Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Вже 2 роки збираюся купити Торгсофт…

13.08.2014

Хочемо розповісти вам одну історію з нашого життя.

Дзвонить нещодавно у відділ продажів Торгсофт власник кількох магазинів взуття в Запоріжжі, Іван. І каже: «У мене є друг, Кирило Павлюченко, він кілька років використовує Торгсофт і горя не знає, а я вже 2 роки не можу зважитися!».

Загалом, коли Івана відвідала думка про те, що без ПЗ для обліку продажу товарів йому не обійтися, наш продукт видався дуже дорогим, і він за порадою програміста купив інший софт.

Працювали магазини Івана на іншому софті, а він все мріяв про Торгсофт: неодноразово спілкувався з нами на виставках, не раз дзвонив до відділу продажів, уточнюючи всякі тонкощі, спілкувався з радіючим життю і спокійним за свій бізнес Кирилом, слухаючи його розповіді про різні корисні інструментами нашої програми, а купити не наважувався - економив.

І в якийсь момент цей самий програміст, який порадив Івану іншу програму і займається її обслуговуванням, просто пропав. І адже все-таки має значення, обслуговує ваше ПЗ одна конкретна людина, яка може посваритися з вами, переїхати в іншу країну, закохатися, в кінці-то кінців, і закинути всі свої справи, або це стабільна група техпідтримки, що складається з кількох людей і займається обслуговуванням свого продукту вже понад 9 років!

З усієї цієї ситуації Іван зробив наступний висновок: без нормального програмного забезпечення розвиток бізнесу неможливий!

Він подумав, поспілкувався в черговий раз зі щасливим Кирилом і вирішив все ж купити програму для складу Торгсофт, ще й дисконтні картки замовив! А коли ми запитали, чи потрібно приїжджати в Запоріжжя на навчання, Іван відповів: «Навіщо? Я за 2 роки Торгсофт вивчив вже від і до!».

І таких історій маса, ми чуємо їх день у день, змінюються лише дійові особи і терміни ухвалення рішення про покупку!

Мораль в них така.

Коли чогось дуже хочеться, але здається, що дорого, скажіть собі: Скільки цього життя! Балуйте себе і своїх близьких і отримуйте від цього задоволення, а гроші завжди знайдуться, ще й збільшаться - все-таки позитивні емоції притягують позитивні зміни в наше життя - перевірено на собі! Радійте життю разом з Торгсофт!Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором