Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

7 способів, як власнику малого бізнесу втратити гроші на рекламі

16.08.2019

Тільки підприємець, який себе не поважає, тим більше власник магазину одягу або взуття, не давав рекламу для залучення нових покупців у свій магазин.
Природно, клієнти потрібні всім. Клієнти - це все! Це кров бізнесу, виторг, прибуток. Хоча існують різні методи підвищення продажів без вкладень в рекламу, саме останнім (залученням клієнтів рекламою) займаються підприємці в першу чергу. І втрачають гроші.

 

7 способів, як ви можете швидко втратити гроші на рекламі

У цій статті ми вам розповімо де і як втрачають гроші підприємці, вкладаючи в рекламу. Так само ви дізнаєтеся, чому в більшості випадків реклама не працює.

Прочитайте уважно, щоб уникаючи страшних, постійних і системних помилок ви змогли заощадити свої гроші.

Отже, 7 антипорад:


1. Робіть рекламу іміджевою, рекламуючи назву свого магазину для його впізнаваності

Прорахувати ефективність іміджевої реклами практично неможливо або занадто витратно, тому що потрібно проводити ціле маркетингове дослідження, вкладаючи не одну тисячу доларів. Та й в принципі таке дослідження для бізнесу абсолютно не потрібно. Адже вам потрібно більше покупців, а не впізнаваність бренду. Чи не так?

Багато підприємців, дивлячись на великих гравців, які дійсно мають на меті підвищення впізнаваності та довіри до бренду, намагаються їх повторити. Розміщують білборди, замовляють рекламу на ТБ, в надії отримати результат у вигляді нових клієнтів і прибутку. І, як правило, результату немає.

Якщо ви, наприклад, витратили в минулому місяці 10 000 грн на рекламу та отримали 5 клієнтів, то це все одно що щодня, протягом місяця, кожну годину діставати з кишені купюру в 10 гривень, підпалювати й милуватися полум'ям.

Не хочете спалювати гроші - використовуйте малобюджетну рекламу прямого відгуку. Розмістив - отримав результат. Відразу.

 2. Обов'язково добряче покажіть ваш логотип і назву магазину, щоб його запам'ятовували ...

Цим «страждають» підприємці. Особливо ті, хто тільки відкрився. Адже потрібно про себе заявити! Щоб нас знали і впізнавали: «Магазин-ай-да-ми !!!».

Покупцеві в принципі немає великої різниці, як ви називаєтесь і який у вас логотип. Ви скільки завгодно можете розповідати про свої магазини, про вас, ваш асортимент, якість обслуговування і ще інших дрібницях покупець не дізнається до тих пір, поки не зробить у вас покупку (передасть вам гроші в обмін на ваш товар).

Людям потрібен одяг, взуття, послуга. Вони хочуть отримати хорошу якість, обслуговування, за прийнятною для них ціною і залишитися задоволеними.
Тому, використовуйте рекламу, в якій ви показуєте вигоди для покупця прийти і зробити покупку. Як мінімум перший раз. Іншими словами, використовуйте рекламу прямого відгуку зі спецпропозиціями та вигодами.

3. Пишіть максимально великий перелік товарів і послуг, які ви надаєте і не забудьте згадати про ваші вакансії та пошук дилерів

Природно. Ви ж заплатили гроші за рекламу. Свої гроші. Значить потрібно «відбити» вкладення по максимуму, вказавши все, що тільки можна.

Люди втомилися від реклами. Інформаційний шквал сиплеться з усіх сторін. Якщо раніше рекламу читали, то зараз її просто не помічають. І якщо вам потрібно повідомити потенційним клієнтам про різні пропозиції, - розділяйте. Одна реклама - одне речення.

4. Не пишіть ніяких заголовків

Навіщо писати великі і кричущі заголовки, що чіпляють увагу. Заголовки, які спонукають взяти вашу рекламу і читати уважно. Будьте скромнішими, обмежтеся дрібним шрифтом, простим текстом, картинкою. Кому потрібно - той сам відреагує або захоче прийти.

 

5. Забудьте про емоції

Пишіть сухо і мляво. Ніяких емоцій. Адже люди роботи і їм потрібна тільки ціна, а емоції - зайве.
Навіщо писати: «Ваші клієнти будуть вибудовуватися в чергу на касу, бажаючи заплатити вам гроші, і ви будете з насолодою дивитися, як товстішає ваш гаманець. Ви більше не будете з жахом згадувати про майбутні платежі для оплати оренди, зарплати або закупівлі нового товару. Замість цього ви будете ламати голову над завданням, який автомобіль і в якому салоні купити в поточному місяці »?
Краще напишіть в рекламі: «Купіть цей тренінг».

 6. Всі акції робіть вічними або довгограйними ... або взагалі не ставте ніяких обмежень. Ні за термінами, ні за кількістю

Обов'язково робіть акції на місяць. І потім два-три рази подовжуйте. Може бути хтось не встиг зараз: був у відпустці, не було грошей ... Нехай прийдуть через два місяці і куплять. Ми потерпимо. Все заради клієнта.

Думаю, ви зрозуміли. Чим більше шансів ви даєте покупцеві прийти «потім», тим нижче ваші продажі. Якщо людина не купила прямо зараз - вона не повернеться. Крапка.

 

7. Не потрібно писати заклик виконати дію

Навіщо ці слова "прийди", "подзвони зараз", "натисни сюди" ... Людина розумна і сама про все здогадається. Адже є пропозиція нашого товару і якщо йому потрібно, сам купить.

 

Ми розібрали 7 типових помилок. Природно їх буває набагато більше, і потрібно дивитися індивідуально. Пропрацювавши хоча б ці сім недоліків, ви зробите вашу рекламу більш ефективною.

Успішних продажів!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором