• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Зміни версії Торгсофт 9.1.9.0

21.09.2015

Маркетинг - Клієнти

Додано фільтр за "Типом Знижки", а також сортування за параметром "Місто", завдяки яким стало зручніше отримати список клієнтів з певним типом знижки і конкретного місця розташування.

Крім цього, в Картку клієнта додана вкладка "Соціальна мережа", де Ви зможете зберігати адреси сторінок клієнта в різних соцмережах. Це нововведення важливе, оскільки соцмережі стали невід'ємною частиною нашого життя, і взаємодія з клієнтом у СС - це ще один дотик.

Склад - Стан складу

Для власників магазинів одягу та взуття, а також усіх тих, хто торгує розмірним товаром, додано можливість одноразово внести зміни в один товар і натисканням на однойменний перемикач застосувати їх для всіх товарів моделі. Це доповнення впливає на: фото, назву товару, ціни продажу, ціни закупівлі. (також це доступно в Документ - Прихід товару).

До багатьох режимів меню Склад додано поля "Еквівалент роздрібної ціни", "Еквівалент оптової ціни" і "Валюта еквівалентної ціни", що дає змогу миттєво відображати інформацію про поточні зміни роздрібних і оптових цін, залежно від курсу. Ці ж поля з'явилися і в наборі даних для друку етикетки (Налаштування - Налаштування друку бирок).

Оплата - Баланс із партнерами

Тепер з'явилася можливість внести оплату постачальнику прямо з прибуткової накладної, що економить час і дасть змогу здійснити платіж вчасно, не відкладаючи на безвік.

Документ - Реалізація, Документ - Торгівля з випискою рахунку

У новій версії Торгсофт у друкованих звітах "Товарна накладна ТОРГ-12" і "Товарно-транспортна накладна №1-Т" з'являться змінні: Адреса, ІПН, КПП. Вони беруться з налаштувань Центру обліку. Якщо там даних немає - з Торгової мережі.

Крім іншого, в шаблон друку чека і видаткові накладні Ви зможете додати дані "Кількість в упаковці" і "Кількість штук метричного товару", що дасть можливість більш гнучко налаштовувати зовнішній вигляд і зміст цих документів.

Документ - Торгівля з випискою рахунку

Процес роботи з ТВР допоможе прискорити можливість доступу в Картку клієнта з комерційної пропозиції, рахунку та видаткової накладної.

Товарознавство - Сезон

Якщо Ви вирішили знову виставити на продаж товари минулого сезону, варто лише натиснути на кнопку "Повернути в дію", і вони знову стануть доступні для реалізації.

Додаткові опції

CRM. Взаємодія з клієнтами

Завдяки їй ви зможете:

- Створювати та відстежувати інтереси покупців, а також моніторити кількість товарів у Стані складу за інтересами.
- Створювати нагадування для себе і відправляти SMS-сповіщення клієнтам.
- Вести історію контактів за результатами взаємодії з клієнтом.

Сполучення з інтернет-магазином

У разі активації додаткової функції "Політика оптових цін" є можливість зберігати політику оптових цін у xml-файл і передати його на FTP-сервер. Для цього необхідно активувати налаштування "Синхронізувати політику оптових цін".

Політика оптових цін

Тепер є два методи формування цін: розрахувати за націнкою або як знижку від роздрібної ціни. Це дає змогу зробити роботу з режимом гнучкішою і зручнішою для більшості користувачів.

Ремонт і гарантійне обслуговування

Під час приймання товару Ви зможете вказати його комплектацію, а також переглянути список усіх позицій, що перебувають у ремонті в конкретного постачальника. Крім цього, з'явилася можливість обирати послугу ремонту, прикріплювати файли і друкувати етикетки з серійним номером і штрих-кодом ремонту.

Версія 9.1.9.0 (БД 449)

