• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Зміни версії Торгсофт 9.2.0

03.12.2015

Документ

Замовлення постачальнику
У цьому режимі, складаючи список товарів до замовлення, Ви зможете додати продукцію, яка ще ніколи не бувала на Вашому складі.

Прихід товару

Тепер можливим стане створення накладних внутрішнього переміщення відкладеними та на склад товару в дорозі. Це дасть змогу запланувати та відстежити розподіл товарів за центрами обліку, і, в разі потреби, скоригувати кількість продукції та склад накладної.
Якщо Ви оприбуткували товар, і через деякий час необхідно роздрукувати етикетки для нього, у версії Торгсофт 9.2.0 можна це здійснити, виділивши потрібну продукцію - відпаде потреба переходити з режиму в режим у її пошуках.

Крім того, для спрощення роботи з комплектами наші програмісти присвоїли їм різні піктограми, залежно від виду (Комплект; Комплект з автоматичним складанням; Комплект із серійними номерами). (цим доопрацюванням Ви зможете насолодитися також і в пункті меню Документ - Акт переоцінки).

Перевірка прибуткових накладних

Після виходу оновлення, стане можливою перевірка інформації про те, хто приймав накладну, хто її перевіряв. Це допоможе у вирішенні спірних питань про прихід товару.

Торгівля з випискою рахунку

На формі "Відправити повідомлення клієнту" додано можливість змінити телефон одержувача. Це зручно в тих випадках, коли одержувачем є не клієнт, а третя особа.

Налаштування

Параметри - Роль

Додано: перемикач "Обмежити період перегляду інформації" і поле для зазначення кількості місяців. Зроблено це для того, щоб користувач, який не володіє повними правами, міг переглянути звітну та аналітичну інформацію тільки за встановлений термін.

Користувачі

З виходом нової версії власник магазину зможе обмежити доступ співробітників до кас.

Параметри - Знижки

Ви вітаєте своїх клієнтів з Днем Народження? Тепер стане можливим автоматичне надсилання вітальних повідомлень - потрібно лише вказати час.

Склад - Оборотна відомість за кількістю

Для зручності сприйняття інформації в цьому документі, в друковану форму додані змінні: Період і Центр обліку. Тепер, переглядаючи відомість, буде простіше зорієнтуватися в тому, за який термін і за яким центром обліку вона сформована.

Додаткові опції

Фотографування товару за допомогою веб-камери

Вона дасть змогу спростити процес оприбуткування - тепер під час внесення інформації в картку товару, ви зможете зробити його фото, яке одразу ж буде закріплено за цією позицією.

Масова розсилка

У додатковій опції з'явиться можливість копіювати клієнтів з уже здійсненої розсилки в нову, що прискорить і полегшить процес її створення.

Крім цього, ви зможете відстежити суму введених символів для контролю кількості смс в одному повідомленні. Зверніть увагу: ця функція не враховує змінні.
Також стане можливим відсортувати розсилки за датою.

Виробництво

У каталозі операцій додано колонку "Номер" і дії: переміщення вгору і вниз (за допомогою стрілок). Завдяки цьому, після створення операцій, кожній з них присвоюється номер, що дасть змогу переміщати їх як завгодно, а також сортувати.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором