• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Фінансовий облік та аналіз

27.02.2019

Гроші люблять рахунок. Той, хто точно знає, куди йдуть його гроші, та в яких обсягах вони приходять, здатний прогнозувати та домогтися успіху.

У програмі для фінансового обліку Торгсофт зручний функціонал для обліку грошових операцій, різноманітні варіації звітів та інструментів аналізу фінансової діяльності компанії.

Побачити та проаналізувати всі фінансові операції можна в меню Оплата - Фінансовий документ.

Фінансовий документ дозволяє:

 • Переглядати руху фінансів по всіх касах та розрахункових рахунках;
 • Редагувати видаткові та прибуткові фінансові документи;
 • Створювати нові касові ордери;
 • Переказувати гроші з каси на розрахунковий рахунок та навпаки;
 • Переносити кошти між касами;
 • Проводити інкасацію та здавання виторгу;
 • Проводити обмін валют.

Касовий ордер

Щоб додати новий касової операції потрібно створити новий касовий ордер. На формі Касовий ордер ви можете обрати спрямованість документа (прибутковий/видатковий), ввести суму у національній валюті, обрати контрагента, а також статтю, по якій йде оплата. У якості статті можуть бути: оплата оренди приміщення, видача зарплати персоналу, податки, взаєморозрахунки з постачальниками та інші балансові та позабалансові касові операції.

Баланс з партнерами

Для контролю взаєморозрахунків з постачальниками скористайтеся меню Оплата - Баланс з партнерами. За допомогою Балансу з партнерами можна контролювати ваші борги з контрагентами, борги ваших покупців, контроль оплати контрагентів.

Картка взаєморозрахунків з постачальниками

Картка взаєморозрахунків дозволяє побачити, як змінювався борг перед постачальником за певний період, прослідити його збільшення та зменшення.

Розшифровка балансу з партнерами

У Розшифровці балансу з партнерами видно по якій накладній надійшла оплата, в який день та на яку суму. Це дуже зручно для ведення точних взаєморозрахунків з партнерами у програмі обліку для магазину.

Оплати клієнтів

Щоб простежити динаміку оплат, перейдіть меню Платежі. Тут ви зможете побачити кому, коли та на який рахунок або касу була проведена оплата; проконтролювати контрагентів, пов'язаних з цими оплатами, а також форму та суму оплати.

Звіт по касі за день

Для аналізу руху фінансових коштів по кожній конкретній касі підійде Звіт по касі за день. Його можна відкрити з форми Реалізації, а також в меню Звіт на головній формі. Тут вказаний залишок грошей в касі на початок і кінець дня, а також усі фінансові операції, або оплата за реалізації або видача грошей з каси в процесі інкасації.


Це далеко не повний список можливостей Торгсофт для контролю грошових коштів підприємства. Детальніше про всі можливості програми по обліку фінансів можна прочитати на сайті у розділі Гід по Торгсофт.


Торгсофт дозволяє вести повноцінний фінансовий облік. У цьому відео ми розглянемо інструменти, які доступні для цього: режими фінансовий документ, баланс за статтями фінансового аналізу та роботу з касами.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті