• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Зміни версії Торгсофт 9.3.4

22.05.2017

Основні можливості

Передплати

Тепер всі наявні незв'язані оплати Ви зможете "прикріпити" до прибуткових накладних. При цьому, до одного з документів можна "прив'язати" як одну, так і декілька оплат.

Крім того, при передоплаті за рахунком буде можливо роздрукувати фіскальний чек.

Прихід товару

Якщо у Вашому магазині часто здійснюються постачання від конкретних постачальників, Ви зможете копіювати всі дані про партнера і умови постачання в наступні прибуткові накладні. Так, економиться час на внесення однакової інформації в програму.

Повернення товару

У разі, якщо здійснюється повернення за кількома накладними, співробітник зможе написати коментар. Крім цього, Ви зможете визначити, з якої прибуткової накладної постачальника було повернення товару.

Інвентаризація

У Відомості інвентаризації Ви зможете відстежити, за якими видами товарів недавно проводився переоблік, щоб не витрачати час на підраховані позиції. Для цього вказується потрібний період, і товари, які перевірялися в цей час, підсвічуються іншим кольором. Ця доробка підходить для тих магазинів, де переоблік "плаваючий" (сьогодні підраховуємо всі тютюнові вироби, завтра - чаї, післязавтра - снеки).

Динамічні характеристики товару

Стане можливим внесення таких характеристик в Прайс-лист з фото і Прайс-лист за видами товару.

Додаткові контакти клієнта

Буде додано колонку "Адреса доставлення" - тепер Ви і співробітники, в разі необхідності, зможете відразу визначити, на який e-mail або номер телефону було відправлено повідомлення.

Здача каси

В новій версії з'явиться можливість покупюрної перевірки каси: співробітник зможе вказати номінал і кількість таких купюр. Це важливо для контролю і перевірки персоналу.

Додаткові опції

Доопрацювання торкнулись режимів Виробництво готової продукціїЗбір товару до коробки для сезонного зберіганняМобільний додаток Торгсофт® и Облік за серійними номерами. В перших двох додано кілька невеликих змін, а на останніх хотілося б зупинитися докладніше.

Мобільний додаток Торгсофт®

- Тепер дозволяє повернути екран.

- В режимі Інвентаризація з'явилася можливість внести вручну кількість товару. Доступ до неї регулюється правами користувача. За замовчуванням ця можливість відключена, але Ви можете активувати її самостійно в налаштуваннях ролей.

- В режимі Аналіз періоду стане доступний перегляд не тільки суми витрат, а і їх перелік з описом деталей (підстава, центр обліку, дата і час, одержувач і ін.).

Облік за серійними номерами

- З'явиться новий вид обліку за серійними номерами. Якщо раніше в багатьох режимах і формах програма вимагала ввести серійний номер, то тепер Ви можете використовувати його тільки для продажу.

- Крім того, в новій версії для кожного виду товару можна буде створити свій шаблон гарантійного талона. Так, у разі продажу відразу декількох різних одиниць, Ви зможете надрукувати для кожної свій талон.

- Також до вже існуючого пошуку за серійними номерами в режимі Реалізація додасться аналогічна можливість, що стосується всіх важливих форм і режимів.

Це найцікавіші доопрацювання в даній версії. Повний опис всіх змін буде опубліковано у розділі Оновлення.

Якщо Вам потрібна допомога в установці нової версії програми, наші фахівці зі служби техпідтримки будуть раді допомогти (Контакти). Крім того, Ви можете зробити це самостійно - про те, якими принципами слідувати, читайте в однойменній статті.

Зміни в програмі обліку товарів Торгсофт® регламентуються Договором публічної оферти про зміну Програмного продукту Торгсофт®.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором