• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Бонусна система: як організувати та налаштувати

17.09.2013

Бонусна система в Торгсофт - усі нюанси.
Як організувати та налаштувати бонусну систему в магазині

 1. Для яких магазинів та чому може бути корисний перехід зі звичних знижок на нові умови бонусної програми лояльності? У чому переваги та недоліки бонусної системи.
 2. Як перевести покупців зі знижкових карт на бонусні - "в житті" та у програмі. Організаційні моменти та налаштування у Торгсофт. Як знизити можливий негатив клієнтів від переходу зі звичних знижок на бонуси? Що можна запропонувати покупцям в якості мотивації переходу.
 3. Як заохочувати до покупок майбутніх іменинників місяця за допомогою бонусних балів. Та як реалізувати це в програмі.  
 4. Які можливості є у бонусної системи Торгсофт. Налаштування, політика накопичень та списання балів. Як створити кілька категорій бонусних карт для різних груп покупців (Наприклад: "Золотий Бонус", "Срібний", "Початковий").
 5. Нарахування та використання бонусів. Як це виглядає в роботі продавця? При поверненнях? Як відображаються операції з бонусами у звітах з продажів? "Згорання" бонусів.
 6. "Дворівнева" бонусна система. Як мотивувати чинних покупців приводити до вас нових клієнтів та заробляти бонуси.. 
 7. Новий звіт про рух бонусів.
 8. Підготовка продавців та організаційні моменти. Запускаючи будь-яку програму лояльності, - особливо змінюючи звичне на нове, важливо підготувати продавців. Оскільки саме вони контактують з покупцями та повинні вміти «продавати» переваги будь-якої системи дисконту, прийнятої в магазині. 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором