Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Інтеграції Торгсофт з популярними сервісами

03.07.2019

Компанія Торгсофт стежить за новинками популярних додатків для бізнесу. Також Торгсофт охоче приймає побажання від клієнтів для сполучення програми обліку Торгсофт з тим чи іншим сервісом. І, як тільки сервіс здобуде необхідну підтримку користувачів - ми беремося за реалізацію сполучення з програмою Торгсофт.

Обмін даними між системами ще ніколи не був настільки легким!

Prom.ua 

Онлайн-торгівля та повноцінний складський і фінансовий облік - запорука успіху. Додаткова опція Синхронізація з Prom.ua дозволить вам не докладаючи особливих зусиль вивантажувати з програми обліку Торгсофт товари, дані про них та фотографії в Prom.ua, обробляти замовлення з Prom.ua безпосередньо у Торгсофт, автоматично формувати рахунки одразу у Торгсофт.

  


Нова Пошта

Важко уявити підприємство у наші дні, що не здійснює доставку свого товару клієнту. Добре побудована логістика - двигун бізнесу. А якщо вона ще й автоматизована, то рутина більше не буде віднімати у вас багато часу і ваш товар потрапить до клієнта швидше.

Інтеграція дозволяє формувати ТТН одразу у виписаних рахунках в Торгсофт, відстежувати актуальну інформацію про статус посилки, роздруковувати ТТН, створювати та зберігати одержувачів і багато-багато іншого.

  


Бітрікс24.CRM

Вести дані у двох системах одночасно - виснажливо. Особливо, якщо обидві системи необхідні бізнесу.

Платна функція Синхронізація з CRM Бітрікс24 забезпечує взаємодію між програмою складського обліку Торгсофт і Бітрікс24.CRM.

Функція дозволяє завантажувати і синхронізувати довідник товарів на стороні CRM системи, працювати зі своїми рахунками на стороні CRM системи і завантажувати їх в Торгсофт, налаштовувати список характеристик товарів до вивантаження, експортувати основні та додаткові фотографії для товару і багато іншого.

  


Приват24

Одна з найулюбленіших додаткових опцій наших клієнтів - Банківські виписки по рахунках Приват24!

Якщо раніше користувачам доводилося перевіряти оплати за товари, заходячи в Приват24, то тепер їх можна побачити в Торгсофт.

Які переваги це дає підприємцю?

Безпека. Вам не доведеться давати доступ до власного аккаунту Приват24 своїм співробітникам - рух коштів по рахункам будете контролювати тільки Ви. Продавці зможуть побачити в Торгсофт, що надійшла оплата.

Готове рішення. Не має потреби перемикання між програмами - в Торгсофт передбачено все для ведення торгівлі.

Економія часу підприємця та продавців. Раніше співробітникам потрібно було зв'язуватися з власником рахунку, щоб дізнатися, чи надійшла оплата, а тепер вони можуть побачити всі самостійно, не відволікаючи підприємця і не здійснюючи зайвих дій.

 


Binotel

Binotel - це віртуальна АТС, яка об'єднує внутрішні, міські і мобільні номери компанії в єдину мережу, надає готові звіти по роботі співробітників із записом розмов, інформацію про дзвінки, дозволяє вести облік клієнтів та багато іншого.

Сполучення з Binotel реалізовано в рамках додаткової опції "CRM. Взаємодія з клієнтами"

У Торгсофт, при надходженні дзвінка через сервіс IP телефонії Binotel, відбуватиметься автоматичне відкриття вікна з інформацією про клієнта, що дозволяє оперативно обробляти дзвінки від клієнтів, отримувати інформацію про всі контакти з клієнтом, отримувати дані про покупки клієнта, швидко переходити до виписаним рахункам та переліку оплат.

 


TurboSMS, АльфаSMS, ePochta

Масова розсилка SMS і e-mail - одна з найпопулярніших функцій Торгсофт і це не просто так :) Не секрет, що масова розсилка - це невід'ємний інструмент збільшення продажів.

Проводите акцію, розпродаж попередньої колекції, даруєте подарунки? Залишайтеся завжди на зв'язку з вашими клієнтами, нагадуйте про себе за допомогою додаткової опції Масова розсилка SMS і e-mail.

