• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Зміни версії Торгсофт 9.0.2.0

04.09.2014

Торгівля з випискою рахунку

  • У формі редагування "Рахунок" - можливість редагування стану "Накладений платіж".
  • У формі "Накладна" - поля "Стан доставки" і "Номер декларації".
  • У таблиці "Накладна" - нова колонка "Номер декларації".
  • У таблиці "Рахунок" і "Накладна" - піктограми і фільтри: Стан доставки (Відправлено, Доставлено), Післяплата (Ні, Так).

Прихід товару
Картка товару.
У картку товару додано можливість вносити внутрішній код постачальника. А також колонки з внутрішнім кодом постачальника і в друк на формах "Формування замовлення постачальнику" і "Замовлення постачальнику".

Крім цього, додано закладку з піктограмою сертифіката для введення і редагування списку сертифікатів якості на товар. Сертифікати, термін дії за якими закінчився, підсвічуються червоним.

Також додано пункт меню Товарознавство - Сертифікати якості. Це режим роботи для списку товарів із сертифікатами і без. У ньому є фільтр за терміном закінчення сертифікатів, стандартний фільтр за товаром і фільтр за станом сертифіката на товар. На цій формі відображається останній за датою дії сертифікат на товар.

Додано друк останнього сертифіката на етикетці товару.

Додано дані для друку останнього номера сертифіката і дати його закінчення в прибуткову, видаткову накладну і внутрішнє переміщення.

Витрати за накладною.
Додано функціонал для конвертації валюти і переказу через розрахункові рахунки, що зручно для оплати товару постачальникам у будь-якій валюті, готівковою оплатою або безготівковою.

Друк.
У робочу форму "Прихід товару" додано можливість налаштувати сортування товарів під час друку накладних.

Реалізація
У Замовлення клієнта додано можливість додатково вносити оплату за замовленням з можливістю друку квитанції.

Шаблон чека
У шаблон чека додано поле "Коротка назва товару". Якщо товари мають велику назву, то для зменшення довжини у звітах та інших документах можна використовувати коротку назву товару. Цю саму назву додано в шаблон чека, що надалі допоможе полегшити пошук товару на полиці та чеку.

Також додано поле "Штрих-код". Тепер у шаблон чека можна винести змінну штрих-код, що дає змогу визначити візуально, що це за товар, не звертаючись до інших режимів роботи програми, і чи був цей товар куплено в цьому магазині.

Склад
Розрахунок роздрібних цін за націнкою і курсом.
У зміну роздрібної та оптової націнки додано перемикач "Перерахувати націнку за поточною ціною і останньою закупівлею".

Стан складу.
Додана можливість встановити фотографію для всіх товарів модельного ряду однією дією.

Список приходів.
Додано пошук за додатковими ШК. Якщо товар має власний штрих-код і присвоєний програмою, з'явилася можливість сканувати будь-який штрих-код для збільшення швидкості перевірки списку приходів.

Стан складу.
Прибрано залежність округлення ціни зі знижкою в дії "Склад - Стан складу - Встановити знижку на товар" від увімкненого налаштування "Відпускні ціни округляти до цілого".

Аналіз
В "Аналізі продажів товару на реалізації" в друковані звіти додано поле "Серійний номер". Для товарів, у яких є серійний номер, додано поле для друку в звіті, що при перевірці прискорює процес визначення товару, що залишився.

VIP-клієнти
Додано обмеження максимальної суми боргу VIP-клієнта. VIP-клієнт не може взяти в борг більше зазначеного обмеження. Працює для всіх режимів.

Додаткові опції
Ремонт і гарантійне обслуговування
У новому режимі під час приймання товару на ремонт заповнюється шапка документа, яка містить номер ремонту, контрагента або його прізвище та телефон, а також коментар до ремонту. За ремонтом можливе приймання грошей за ремонт, друк квитанції про приймання товару в ремонт.

Виробництво готової продукції
У технологічну операцію, створену на основі операції з еквівалентом вимірювання "час", перемикач "тривалість тех. операції"

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором