Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Нова послуга "Впровадження" від Торгсофт

04.03.2019

Довірте Торгсофт турботу про автоматизацію! "Впровадження" від Торгсофт - це 6 кроків до свободи від рутини та побудови індивідуальних бізнес-процесів!

Поміж безлічі корисних нововведень березня 2019 року - послуга "Впровадження" для користувачів демоверсії програми. Перевага впровадження полягає в тому, що наш фахівець допоможе не тільки ознайомитися з можливостями Торгсофт, а й здійснить первинне налаштування програми під індивідуальні потреби та під специфіку саме вашого бізнесу.

У вартість послуги також включено індивідуальну побудову бізнес-процесів на базі Торгсофт, консультації по торговому обладнанню та допомогу з його сполученням.

Послуга впровадження охоплює наступні етапи

Крок 1. Консультація по роботі з програмою і допомогу в її освоєнні (телефоном, по скайпу або в офісі).

Крок 2. Побудова бізнес-процесів на базі Торгсофт.

Крок 3. Формування індивідуальних налаштувань під потреби бізнесу (починаючи від акцій і налаштування ролей закінчуючи імпортом файлів, шаблонами етикеток і т.д.).

Крок 4. Консалтинг по фінансову складову (аналіз виторгу, прибутку, вартості та окупності бізнесу в цілому і кожної торгової точки окремо).

Крок 5. Встановлення, пару, калібрування і налаштування торгового обладнання. (Ми працюємо тільки з тим обладнанням, яке сполучається з нашою програмою).

Крок 6. Допомога у виборі сервера і ПК для максимально комфортної роботи.

Весь перелік послуг з консалтингу та роботі з програмою ви отримуєте за символічну вартість - 580 грн. Час консультації обмежений однією годиною, і за цей період ми можемо проконсультувати з будь-якого з перерахованих пунктів. Якщо ви цінуєте свій час і хочете почати освоєння автоматизації з максимальним комфортом, рекомендуємо скористатися послугою "Впровадження". Для запису телефонуйте до відділу замовлень.

Автоматизуйте все! Не відкладайте на потім те, що можна вирішити зараз!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором