• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Зміни версії Торгсофт 9.1.11.0

12.11.2015

Основні можливості Торгсофт®

Маркетинг - Клієнти

У новій версії стане можливим імпорт списку клієнтів з Excel з автоматичним присвоєнням штрих-коду.
У Картці клієнта додано окремі поля Прізвище, Ім'я та По батькові, а поле Прізвище, Ім'я, По батькові перейменовано в Найменування клієнта. Тепер, якщо одне з полів, наприклад, Найменування клієнта, заповнене не до кінця, можна натисканням на одну кнопку автоматично заповнити решту і, навпаки. Крім цього, дані з полів Прізвище, Ім'я та По батькові можуть брати участь у масовій розсилці.
Також Ви зможете вказати максимальну суму боргу для VIP-клієнтів.

Склад - Стан складу

З виходом нової версії стандартний фільтр по товару стане гнучкішим і зручнішим: можливий вибір декількох Видів товару і декількох Виробників, а також розмірності (штучний, ваговий, метричний).

Оплата

Фінансовий документ
Раніше всі статті фінансового аналізу відображалися незалежно від того, використовуються вони чи ні. Тепер же з'явилася можливість приховати будь-які статті в Довіднику - це зробить відображення більш компактним і зручним для сприйняття.

Баланс із партнерами

Версія Торгсофт® 9.1.11.0 дає змогу розділити звіти на дві категорії: за боргами та бонусами. Це допоможе автоматично підраховувати зазначені суми за періодами та обраним контрагентом.
Аналіз

Період
Якщо Вам потрібно внести зміни до накладної, яку закрили рік тому, тепер достатньо просто натиснути на кнопку Розблокувати період. Раніше ж доводилося по черзі відкривати всі періоди до потрібного місяця - це зайві витрати часу.

Аналіз торгової виручки

У цьому аналізі з'явилася масштабована колонка для фото товару, можливість переміщати зображення, а також роздрукувати звіт разом із ним. Завдяки цим нововведенням, значно покращилося відображення інформації.

Аналіз залишків товару

Торгсофт® дозволяє автоматично перераховувати роздрібну ціну при зміні вартості або курсу закупівлі, проте іноді є необхідність змінити її вручну - після виходу нової версії це стане можливим.
Документ

Прихід товару
Для деяких напрямків торгівлі важливо знати не тільки свій власний артикул, а й код постачальника (це стосується автозапчастин, меблевих комплектуючих та інших товарів) - у версії 9.1.11.0 з'явилася колонка, призначена для таких цілей.
Крім того, додано фотографію товару, що згортається, масштабується і переміщується (вручну) - Ви позбавлені необхідності щоразу відкривати картку товару для його ідентифікації.

Формування замовлення постачальнику

Іноді доводиться замовляти у постачальника не цілу, а дробову, кількість товару - тепер можна без проблем вводити в колонку Моє замовлення дробові числа (1,25; 23,458; 67,9 і т.д).

Замовлення клієнта на виріб

Тут з'явилася можливість встановлювати дату готовності замовлення і автоматично проставляти дату його видачі. Використовуючи додані фільтри, можна знайти товар, що залежався, а також знайти необхідне замовлення в списку замовлень клієнтів.

Облік податкових накладних

У друкованій формі податкової накладної та "додатка" (додатка до накладної) збільшили максимальну кількість символів (зі 100 до 150) - тепер Ви без проблем можете використовувати повне Найменування клієнта, місця має вистачити.

Товарознавство - Фасований товар

Для можливості гнучкого налаштування універсальних ваг додано поля: Множник (для формування коректної вартості) і Округлення (ціле число/ до одного знака після коми/ до двох знаків після коми).

Налаштування

Параметри
Іноді у користувачів Торгсофт® виникає потреба в тому, щоб у ціні було більше 2-х знаків після коми. Тому в новій версії додано налаштування Кількість знаків після коми в ціні товару: 2, 3, 6.
При цьому, сума в чеку з такими товарами все одно буде округлятися до сотих, крім того, в цьому випадку необхідне ручне налаштування шаблонів.

Параметри - Доступ

З виходом Торгсофт® 9.1.11.0 з'явиться налаштування Введення причини розукомплектації, що дозволить Вам завжди бути в курсі того, чому товар був розукомплектований, - це додаткова можливість контролю підлеглих.

Співробітник

Додано поле Ціна за прайсом. Стане корисним у тому разі, якщо продавцю дозволено встановлення знижок вручну. З її допомогою Ви зможете простежити, як часто персонал у Вашому магазині продає товари зі знижкою, який її розмір, і як сильно кінцева вартість відрізняється від прайсової.
Можливим стане фільтрація всіх співробітників відповідно до їхнього статусу: Всі, Працює, Звільнений.
Налаштування виплат за банківськими рахунками
Тепер за допомогою стовпця Назва рахунку, полів Рядок пошуку і Поле для пошуку (Номер картки або Назва картки) Ви зможете швидше знайти власника платіжної картки в загальному списку.

Додаткові опції

Масова розсилка SMS та e-mail

У цьому режимі з'явиться можливість відфільтрувати розсилки за типом (контакт, рахунок, накладна, стандартна), мовою і видом (електронна пошта або смс). Крім фільтрів, для кожного, зазначеного вище, варіанта розроблено свої піктограми, що дасть змогу візуально визначити тип і вид розсилки.
Крім того, для смс-повідомлень можливим стане визначення статусу відправки - при натисканні на кнопку Оновити статус відправки, Ви побачите, які "меседжі" доставлені, які - ні.

Подарункові сертифікати

Зазвичай подарункові сертифікати купують як подарунок, не всі вони використовуються - якісь так і залишаються лежати в шухлядах столу обдаровуваного. Для того, щоб Ви змогли відстежити, які сертифікати оплачені, але не використані, додано відповідні фільтр і піктограму.

Розрахунок зарплати продавців + Система мотивації, штрафів і заохочень

У Торгсофт® дуже гнучко налаштовуються ролі Господаря і Продавця, в нову версію додасться також можливість обмеження доступу до відображення графіків робіт.
Крім того, з'явиться пункт меню Мій розрахунковий лист, завдяки якому співробітники зможуть ознайомитися і роздрукувати свою зарплатну відомість за обраний період.

Облік гарантійного товару за серійними номерами

У загальному списку товарів стане простіше ідентифікувати ті, у яких є серійні номери. Доступна ця можливість стане за допомогою галочки Відображати серійні номери.

Метричні характеристики товару (Калькулятор плиток)

Подібно до попереднього доопрацювання, наші програмісти припасли зручну можливість і для метричних товарів - додано Фільтр по товару - Метричний товар. Він покликаний спростити пошук і перегляд таких позицій у загальному списку.

Багатовалютні продажі

Для тих, у кого активована ця додаткова опція, з'явиться поле, в якому відображатиметься сума здачі в національній валюті. Тепер не доведеться вираховувати її за допомогою калькулятора - це заощадить час касира і покупця.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором