповідає цій площі. Так комірнику, який відвантажує товар, набагато легше і швидше зробити відвантаження потрібного різновиду плитки, а покупцеві легше перевірити.

Форма Склад - Розподіл товару.
У форму Розподіл товару додано колонки:

"Мінімальний залишок" за центрами обліку.
"Кількість продажів" за період за центрами обліку.
"Разом" - показує стан центрів обліку з урахуванням розподілу.
Нова форма Розподілу дає змогу зручніше керувати асортиментом. Можна бачити продажі по кожному магазину (попит) - за обраний період, залишок, вручну виставляти кількість товару, яку слід перемістити на інші точки. При розподілі створюються накладні внутрішнього переміщення і роздруковувати їх. Також видно мінімальний залишок (необхідний мінімальний запас товару), що допомагає зорієнтуватися і дозамовити товар за необхідності.

У торгівлі з випискою рахунку за кожним рахунком можна надіслати повідомлення клієнту. Можна надсилати SMS та електронні листи за створеними рахунками та повідомлення про отримання грошей.

У шаблон листа, який отримає клієнт, можна підставити змінні:

відправник рахунку,
сума рахунку,
реквізити для оплати,
сума отриманої оплати,
номер рахунку.
Програма зберігає історію відправлених повідомлень і різні шаблони листів.

Більш оперативна взаємодія з клієнтом і зворотний зв'язок щодо фінансових питань - хороший тон у будь-якому бізнесі. Це підвищує довіру клієнтів, дає змогу швидше обробляти замовлення і прискорювати відвантаження. А значить - Ви підвищуєте оборотність бізнесу!

Ця можливість доступна при активованій опції Масова розсилка.

Мобільний Торгсофт.
змінився зовнішній вигляд мобільного додатка,
у підсумки продажів додані звіти за кожним центром обліку + загальний,
у мобільні операції додані банківські операції та таблиця підрахунку прихід/витрата/баланс,
додана функція "перевірка товару": просканувавши ШК, можна дізнатися назву, кількість, ціну, % знижки за кожним центром обліку,
додано функцію "Переоблік": у ній вибираємо відкриту відомість і скануємо товар,
додано функцію "фотографування товару": скануємо ШК, додаємо фото.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором