• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Огляд змін версії Торгсофт 7.9

21.08.2013

У серпні вийшла нова версія програми обліку Торгсофт 7.9.

В цілому в нову версію увійшло 104 зміни!

 

Повний огляд доробок можна вивчити тут: Які зміни увійшли в оновлення Торгсофт 7.9 >>

Користувачі програми можуть безкоштовно завантажити оновлення Торгсофт 7.9.0.3 тут >>

Також викладена оновлена ​​демоверсія програми Торгсофт. Завантажити її можна на головній сторінці сайту.

 

З'явилося багато безкоштовних корисних функцій, які входять в базову поставку програми. Розроблено нові додаткові опції та поліпшено колишні. Ось короткий огляд:

Безплатні новинки, які входять в базову поставку програми:

 

Прихід товару став ще швидше і простіше

Тому, що тепер можна не вводити роздрібні ціни відразу при оприбуткуванні товару. Це означає, що ви можете доручити введення і опис товару продавцю, а ціни - проставити самостійно пізніше. Також можна почати вносити в прибуткову накладну навіть той товар, ціни на який вам поки точно не відомі.

 

Масово змінювати ціни

Ця можливість доступна для тих, хто використовує кілька категорій цін для різних типів клієнтів - тобто використовує режим "Регіональний прайс-лист". Наприклад: оптова, дрібнооптова і роздрібна. Або, наприклад, "пільгова ціна для пенсіонерів" і "звичайна ціна". Тепер можна автоматично масово підняти / знизити ціну за обраними товарам. Ціну можна змінювати як у %, так і в грошовому вираженні.

 

Масово змінювати знижки клієнтів

Тепер можна змінити параметри дисконтної карти відразу у всіх обраних клієнтів. Якщо ви вирішили в своєму магазині змінити умови програми лояльності, - тепер перевести клієнтів на іншу знижку простіше і швидше - змінивши Тип знижки і Тип дисконтної картки.

 

Аналоги товару і їх пошук на складі

Тепер для товара можна вказати в програмі його аналоги, а в стані складу - здійснювати пошук по аналогам. Це дає можливість запропонувати покупцеві аналогічний товар, якщо потрібного в даний момент немає в наявності.

 

Дізнатися про наявність розмірів по штрих-коду

Дозволяє продавцю по штрих-коду товару подивитися наявність розмірів цієї моделі, як у своєму магазині, так і на всіх складах торговельної мережі.

 

Товарно-грошовий облік з посередниками та дилерами

Тим, хто торгує з залученням посередників, дуже зручно бачити картину по кожному дилеру. Що, коли, кому і за скільки він продав, скільки виплачено йому грошей. Записувати контакти і домовленості з партнером. Борги і взаєморозрахунки з посередниками. Все в одному місці. Тут же можна створити і відправити посереднику звіт для звірки. Також можна дати індивідуальну знижку або % винагороди по кожному дилеру.

 

Якщо у вас кілька ПП

Тепер можна аналізувати рух товару і його залишки в залежності від підприємства, на яке товар був поставлений.

 

Для тих, хто торгує з випискою рахунку

Для всіх, хто використовує режим Торгівля з випискою рахунку тепер можна встановлювати Дату і Умови доставки. Можна сканувати акційні штрих-коди (або вводити коди вручну) і розраховуватися бонусами для реалізацій, зроблених через оформлення рахунків. А в самому рахунку і накладній за фактом оплати, можна виводити суму бонусів. Це буде корисно інтернет-магазинам і тим, хто торгує по безналу.

 

Для інтернет-магазинів

Тепер при використанні опції Синхронізація з інтернет-магазином з програми на сайт можна "відправляти" і додаткові характеристики товару: упаковка, розмір упаковки, кількість штук в ящику, вік.

Замовлений через інтернет-магазин товар в програмі можна ставити в резерв - автоматично або вручну, дивлячись як налаштувати. В замовленнях, одержуваних програмою з інтернет-магазину, тепер з'явився № замовлення і Умови доставки. Програма дозволяє впорядкувати замовлення за місцем доставки, по перевізнику, дату і час і іншим умовам.

 

Нові додаткові опції:

Промо-Акція "Приведи друга"

Опція "Приведи друга" - це дворівнева система для залучення друзів Ваших покупців. Режим дозволяє формувати унікальні промокодом (представляє собою числовий код + штрих-код). За допомогою них покупець-друг, який скористався промокодом отримує знижку, а клієнт, на якого зареєстрований випуск цих промокодом, отримує встановлений бонус. Спеціальний Аналіз руху бонусів показує всі нарахування та переведення у готівку бонусів.

 

Мобільний додаток під Android

Дозволяє підприємцю бачити продажі та стан фінансів у касі, використовуючи планшет або смартфон. Відображається Товарний звіт по проданих товарах, поверненнях та знижках за будь-який день. Кількість грошей в касах магазинів. Дозволяє на ходу вносити витрати і надходження грошей. Детальніше: Додаток Торгсофт під Android. Контроль торгівлі на відстані >>

 

Облік мір та ваг

Нова додаткова функція часто використовується в ювелірних магазинах, а також там, де товар оприбутковується в одних одиницях виміру, а продається - в інших (наприклад, будівельні магазини). Вона розширює функціонал для роботи з різними одиницями виміру. Дозволяє створювати систему вимірювань з коефіцієнтами перерахунку до еталонної одиниці виміру.

 

 

Стали краще додаткові опції:

Користувачі опції Масова розсилка тепер можуть додавати в листи фотографії товару, картинки, посилання і прикріплювати файли. А отже, ваші рекламні та вітальні розсилки будуть привабливішими. Рекомендуємо використовувати цю опцію інтернет-магазинам, а також всім магазинам, які влаштовують акції і розпродажі.Програма попереджає про майбутні Дні народження клієнтів (ви самі встановлюєте, за який термін слід попередити). Тут же можна відправити їм заздалегідь підготовлене вітальний лист із запрошенням зайти в магазин. Читайте докладніше "Як вітати покупців з Днем народження" >>

 

Підключені ювелірні ваги Axis серії A.R. для використання програми в ювелірних магазинах. Програма дозволяє вести облік ваги виробів, а так само формувати ціну закупівлі і роздробу на підставі ваги виробу.

 

Всі додаткові опції можна безкоштовно протестувати в демо-версії програми.

    Додати коментар

    Додати коментар
    Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором