Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Торгсофт® переходить на Договір сервісного обслуговування! 01.03.2018

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

З 5 березня 2018 року ми переходимо на нову схему надання техпідтримки користувачам Торгсофт® - для отримання консультацій технічних фахівців необхідно оформити Договір сервісного обслуговування.

Рішення було прийнято не випадково.

Причини переходу до нової системи

До сих пір наша компанія надавала дуже гнучкі умови оплати послуг технічної підтримки. Клієнт міг оплатити поповнення балансу від 30 хвилин, але за високою ціною. Часто це призводило до того, що хвилини несподівано закінчувалися і виникала потреба знову здійснити платіж. На це витрачався дорогоцінний час клієнта: було необхідно запросити рахунок, подбати про його оплату і знову звертатися за послугами технічної підтримки. Зараз, переходячи до Договору сервісного обслуговування, наша компанія пропонує послуги оптом за більш прийнятною ціною. Ми накопичили достатню статистику за 12 років роботи і можемо рекомендувати клієнтам оптимальні умови співпраці в цій галузі.

Ми також проаналізували статистику звернень клієнтів за останні кілька років і отримали цікаві результати. Серед наших клієнтів є досить велика кількість підприємців, які всі питання по програмі вирішують самостійно. Технічна підтримка не є обов'язковою умовою використання програми, але вона дозволяє нашим клієнтам зберігати високу динаміку бізнесу і швидко вирішувати нестандартні ситуації.

Близько 83% клієнтів хоча б раз стикалися з ситуацією, коли вони мали потребу у терміновій підтримці, але отримували відмову через недостатню кількість часу на рахунку. Термінова допомога може знадобитися в разі непрацездатності комп'ютерної системи через різні причини: від проблем з операційною системою до вірусної атаки. В цьому випадку, термінова технічна підтримка Торгсофт® допоможе швидко відновити працездатність системи і продовжити обслуговувати клієнтів. Залежно від розміру бізнесу, користувачі витрачають, в середньому, 5 годин техпідтримки (малий), 7 годин (середній) і 10 годин (великі компанії) на рік.

Переваги

Договір сервісного обслуговування дозволить Вам:

  • більше не турбуватись про залишок часу на рахунку технічної підтримки;
  • працювати з кращими фахівцями і системними адміністраторами, яких ми навчаємо спеціально для Вас;
  • отримувати технічну підтримку з 9 до 21 з понеділка по п'ятницю і з 9 до 18 у вихідні і бути впевненим, що на рахунку є достатня кількість часу.

Суть і умови

Для отримання технічних консультацій по програмі Торгсофт® Вам необхідно укласти Договір сервісного обслуговування. Укладення Договору відбувається автоматично при виконанні клієнтом зазначених в ньому умов. Сплативши вартість по Договору (з'явиться найближчим часом), Ви отримуєте 5, 7 або 10 годин техпідтримки на свій баланс (в залежності від кількості робочих місць), які можуть бути використані протягом 365 днів з дати укладення Договору. Якщо протягом року Ви вичерпаєте час на балансі, поточний Договір буде завершений, і Ви зможете укласти новий - 5 / 7/10 годин на 365 днів. Таким чином, термін дії Договору обмежений двома параметрами: часом на рахунку і 365 днями.

Списання хвилин за послуги фахівців відбувається так само, як і раніше, - реально витрачених на вирішення питання.

Перед завершенням дії Договору наш менеджер надішле Вам повідомлення - це дозволить підтримувати рахунок на Вашому балансі в актуальному стані. Також Ви можете відстежувати стан свого рахунку в програмі (Допомога - Мій особовий рахунок в Торгсофт) або запросити звіт у служби техпідтримки.

Раніше придбані класичні пакети будуть діяти до їх вичерпання. Якщо ж на момент укладення Договору на Вашому рахунку негативний баланс, то "мінус" компенсується за рахунок часу, що нараховується за Договором.

Послуги за Договором надаються як офісами Торгсофт® в ХарковіЛьвові і Одесі, так і дилерами, - ведеться єдиний баланс по кожному клієнту.

Альтернативи

Якщо Ви з якоїсь причин не хочете укладати Договір сервісного обслуговування, ми пропонуємо кілька варіантів освоєння програми без звернення до служби техпідтримки.

Всі основні режими описані в Керівництві користувача (пункт меню Допомога - Довідка), яке є в програмі і на сайті,- воно постійно доповнюється. Корисну для себе інформацію Ви можете почерпнути в відеоуроках, розділі FAQ або задати питання на Форумі Торгсофт®. В окремому вигляді буде оформлена онлайн-довідка - стежте за новинами на нашому сайті.

Тепер Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу по програмі, не турбуючись про стан свого балансу! Звертайтесь, якщо знадобиться консультація, - ми на зв'язку 7 днів на тиждень, з 9 до 21:00 по буднях і з 9 до 18:00 у вихідні (GMT +2)!

Техпідтримка, м. Харків   Техпідтримка, м. Львів   Техпідтримка, м. Одеса

01.03.2018

Читать эту статью на русском языке

Коментарі
Відгуків немає

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлений. Його опублікують після перевірки адміністратором