• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Змінення версії Торгсофт 9.3.2

07.03.2017

Початок весни подарує користувачам Торгсофт® не тільки приємні бонуси, а і появу чергового оновлення – версії 9.3.2. Розповімо Вам детальніше про те, які корисні та зручні нововведення скоро з'являться у програмі для торгівлі.

Основні можливості

Головна форма Торгсофт®

Тут з'явиться панель, на якій будуть відображатися всі відкриті вікна зі своїми іконками та назвами. Це дозволить структурувати зовнішній вигляд програми та швидше орієнтуватися в усіх активних режимах. Ви зможете перемикатися між вікнами за допомогою клавіш CTRL + TAB.

Шаблони документів

У зв'язку з набранням чинності в Україні Наказу Мінфіну № 276, підприємці повинні будуть здавати податкові накладні на оновлених бланках. З виходом версії 9.3.2 користувачі зможуть використовувати нові, затверджені даним документом, шаблони ПН.

Маркетинг - Акції

Якщо для Вас словосполучення «інформаційна безпека» - не порожній звук, і Ви давно вже виставили обмеження по ролях для всіх своїх співробітників, то по належним чином оціните це доопрацювання. У програмі з'явиться можливість переглядати акції тільки тих центрів обліку, які доступні даному користувачеві.

Документ – Замовлення постачальникові

Ця доробка буде корисна магазинам авто-, мото- і велозапчастин, фурнітури, а також всім тим, чиї товари мають власний артикул / код постачальника. Незабаром на формі "Замовлення постачальникові" при замовленні товару Ви зможете бачити внутрішній код контрагента.

Фільтр пошуку товарів

Якщо Ви використовуєте динамічні (додаткові) характеристики товарів, то тепер зможете відфільтрувати по нім продукцію і швидко знайти потрібні позиції в програмі.

Додаткові опції

Нова функція! Верифікація дисконтної карти через смс

Вона дозволить уникнути махінацій як з боку продавців, так і покупців. У багатьох відомих торгових мережах використовується подібна система ідентифікації клієнтів. Суть у наступному: покупець на касі виявив, що забув дисконтну карту, озвучує номер телефону, закріплений за ним в даному магазині, продавець вносить його в програму і відправляє смс з кодом. Покупець озвучує код, і, в цьому випадку, йому надається знижка, відповідно до умов програми лояльності.

Політика гуртових цін

Тепер Ви зможете вивести до шаблона етикетки стільки цін, скільки порогів переходу внесено у програму. На ціннику буде відображатися кількість і відповідна йому вартість.

Це найцікавіші доопрацювання в даній версії. Повний опис всіх змін буде опубліковано у розділі Оновлення.

Якщо Вам потрібна допомога в установці нової версії програми, наші фахівці зі служби техпідтримки будуть раді допомогти (Контакти). Крім того, Ви можете зробити це самостійно - про те, якими принципами слідувати, читайте в однойменній статті.

Зміни в програмі обліку товарів Торгсофт® регламентуються Договором публичной оферты о изменении Программного продукта Торгсофт®.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором