Callback
 • Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

21 причина обрати Торгсофт® 01.01.1970

Читать эту статью на русском языке

Друзі,

Автоматизація магазину - процес важливий, потрібний, він в будь-який момент до речі. Однак не завжди при покупці підприємець може відразу зрозуміти, чи підійде для його бізнесу програмне забезпечення, і, покористувавшись їм, усвідомлює, що потрібно щось змінювати. (В Торгсофт®, до речі, для ознайомлювальної мети призначена демо-версія) Тому до нас періодично звертаються власники магазинів, які хотіли б змінити ПЗ на більш підходяще, і знаходять в Торгсофт® те, що шукають.

Якщо Ви з якоїсь причини перебуваєте в пошуку заміни програми для торгівлі, зверніть увагу на Торгсофт®, тому що:

 1. Торгсофт® - це готове рішення для торгівлі та управління магазином, яке враховує особливості і процеси різних видів діяльності і засноване на досвіді ведення бізнесу багатьох підприємців. Після встановлення програми на комп'ютер в ній можна відразу працювати.

 2. Торгсофт® пропонує послугу автоматизації під ключ: консалтинг щодо ефективної організації обліку в магазині і торговельній мережі, програма, встановлення і навчання, супровід, торгове обладнання, дисконтні картки. Якщо клієнт замовив встановлення "під ключ" на території України, то наш досвідчений фахівець на місці дасть багато корисних порад з організації обліку саме того товару, який Ви продаєте.

 3. Наш продукт створений в Україні (м.Харків): Ви можете вести облік як російською, так і українською мовами.

 4. Техпідтримка теж може надаватися на обох мовах - якщо Вам хотілося б розмовляти з україномовним фахівцем, можете сказати про це, - координатор переведе дзвінок до львівського офісу Торгсофт®.

 5. Техпідтримка надається в режимі реального часу 6 днів на тиждень з 9:00 до 18:00 (практично в усі державні святкові дні ми на зв'язку). Спеціаліст підключається до Вашого комп'ютера і супроводжує питання до повного його вирішення. А з 18 до 21:00 в будні і з 9 до 18:00 в неділю на зв'язку черговий фахівець, який допоможе вирішити термінове питання.

 6. Ви зможете вибрати ту конфігурацію для обліку, яка підійде, в залежності від особливостей Вашого бізнесу. Торгсофт® пропонує:
  - версію Старт для починаючих підприємців і невеликих магазинів;
  - Ультра - для магазина з декількома відділами;
  - ліцензію для віддаленого сервера - для торгових мереж + і Торгсофт® Hybrid для магазинів з нестабільним інтернетом;
  Мобільний додаток Торгсофт® для Android - повноцінне робоче місце в невеликому магазині, на ринку або для співробітників, що перебувають в постійному русі + відмінний інструмент для контролю свого бізнесу підприємцем з будь-якої точки світу.

 7. Для впровадження Торгсофт® не потрібний програміст. Ви можете самостійно завантажити програму на свій комп'ютер, наш фахівець надасть код активації, і можете відразу працювати (на відміну від деяких інших програм, де спочатку встановлюється платформа, а потім конфігурація).

 8. У наших фахівців є досвід перенесення даних з 1С і інших облікових програм.

 9. Є кілька варіантів освоєння програми:
  - самостійно за допомогою відеоуроків,
  - електронного керівництва користувача, який є в кожній програмі, або його друкованого варіанту;
  - звертаючись до фахівців в рахунок гарантійного часу;
  - в своєму магазині, обравши послугу навчання та встановлення.

 10. Торгсофт® був написаний для малого і середнього бізнесу, виходячи з його потреб, на відміну, наприклад, від 1С, яка спочатку була призначена для великих компаній і лише з часом "спустилася" до невеликих магазинів.

 11. Наша програма створена спеціально для підприємців і їх співробітників, тут немає складних бухгалтерських термінів - все написано зрозумілою мовою.

 12. Ви зможете фіксувати ціни в іноземній валюті (еквівалентні ціни).

 13. В програмі можливо максимально гнучко налаштувати ролі і обмеження для всіх співробітників.

 14. Перед придбанням є можливість оцінити весь функціонал Торгсофт® (включаючи і додаткові платні опції) протягом 30 днів безкоштовно - в цей період Ви зможете зрозуміти, наскільки підходить програма конкретно для Вашого бізнесу.

 15. Наше ПЗ успішно працює з усім необхідним торговим обладнанням (сканер штрих-кодів, принтер етикеток, фіскальний реєстратор, принтер чеків, термінал збору даних). З переліком обладнання, сумісного з Торгсофт®, Ви можете ознайомитися тут.

 16. Вартість автоматизації прозора, і бюджет легко розраховується заздалегідь, в залежності від потреб Вашого бізнесу. Є можливість придбання ліцензій і додаткових опцій у розстрочку.

 17. Ми допоможемо підібрати підходящу саме для Вашого бізнесу конфігурацію програми, підкажемо, як ефективно організувати облік і яку систему лояльності впровадити.

 18. У Торгсофт® проста система оновлень без втрати даних, і вони безкоштовні для користувачів.

 19. Ми моніторимо зміни в законодавстві та оперативно впроваджуємо їх в програму.

 20. За допомогою груп та сторінок у соцмережах повідомляємо найактуальніші новини про програмне забезпечення та ведення обліку, підприємництво та законодавство.

 21. Торгсофт® володіє широкою дилерською мережею в багатьох регіонах України, а також країнах СНД. Ви можете вибрати будь-якого представника за територіальною або іншою ознакою.

У Торгсофт® є все для того, щоб здійснити перехід з 1С і інших програм і успішно вести облік протягом всього життя Вашого бізнесу. Звертайтеся! (Контакти)

Багатьох людей лякають зміни, особливо, якщо вони стосуються їх бізнесу. Однак якщо зміни дозволять Вам менше часу проводити з "папірцями" і направити його на розвиток своєї справи, якщо вони полегшать життя співробітникам і якщо зможуть дати бачення всієї картини бізнесу в цілому, то вони коштують витрачених зусиль і грошей! Ставте перед собою високі цілі, дерзайте і все у Вас вийде!

18.05.2017

Читать эту статью на русском языке

Коментарі
Відгуків немає

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлений. Його опублікують після перевірки адміністратором