Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Фасування штучного товару

28.04.2014

Деякі клієнти Торгсофт стикаються з необхідністю фасування товару в одну упаковку, оскільки деякі види товарів, наприклад болти, не дуже зручно продавати поштучно. Програма для торгівлі Торгсофт дозволяє фасувати товар - скомпонувати кілька одиниць товарів в одну упаковку і надрукувати для неї етикетку. Для цього Вам необхідно буде скористатися функцією Фасування штучного товару.

Переконайтеся в наявності ознаки фасованого товару в штрих-коді. Для цього виберіть пункт головного меню Налаштування - Параметри - вкладка Вага. В поле Ознака штрих-коду з кількістю товару встановіть кількість, наприклад 25. Система шукає фасований товар в базі за цією ознакою штрих-коду.

Фасовка штучного товара: Параметры системы

Для того, щоб здійснити фасовку штучного товару, оберіть пункт головного меню Товарознавство - Фасування штучного товару.

Фасовка штучного товара

У вікні вкажіть товар для фасування (наприклад, анкерний болт). Товар можна Вибрати зі складу (Ctrl + W), Вибрати зі складу за видами товару (Ctrl + G), Вибрати з повного списку товарів (Ctrl + L), просканувати його штрих-код або ввести артикул.

Назва вибраного товару з'явиться в інформаційному полі Товар.

Далі необхідно заповнити поле Кількість в упаковці. Наприклад, в кожній упаковці буде по 5 анкерних болтів. Вказати кількість товару в одній упаковці можна за допомогою перемикача збільшення/зменшення значення або вручну.

Заповніть поле Кількість етикеток. У цьому полі вкажіть потрібну кількість етикеток для друку за допомогою перемикача збільшення/зменшення значення або вручну (наприклад, для 50 упаковок надрукуємо 50 етикеток). При необхідності можна змінити шаблон етикетки за допомогою кнопки Налаштування друку етикеток.

При натисканні кнопки Попередній перегляд відкриється вікно для перегляду і друку етикеток.

При натисканні кнопки Друк (F6) програма автоматично відправить на друк етикетки. Надруковані етикетки зі штрих-кодами необхідно наклеїти на упаковки з фасованим товаром.

Для продажу фасованого товару проскануйте штрих-код на упаковці. Програма автоматично додасть в реалізацію товар в кількості в упаковці.

Таким чином і відбувається фасування штучного товару за допомогою програми для торгівлі Торгсофт.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором