Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Нормативні документи

У своїй роботі, крім законодавчих актів, ми керуємося також корпоративними нормативними документами. Перейшовши по посиланнях, вказаних нижче, ви можете ознайомитися з їх змістом:

  • Нормативні документи про послуги IT Service

Договір публічної оферти про надання послуг IT Service (українською мовою)

Договор публичной оферты о предоставлении услуг IT Service (на русском языке)

  • Нормативні документи про використання програми Торгсофт

Ліцензійний договір публічної оферти про надання права використання програмного продукту Торгсофт®  (українською мовою)

Лицензионный договор публичной оферты о предоставлении права использования программного продукта Торгсофт® (на русском языке)

Лицензионный договор публичной оферты о предоставлении права использования программного продукта Торгсофт® (English)

Договор публичной оферты о изменении Программного продукта Торгсофт®

Дополнение к лицензионному договору публичной оферты о предоставлении права использования бета-версии Программного продукта Торгсофт®

  • Нормативні документи про оренду та розтермінування на програму Торгсофт

Лицензионный договор публичной оферты о предоставлении права использования Программного продукта Торгсофт® в аренду

Лицензионный договор публичной оферты о предоставлении права использования Программного продукта Торгсофт® в рассрочку

  • Нормативні документи про технічну підтримку

Договор публичной оферты о предоставлении услуг сервисного обслуживания Торгсофт®

Договор публичной оферты о предоставлении услуг онлайн обучения

Політика конфіденційності Торгсофт®

Torgsoft Privacy Policy

Договор публичной оферты о предоставлении услуг технической поддержки Торгсофт (срок действия договора завершен 4.03.2019)

  • Нормативні документи про купівлю-продаж товару

Публічна оферта Договір роздрібної купівлі-продажу

Компанія Торгсофт® залишає за собою право змінювати текст цих документів без попереднього повідомлення користувачів. Документи, що публікуються в даному розділі, актуальні.

Повідомлення про припинення дії
Договору публічної оферти про надання послуг технічної підтримки Торгсофт

Керуючись п. 11.4 Договору публічної оферти про надання послуг технічної підтримки Торгсофт (Ліцензіар залишає за собою право внести зміни в умови Пропоновані можливості і / або відкликати Оферту в будь-який момент на свій розсуд). Компанія Торгсофт повідомляє про відкликання оферти і про припинення дії вищевказаного Договору з 00 годин 04 березня 2019 року.

З 00 годин 04 березня 2019 року Компанія Торгсофт змінює умови технічної підтримки і здійснює її на підставі Договору публічної оферти про надання послуг IT Service, заснованому на концепції єдиного квитка («тікетів»).
Суть даної системи полягає в тому, що технічна підтримка здійснюється на підставі заздалегідь викуплених за передоплатою «тікетів».

«Тікет» - платна послуга на підставі концепції одного квитка, яка дозволяє клієнту звернутися в компанію Торгсофт до 20:00 згідно з графіком роботи, вказаною на сайті, для вирішення необхідних йому питань за програмою і обладнання на умовах даного Договору.

У зв'язку з наявністю клієнтів, які викупили «пакети технічної підтримки» на підставі Договору публічної оферти про надання послуг технічної підтримки Торгсофт і не використовували їх, діє наступне правило перекладу даних «пакетів» в «тікети»:

30 хвилин «пакета» = 1 «тікет» (округлення проводиться в сторону зменшення)

В даному випадку, тривалість надання послуги з 1 (одного) «тікету» - не більше 30 хвилин на протязі 1 (одного) календарного дня з моменту звернення
Клієнтам, у яких на балансі було менш як 30 хвилин будуть надані "тікети" з відповідним обмеженням за часом (наприклад, якщо баланс становив 7 хвилин, то в результаті перетворення у клієнта буде 1 "тікет" з обмеженням за часом 7 хвилин).

04 березня 2019 року «Пакети» автоматично будуть переведені в «тікети» з автоматичною зміною інформації по особовому рахунку клієнта в «тікети».

Клієнти, які придбали Ліцензії "Торгсофт", і на їх балансі залишався гарантійний безоплатний час технічної підтримки, надалі зможуть отримувати послуги технічної підтримки, купуючи "тікети" і \ або Договір сервісного обслуговування. Гарантійний час технічної підтримки, який було надано для ознайомлення з функціоналом програми буде списано.