1) Виправлена помилка, коли під час видачі частини замовлення покупцеві, це пов'язано з тим, що коли ми переміщуємо потрібний нам товар у поле "Продаж товару" та змінюємо там його кількість, то в полі "Використовувати" ціна автоматично не змінюється і через це продати його не можна (№7920).
2) Виправлена помилка, при оприбуткуванні товару використовуючи розмірний ряд, зі встановленим налаштуванням автоматичного друку етикетки, то за умови використання в шаблоні етикетки змінної "розмірний ряд" - етикетки мали перелік розмірів не повного розмірного ряду, а розмір першого товару плюс один наступний і т.д. (№7888)
3) Фінансовий документ, що знаходиться в закритому періоді, заборонено змінювати або видаляти.
Заборонено створювати/переносити фінансові документи в закритий період.
(№6440)
4) Виправлена помилка відображення системного покупця в списку клієнтів, як у маркетингу, так і в реалізації.
Виправлено помилку збереження налаштувань відображення колонок на формі "Маркетинг" -- "Клієнти" (збивалася видимість колонок).
У налаштуваннях колонок, у прикладі відображення не показувався фон колонки - виправлено.
(№7106)
5) Для складу матеріалів прибрано відображення цін у картці товару.
У списку ЦО для яких застосовується акт переоцінки прибрані ЦО "склад-матеріали".
(№6661)
6) Виправлено відображення спецсимволів у дереві виробників (№7831).
7) Виправлено, коли не можна було приховати відображення вкладки "Наявність товару на складах", при налаштуванні ролей в "Торгівля з випискою рахунку"-"Рахунок" (№6555).
8) При видачі замовлення клієнта, додані перевірки продажу товару в мінус (№6651).
9) Виправлено в Документ - Ремонт - Додати, коли клієнт відображається один і той самий кілька разів (№7747).
10) В Аналіз --> Аналіз собівартості за періодами, якщо встановлений розрахунок собівартості за останньою закупівельною ціною, то ховаються колонки Сума собівартості та Кількість, оскільки вони не заповнюються при цьому методі розрахунку собівартості (№6851).
11) Виправлено помилку не створення складу товару під заставою при створенні замовлення з реалізації (№6692).
12) Виправлена помилка при додаванні фото товару з розширенням ico (№7144).
13) Виправлено дію "Відзначити фото", при багаторядковій дії.
Виправлено відображення процесу завантаження фото на FTP-сервер.
Додана обробка розриву з'єднання з сервером, при відправці POST-запиту після синхронізації з Інтернет-магазином.
(№6620)
14) Тепер якщо в новій (не викликаної на редагування) реалізації, всі товари по 0 ціні, то при натисканні на Скасувати все, не відбувається створення нової реалізації (поточна реалізація залишалася), а товари видаляються з реалізації і не списуються зі складу (№7844).
15) Виправлена помилка при друку етикеток з фото і додаванні Еквівалентів оптових/роздрібних цін (№7853).
16) Виправлено в Розрахунок зарплати - Платіжна відомість - натискаємо на кнопку "Планування виплат" - "Розрахувати" - у полі "Співробітник", некоректно відображалося ПІБ (обрізало ім'я до 6 символів) (№7711).
17) Під час синхронізації з ІМ додано реєстрацію помилок у лог-файл (№7789).
18) У картці клієнта на вкладці "Покупки" сума повернутого товару відображається як "-" сума. В результаті чого сума повернення і сума реалізації більше не підсумовується (№7373).
19) Склад --> Наявність товару на складах торговельної мережі
Виправлена видимість оптових цін залежно від налаштування видимість оптових цін для користувача (№6590).
20) При створенні масової розсилки - "Декількома мовами", додано перевірку на те, чи обрано шаблони декількома мовами
Перед відправленням повідомлень додано перевірку на наявність підготовлених повідомлень (№7054).
21) Списки, що випадають, з центрами обліку обмежені 20 записами на таких формах:
Рух товару
Користувачі
Аналіз стану на складах
Період
Оборотна відомість за кількістю/собівартістю
(№7716)
22) В "Аналіз реалізації за видами товару". Після натискання стрілочки в низ (коли курсор знаходиться на останній позиції), більше не з'являється порожній запис (№7131).
23) Виправлено відображення інформації при отриманні виписок за банківськими рахунками (№7719).
24) Виправлена помилка "Could not variant of type" в Розрахунок зарплати - Робота - Нарахування за посадою - вибираємо посаду і тиснемо кнопку Виплатити - Доплата до бригадної премії - Доплата за продаж товару - Виплатити.
25) Виправлено помилку вразливості мобільного застосунку, коли після підключення з правильним паролем і вимкнення мобільного пристрою, якщо сервер застосунків не перезапускався, то можна було під'єднатися з будь-якого пристрою без пароля, а знаючи тільки логін (№6159).
26) Виправлена помилка " 'hey' is not a valid integer value" в мобільному додатку, при відкритті товарного звіту (будь-якого) з форми "Підсумки продажів" (№7649).

27) Виправлено помилку, коли під час інвентаризації за допомогою мобільного додатка в журналі подій не відображалося додавання товару до відомості, а також була відсутня зміна кількості, код товару та артикул за іншими операціями через мобільний додаток (№6229).
28) Якщо закінчився термін демоверсії, то в мобільному повідомленні з'являється відповідне повідомлення: "Закінчився термін експлуатації тимчасової ліцензії" (№6239).
29) У мобільному додатку, замість повідомлення "[FireDAC][Phys][ODBC][Microsoft][SQL Server Native Client 10.0][SQL Server][Login failed for user 'sa', тепер відображається "Помилка з'єднання з Базою Даних. Помилкове реєстраційне ім'я або пароль." (№6265).
30) Виправлено помилку в мобільному списанні під час списання в мінус і якщо товар на інвентаризації (виводилося повідомлення помилки на ПК, а не відправлялося на телефон) (№6173).
31) Замовлення товару постачальнику: Виправлено розрахунок полів "Мінімальний залишок" і "Треба замовити" (№7490).
32) Для оптимізації процесу зміни цін було зроблено такі зміни:
Під час синхронізації цін по всій торговельній мережі обираються всі об'єкти обліку, крім центрального (того, на якому і змінюють ціну), у яких є запис у статичному стані складу (відображається в стані складу), і яким дозволено синхронізацію цін із центром.
Якщо збірка складу динамічна, то перевіряється, чи є рух товару по ньому.
(№4911)

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором