Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Що таке Торгсофт

 Торгсофт - українська компанія-розробник програмного забезпечення для торгівлі та управління магазином. Торгсофт допомагає вести облік підприємцям у 17 країнах світу.

Почавши у 2005 році з невеликої програми для дитячого магазину, зробленої під замовлення, ми пройшли довгий, але цікавий, шлях до цілого програмного комплексу, готового рішення для торгівлі. Разом з програмою для обліку товару ми пропонуємо підтримку в режимі онлайн, налаштування та навчання роботі з програмою, надійне торговельне обладнання, а також супутні послуги для бізнесу.

Ми допоможемо вам впровадити програму Торгсофт, автоматизувати ваші бізнес-процеси, супроводжуючи на кожному етапі роботи з системою.

 Наша місія - забезпечити кожного підприємця комп'ютерною системою для управління торгівлею, складом та виробництвом, зрозумілою і без бухгалтерської освіти. Дати можливість нашим клієнтам розширювати свій бізнес, звільнивши їх від рутинних завдань, зберігаючи при цьому ефективне управління.

  Багато років ми керуємося незмінними принципами, завдяки чому Торгсофт по праву може вважатися однією з найкращих програм обліку для торгівлі та управління магазином.


 Ми виконуємо ваші бажання!

Ваша точка зору на облік головним чином впливає на розвиток програми Торгсофт. Регулярно з кожним оновленням ми випускаємо понад 20 поліпшень і доробок. Ми вважаємо, що саме ваші побажання формують необхідний функціонал для повноцінного управлінського обліку.

 Вам не доведеться чекати!

Торгсофт - готовий продукт, який не вимагає доопрацювань. Ми перетворюємо побажання - в знання і вже об'єднали компетенції про практичне підприємництво та управлінський облік в одній програмі. Використовуйте досвід тисяч успішних підприємців тут і зараз.

 Вам є на кого покластися!

Ми підтримуємо і допомагаємо вам. Фахівці Торгсофт на зв'язку 7 днів на тиждень. Коли б ви не звернулися в Торгсофт, з вами буде працювати не бот, а висококваліфікований фахівець. Ви отримаєте відповіді на всі ваші запитання.

 100% користі для вашого бізнесу у кожній кнопці!

Ми створюємо відмінний, і, що найголовніше, корисний інструмент. Інструмент для легкості ведення обліку та розвитку бізнесу.

 Ви будете вільні від рутини!

Торгсофт дарує вам безцінний ресурс - час! Вам більше не доведеться витрачати години на підрахунок прибутку та сотень інших показників бізнесу, контролювати продавців чи співробітників, складати звіти, намагатися "звести дебет з кредитом" і ще виконувати десятки дій, які ви раніше робили вручну.
Торгсофт зробить все за вас!


 І, головне питання, чи підійде вам Торгсофт?

Ми тут нарахували 124 галузі бізнесу, в яких успішно застосовується програма Торгсофт (список постійно оновлюється).
Тому з упевненістю можемо сказати, що програма задовольнить усі ваші потреби в автоматизації, веденні обліку та контролю бізнесу.


Ми знаємо як вести облік і робимо це дійсно добре!
Будемо раді бачити вас серед користувачів програми обліку товарів Торгсофт!

 За межами України Торгсофт співпрацює з представництвом у Казахстані.
Торгсофт не співпрацює і не буде співпрацювати з компаніями держави-агресора. Щобільше, закликаємо українських користувачів не користуватися програмним забезпеченням, на кшталт 1с, що знаходяться під санкціями.


Сертифікати та дипломи Торгсофт