  


Google Drive

Синхронізація з Google Drive реалізована в Торгсофт за допомогою платної функції "Безпека даних: архів у хмарі". Вона дозволяє автоматично із заданою періодичністю зберігати вашу базу даних, каталог з програмою Торгсофт у хмарне сховище Google Drive. Програма сама зробить архів, завантажить і збереже дані з комп'ютера в зазначений час. Достатньо лише налаштувати сценарій один раз.

Даний функціонал забезпечує надійний захист даних у разі поломки комп'ютера, ураження операційної системи вірусом, крадіжки сервера та ін.

  


M.E. Doc

M.E.Doc - поширене українське програмне забезпечення для подання звітності до контролюючих органів та обміну юридично значущими первинними документами між контрагентами в електронному вигляді.

Торгсофт дозволяє експортувати податкову накладну, зведену податкову накладну, коригувальний розрахунок до податкової накладної в M.E. Doc

Функція сполучення з M.E. Doc входить до стандартного функціоналу програми Торгсофт, ліцензії Ультра та Термінал.


Арт Звіт

Арт Звіт - українське програмне забезпечення для швидкого і зручного подання електронної звітності підприємства в державні контролюючі органи

Сполучення з Арт Звіт полягає в експорті податкової накладної, зведеної податкової накладної, коректування розрахунку до податкової накладної.

Функція сполучення з Арт Звіт входить у стандартний функціонал програми Торгсофт, ліцензії Ультра та Термінал.


ПриватМаркет

ПриватМаркет - маркетплейс від ПриватБанку та найбільший каталог українських компаній для бізнесу. Сайт є прайс-агрегатором і платформою для малого і середнього бізнесу.

У Торгсофт реалізована можливість експорту товарів в маркетплейс за допомогою файлу yml формату (який, до слова, може імпортуватися й безліччю інших інтернет-платформ).

Для того, щоб скористатися функцією сполучення з ПриватМаркет вам знадобиться додаткова функція "Синхронізація з Інтернет-магазином"

  


Хорошоп

Хорошоп - це платформа по запуску інтернет-магазинів в хмарі. Модуль "Обмін даними з ТОРГСОФТ" реалізований на стороні Хорошоп та призначений для повноцінної синхронізації з інтернет-магазином за допомогою внесення інформації про товари в базу даних сайту, а також її коригування на підставі відомостей, отриманих з файлу з розширенням trs (формат файлу - csv), для формування файлів із розширенням sal з інформацією про замовлення.


Файне місто

"Файне місто" - це велика дисконтна мережа України, яка позбавляє користувача від необхідності носити з собою безліч знижкових карт.

Для користувачів Торгсофт, які працюють з сервісом "Файне місто", з'явилася можливість автоматичного формування картки клієнта при першому використанні дисконтної карти "Файне місто". Це дозволить швидко розширити базу клієнтів без ручного внесення даних в програму.

Функція синхронізації з сервісом входить в стандартний функціонал програми Торгсофт версій Ультра і Термінал.


Webkassa

WebKassa - онлайн касовий апарат для Казахстану, який замінює класичний фіскальний реєстратор, з яким можна друкувати фіскальні чеки й всі відповідні звіти, при цьому друк чека відбувається через звичайний принтер.

Функція сполучення з сервісом входить в стандартний функціонал програми Торгсофт версій Старт, Ультра і Термінал.

З нетерпінням очікуємо реалізації та прийняття на законодавчому рівні системи E-Receipt для України!

 


Електронний рахунок-фактура для Казахстану

Це державна інформаційна система, в якій здійснюється виписка, відправка, прийом, реєстрація, обробка, передача, отримання та зберігання електронних рахунків-фактур.

Торгсофт, в свою чергу, дозволяє створювати електронні рахунки-фактури, експортувати рахунки безпосередньо з програми в ІC ЕРФ, довантажувати рахунки-фактури з особистого кабінету ІС ЕРФ в програму, створювати за отриманими рахунками прибуткову накладну, оформити повернення з автоматичним створенням електронного рахунку-фактури.

 


Чесний знак

Чесний знак - система цифрової маркування та відслідковування товарів у РФ. Система маркування фіксує перехід товару по всьому логістичному ланцюгу, включаючи перевірку коду в магазині при розміщенні товару на полиці, що виключає можливість вкидання підробки.

Програма Торгсофт дозволяє реєструвати код маркування при продажі та поверненні товару і передавати його в ОФД-Я.


Функціонал доступний з версії ТОРГСОФТ 2019.2.

Коментарі
Відгуків немає

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором