Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Відмінності Торгсофт Старт, Ультра та Термінал: яку ліцензію обрати?

Яку програму обліку обрати?

Торгсофт-Старт: один магазин, одна каса, простий облік

Торгсофт-Старт

Функції Торгсофт-Старт

Ліцензія Старт з'явилася на прохання підприємців, які тільки починають вести облік: «У Торгсофт дуже багато можливостей, але мені треба всього лише вести склад, продавати та повертати товар, проводити переоблік».
 
Старт підійде тим, у кого один магазин з однією касою, кому не потрібні всі функції програми Торгсофт.
 
Можливості Торгсофт-Старт можна розширити 11 опціями: «Програмний РРО», «Підключення фіскального реєстратора», «Мобільний додаток Торгсофт», «Безпека даних: архів в хмарі», «Підключення банківського термінала», «Видалення статистик закритих періодів», «Фасування вагового товару та маркування його штрих-кодом», «Підключення електронних ваг для зважування товару при продажу», «Фотографування товару за допомогою вебкамери», «Підключення дисплея покупця», «Верифікація дисконтної карти через смс».

База даних та доступ для одного користувача

Торгсофт-Старт встановлюється на комп'ютер продавця або працює онлайн в тарифному плані Start.
 
У кожної каси — своя база. Якщо у вас декілька магазинів й в кожному з них встановлено Торгсофт-Старт, то облік кожної каси буде окремо, єдиної системи обміну даними між магазинами немає.
 
Щоб власник бізнесу міг працювати з програмою, продавцеві треба надати доступ до комп'ютера. Єдина база та доступ для багатьох користувачів — це прерогатива ліцензій Ультра і Термінал.
 
У Торгсофт-Старт для віддаленого контролю бізнесу використовуйте «Мобільний додаток Торгсофт».

Робота без інтернету

Якщо Торгсофт-Старт встановлений на комп'ютері продавця, то для роботи з програмою інтернет не обов'язковий.

Масштабування

Якщо ви відчуваєте, що для управління бізнесом треба більше можливостей: синхронізація з інтернет-магазином, робота зі службами доставки, CRM система та побудова бонусної системи в магазині, коли бізнес буде готовий до масштабування — можна без переплат перейти на ліцензії з повним функціоналом Ультра або Термінал.

Торгсофт-Ультра: один магазин, кілька кас, усі можливості

Торгсофт-Ультра

Функції Торгсофт-Ультра

У Торгсофт-Ультра доступні всі можливості програми обліку та підключення всіх додаткових опцій.
 
Якщо в магазині одна або кілька кас, потрібна одночасна робота декількох продавців, адміністратора, товарознавця — вам потрібна ліцензія Торгсофт-Ультра на кожен робочий комп'ютер в магазині. В цьому випадку комп'ютери об'єднані в локальну мережу, співробітники працюють з однією базою даних, інформація про стан складу у всіх актуальна.

База даних та доступ для багатьох користувачів

Ультра дозволяє підключати комп'ютери до сервера через локальну мережу. При такій конфігурації можна використовувати різні бази даних. Наприклад, дві каси підключаються до бази, де відбувається облік продажу продуктів, ще дві каси підключаються до окремої бази, в якій облік дитячих товарів.
 
Але на практиці підприємці найчастіше використовують одну базу.

Робота без інтернету

Якщо Ультра встановлена ​​в магазині, а не на віддаленому сервері, то пропажа інтернету ніяк не вплине на роботу магазина. Якщо Ультра стоїть на віддаленому сервері, то стабільний інтернет для роботи з програмою потрібен.

Дистанційна робота з програмою обліку

З Ультра можна працювати віддалено з дому, якщо програма встановлена ​​на термінальному сервері, наприклад, Торгсофт-Онлайн — тарифний план Medium для 1 робочого місця.

Торгсофт-Термінал: робота торгової мережі — багато магазинів, багато кас, з будь-якої точки світу

Торгсофт-Термінал

Функції Торгсофт-Термінал

Часто підприємці відкривають один магазин, потім інший, ведуть облік окремо, і, в якийсь момент розуміють, що потрібна вся картина бізнесу в цілому. Для цього призначена термінальна версія Торгсофт.
Торгсофт-Термінал підійде підприємцям, у яких мережа магазинів, тим, хто хоче працювати з програмою з будь-якої точки світу, необмежено масштабувати робочі місця за допомогою ліцензій «Торгсофт: клієнтське підключення до термінального сервера».

База даних та доступ багатьох користувачів

Всі користувачі — продавці, адміністратори, товарознавці, власник бізнесу працюють з однією базою даних через інтернет, інформація у всіх завжди актуальна. Програма та інформація в базі даних знаходиться на сервері, який можна поставити як у себе вдома, в офісі або на складі, так і орендувати.
 
Переваги орендованого сервера для Торгсофт-Термінал в тому, що сервер завжди увімкнений, знаходиться в спеціалізованому дата центрі з безперебійним живленням та інтернетом, під цілодобовою охороною і без доступу сторонніх. При цьому не треба турбуватися про оновлення компонентів та працездатності системи.
Підключаєшся в будь-який зручний час і працюєш.

Робота без інтернету

Для термінальної ліцензії важливий стабільний інтернет на торгових точках. Якщо інтернет періодично зникає, то для роботи буде корисний Торгсофт-Гібрид — він контролює інтернет-з'єднання: якщо інтернет пропадає, то Гібрид продовжує продавати товар, оскільки інформація про складські залишки синхронізована. Тільки-но інтернет з’являється, Гібрид передає інформацію про результати торгівлі на сервер.

Масштабованість та віддалена робота з програмою обліку

Торгсофт-Термінал призначений для роботи десятків та сотень кас і користувачів через інтернет. Дуже зручно працювати з програмою, коли вона встановлена ​​на сервері — можна під'єднатися до програми в будь-який час і з будь-якої точки світу.

Можливості Торгсофт-Термінал можна розширити за допомогою 50+ додаткових опцій або орендувати програму на сервері в послузі Торгсофт-Онлайн.