Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Нововведення при прийманні на роботу

06.10.2021

У 2021 році було багато змін: новий ДСТУ 4163:2020, перехід на електронні трудові книжки, електронні паспорти зрівняли з паперовими. Всі ці зміни вплинули на правила приймання на роботу.

Заява про прийняття на роботу за новим ДСТУ

1 вересня набув чинності новий ДСТУ 4163:2020 замість старого ДСТУ 4163-2003, який діяв з 2003 року. Його повинні застосовувати і юридичні особи, і ФОП. Зі старого ДСТУ збереглася вимога до оформлення документів: як і раніше, організаційно — розпорядчі та внутрішні документи можна друкувати за допомогою комп'ютера або писати від руки.

Новим ДСТУ був змінений реквізит «підпис». Тепер заяви необхідно підписувати таким способом: посада особи, яка підписує документ, особистий підпис, ім'я та прізвище. Наприклад:
Було — Менеджер підпис І.І. Іванов
Стало — Менеджер особистий підпис Іван ІВАНОВ (прізвище обов'язково пишеться великими літерами).

У шапці заяви, якщо вона адресована керівникові підприємства, найменування посади, ім'я та прізвище вказуються в давальному відмінку. Наприклад:
Директору ТОВ «Ромашка» Андрію ПЕТРОВУ

Новий ДСТУ прописав вимоги до друкованих документів:

  • шрифт — Times New Roman;
  • розмір шрифту основного — 12-14;
  • можна використовувати напівжирний прямий шрифт;
  • міжрядковий інтервал для аркуша А4 — 1-1,5, для А5 — 1;
  • для реквізиту «Адресат» міжрядковий інтервал — 1,5.

Чи можна приймати на роботу за електронним паспортом?

З 23 серпня 2021 року в Україні електронні документи прирівняли з паперовими, тобто електронний паспорт став юридично аналогічним з паперовим.

В електронному паспорті міститься та ж інформація, що і в ID-картці. Його висувають замість паперового паспорта і не потребує додаткового пред'явлення паспорта звичайного, коду ІПН або документа про місце проживання. Електронний паспорт можна використовувати на території України, крім окупованих територій.

При прийомі на роботу, людина повинна пред'явити паспорт для посвідчення особи. Якщо працівник пред'являє електронний паспорт можуть виникати такі труднощі:
Необхідно перевірити справжність документа — для цього кадровику необхідно встановити на свій телефон додаток «Дія» та просканувати паспорт співробітника за допомогою зчитувача Qr-коду в додатку. Паспорт буде перевірений автоматично і результат відразу відобразиться в телефоні.
Необхідно отримати копію документа — до особової справи працівника необхідно прикріпити копію паспорта та коду ІПН працівника, які зберігаються протягом усього часу роботи такого співробітника на підприємстві. Для отримання копії електронного паспорта кадровик повинен зайти на сайт «Дія» та ввести цифровий код, який повідомить співробітник. Далі працівникові прийде запит на отримання цифрової копії документа. Працівник підтверджує запит, і документи підтягуються в систему. Однак на сьогодні, технічно така можливість не реалізована.

Чи повинен працівник пред'являти трудову книжку?

З 10 червня 2021 року працівник має право надати відомості про свою трудову діяльність з Реєстру застрахованих осіб і не пред'являти паперову трудову книжку.

Однак на цей час відомості з Реєстру застрахованих осіб отримати неможливо, оскільки дані до Реєстру потрапляють на підставі Об'єднаного звіту, який подається один раз у квартал. Тому інформація може бути застарілою. До того ж не затверджено жодного нормативного документа, який би надавав відомості про трудову діяльність, тобто немає ніяких довідок, що містять цю інформацію.

В такому випадку у працівника слід або попросити пред'явити трудову книжку, або направити його до Пенсійного фонду для отримання відомостей про трудову діяльність.

Чи потрібно подавати повідомлення про прийняття на роботу?

Так, як і раніше, перед допуском людини до роботи необхідно подати до податкової повідомлення про прийняття на роботу, укласти трудовий договір і оформити наказ.

При заповненні графи 4 «Категорія особи» тепер 1 потрібно ставити для тих, хто в заяві вказав місце роботи — основне, 2 — працевлаштування за сумісництвом.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором