Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Система гальмує? Врятує SSD-диск

08.11.2018

Кожна людина хоч раз у житті стикалася з тим, що її колись "літаючий зі швидкістю звуку" комп'ютер починає довше "думати" при відкритті програм. Спочатку це практично непомітно, потім починає дратувати, далі йде стадія примирення або покупки нового "електронного друга". Йдеться про домашній ПК. Але коли справа стосується бізнесу, і від швидкодії системи залежить одержуваний прибуток, потрібно терміново щось робити (так-так, чим довше гальмує комп'ютер, тим вище ймовірність, що клієнти підуть без покупки і більше до Вас не повернуться).

Якщо ви працюєте в режимі віддаленого сервера, у вас велика база даних в Торгсофт® (читати статтю про те, як зробити архів бази даних), вам хотілося б, щоб комп'ютер діяв швидше, фахівці служби техпідтримки рекомендують додати до жорсткого HDD-диску SSD. З досвіду, це в рази прискорить відгук системи.

Чому додати, а не замінити? При роботі в режимі віддаленого сервера SSD в тандемі з HDD-диском використовується в якості додаткового прискорювача роботи програми і бази даних. До того ж, у кожного виду є свої плюси і мінуси: HDD не має обмежень по кількості перезаписів, але має меншу швидкість, у SSD, навпаки, велика швидкість, але присутній ліміт перезапису.

У разі роботи в локальному режимі, HDD-диск можна просто замінити на SSD.

Наведемо приклад. Середньостатистичний користувач програми для торгівлі веде облік приблизно 4 роки. Розмір бази даних досяг 6 ГБ, реєстр прибуткових накладних за умови установки БД і SQL-сервера відкривається на HDD-"гвинті" 3 хвилини, а при перенесенні БД і SQL-сервера на SSD-диск - 15 секунд. Розрахунок вартості бізнесу формується не 5 хвилин, а 30 секунд. Різниця досить відчутна!

Крім заміни жорсткого диска, є кілька інших рекомендацій, які дозволять забезпечити гідну швидкість роботи системи обліку - читайте їх у цій статті.

Торгсофт® бажає вам вдалих придбань і надійних помічників у бізнесі!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором