• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Відеоурок "Бонусна система знижок"

30.08.2018

Чому бонуси вигідніше для магазину, ніж знижки?

Тому що даючи знижку, ви, по суті, "даруйте" покупцеві невелику суму готівки, яку він потім піде і витратить в іншому місці. Звичайно, покупці дуже навіть вітають особисту економію.

Однак, знижки - по-перше, не завжди цінуються через їх мізерного розміру. По-друге, вони зменшують виторг магазина. По-третє, магазини, які ввели дисконтні картки давно, рано чи пізно зіткнуться з ситуацією, коли знижка вже досягла свого максимуму і збільшувати її нерентабельно.

Бонус - це відстрочена в часі знижка.

А ще бонуси хороші тим, що з ними виключені махінації продавців на знижки (що часто буває в магазинах, де даються знижки без системи обліку). Власнику магазину варто широко розрекламувати серед покупців, що в магазині діє накопичувальна система бонусів. Контроль за бонусами з боку покупця дуже суворий! І великий плюс бонус в тому, що він буде витрачений у вашому ж магазині на придбання вашого товару. Крім того, "бонусні гроші" покупців акумулюються в обороті вашого магазину. Адже витратити бонуси можна буде лише з наступної купівлею. З моменту, коли бонус був нарахований, до моменту його "переведення в готівку" пройде час. І весь цей час ви маєте у своєму розпорядженні цими засобами.

Як магазин нараховує бонуси

Бонуси "зберігаються" на дисконтній (або бонусної) карті клієнта. Всі умови нарахування та розрахунку бонусами налаштовуються власником магазину в програмі. Розмір бонусу визначається як відсоток від суми покупки. Він може бути фіксованим і не залежати від суми чека, а може бути накопичувальним - по аналогії з накопичувальними знижками. Наприклад: при купівлі товарів на суму 500 грн покупець отримує 2% бонусу, (тобто - 10 грн). При збільшенні суми покупок може рости та бонус (від 2000 грн - 3% і так далі).

Ви можете організувати в магазині бонусні програми різних рівнів, і надрукувати під них різні картки ("Срібна", "Золота", "VIP-бонус" і так далі), які розрізняються умовами нарахування та використання бонусів.

Як покупці витрачають бонуси

Просканувавши дисконтну карту покупця програма показує - скільки бонусів назбирав покупець. При розрахунку за покупку бонуси можна використовувати повністю або частково з готівкою. Продавець "списує" потрібну кількість бонусів. Факт розрахунку за бонуси обов'язково зображаються в товарному чеку - для покупця, і в товарному звіті - для власника магазину.

Якщо з якихось причин відбулося повернення товару, купленого за бонуси, то бонуси зараховуються назад на карту клієнта.

Яку схему нарахування бонусів рекомендувати для максимальної ефективності?

Рекомендуємо встановити період, протягом якого буде нараховано бонус. Доцільно встановити цей період не менше 14 днів, щоб переконатися що товар не буде повернений.

Бонуси на карті можуть "згоряти" з плином зазначеного часу, а можуть бути вогнетривкими. Бонусами можна розрахуватися за будь-який товар, а можна - тільки за умови покупки хоча б однієї одиниці товару за готівку. Всі ці нюанси працюють на те, щоб покупець був зацікавлений робити покупки в вашому магазині якомога частіше.

БОНУСИ можна "дарувати" покупцям як заохочення або притягнення в рамках будь-якої акції, або ж на честь свята. Словом, можливостей безліч.

Спробуйте! Це безкоштовно!

Бонусна система - за замовчуванням входить в програму Торгсофт. Адже практично кожен магазин має привід давати покупцям можливість збирати бонуси. Ви можете "перевести" покупців, які вже мають дисконтні картки, з накопичувальної знижки на бонуси. А можна поєднати - по одній і тій же дисконтною карткою клієнта можуть надаватися і знижки, і бонуси!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті