• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Змінення версії Торгсофт 9.2.8

16.08.2016

Наші програмісти впевненими темпами покращують та модернізують систему обліку Торгсофт®, роблять її зручніше та функціональніше для користувачів. Зовсім скоро Ви зможете оцінити нову версію програми – 9.2.8. В ній, традиційно, зміни торкнулись як «стандартної комплектації», так і додаткових опцій.

Отже, перейдемо до найцікавіших з них. 

Основні можливості Торгсофт®

Налаштування - Параметри - Облік
Якщо у Вашому магазині іноді виникає необхідність продажу в мінус (пересорт; не встигли ввести товар до програми, а покупець вже хоче придбати його), дане впровадження зробить роботу в Торгсофт® ще зручніше. Ви зможете заборонити або дозволити це для кожного виду товарів.

Налаштування - Параметри - Знижки
Якщо Ви вітаєте своїх клієнтів з Днем народження без використання опції Масова розсилка SMS і e-mail, то тепер також зможете ввести кількість днів до свята.

Документ - Прихід
Скоро Ви зможете роздрукувати фінансовий чек при проведенні будь-якої оплати, наприклад, постачальнику, якщо вона проходила через касу або розрахунковий рахунок.

Склад - Реєстр прибуткових накладних (Оплата - Оплата)
Нововведення дозволить повернути борг постачальнику за обраними або всіма прибутковими накладними. Після цього система надає результат: які саме документи були оплачені та на яку суму.

Склад - Регіональний прайс-лист
Якщо Ваш регіональний прайс-лист часто оновлюється і містить безліч позицій, то тепер використовувати його в друкованому вигляді буде зручніше. Кожний документ міститиме пронумеровані сторінки та дату, якщо це необхідно.

Параметри - Журнал зміни документів - Мінімальний залишок
Якщо декілька співробітників мають доступ до зміни мінімального залишку, відтепер Ви зможете відстежити, хто і коли це робив.

Аналіз - Період
З виходом версії Торгсофт® 9.2.8 стане можливою оцінка результатів торгівлі за період по кожному центру обліку в торговельній мережі.

Додаткові опції Торгсофт®

Розрахунок зарплати продавців (дізнатися більше щодо функціонала)
Ця функція дозволяє планувати роботу співробітників (докладніше дивіться у відеоуроці (рос. мовою)). Незабаром Ви зможете групувати графік за Позначенням (наприклад, для відділів), Торговою точкою або Співробітником (наприклад, якщо він працює в декількох магазинах мережі).

Звіти про об'єми купівлі та реалізації алкоголю та тютюну (№1-РА і №1-РТ)
Якщо у Вас є необхідність формувати звіт про продаж алкогольної та тютюнової продукції, в залежності від формату Ф1 або Ф2, це стане можливим у новій версії.

В даній статті вказані найцікавіші інновації - повний список буде опублікований в розділі Оновлення.

Якщо Вам потрібна допомога в установці нової версії програми, наші фахівці зі служби техпідтримки будуть раді допомогти (Контакти). Крім того, Ви можете зробити це самостійно - про те, яким принципам необхідно слідувати, читайте в однойменній статті.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором