Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Почалася розробка Мобільного додатку на iOS! 01.01.1970

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Чимало підприємців запитують нас про Мобільний додаток на операційній системі iOS. Тепер бажана новинка все ближче - наші програмісти почали роботу над нею!

Ця опція має дещо іншу концепцію, на відміну від уже наявної програми на операційній системі Android. Вона призначена виключно для власника бізнесу, управлінського обліку і контролю ходу справ на відстані з будь-якої точки світу, де є інтернет.

У першому наближенні додаток Торгсофт® для iOS буде оснащено такими функціями:

  • Торгівля з випискою рахунку. Тут Ви зможете дізнатися за станом на обраний день, скільки і на яку суму було виставлено комерційних пропозицій, рахунків, відвантажено накладних, здійснено оплат від конкретних осіб і невпізнаних.
  • Фінанси. Дозволяє визначити, яку кількість грошей в різних валютах Ви маєте в своєму розпорядженні: в касі магазину і на рахунку в банку. Ця інформація доступна як для всієї торгової мережі, так і для кожного магазину окремо. По кожній валюті відображається загальний підсумок, також все суми приводяться до національної валюти за поточним курсом - одна цифра як показник фінансових ресурсів бізнесу на поточний день.
  • Підсумки продажів. Цей режим призначений для оцінки результатів торгівлі в кожному магазині (центрі обліку) за конкретний день в режимі реального часу і формування звіту з сортуванням за обраним параметром (перелік товарів, з групуванням по позиції, за чеками, видам товару, відділам).
  • Аналіз періоду. Тут власник бізнесу зможе дізнатися про основні показники роботи магазину і торгової мережі: валовий дохід, товарний прибуток, витрати, чистий прибуток і рентабельність. Ця інформація доступна за будь-який проміжок часу.

Надалі функціонал додатка Торгсофт® для iOS буде розвиватися. Дату виходу новинки наш Департамент програмування поки приховує, але, впевнені, що це скоро станеться!Smile

В даний момент, власники пристроїв на ОС Android можуть використовувати існуючий додаток. Спробуйте його в демо-режимі на тестовій базі (встановіть за посиланням) або "прив'яжіть" до існуючої (активуйте в Торгсофт® в переліку додаткових опцій, на сторінці завантажте за посиланням, що відповідає Вашій версії основної програми).

Торгсофт® прагне забезпечити для своїх користувачів максимально зручний, точний і своєчасний облік!

14.09.2017

Читать эту статью на русском языке

Коментарі
Відгуків немає

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлений. Його опублікують після перевірки адміністратором