Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Облік клієнтів по клубам і тренерам

Як вести облік у взаєморозрахунках в партнерських відносинах, заснованих на рекомендаціях?

Власники магазинів можуть співпрацювати з організаціями (та працівниками цих організацій) з метою залучення нових покупців. Організації направляють клієнтів в партнерський магазин. Цей магазин натомість надає організаціям і їх співробітникам спеціальні пропозиції, знижки та інше. Така практика взаємовигідного співробітництва поширена в галузі охорони здоров'я (наприклад, лікар може направити пацієнта в якусь конкретну аптеку для купівлі медикаментів від конкретного виробника), фізичної культури, краси та спорту (наприклад, тренер спортивного клубу направляє свого підопічного в конкретний магазин за біодобавками, інвентарем і ін.).

Додаткова функція "Облік клієнтів по клубам і тренерам" надає наступну інформацію:

  • за рекомендацією якої організації (клубу) прийшов новий клієнт;
  • за рекомендацією якого співробітника (тренера) цієї організації прийшов новий клієнт.

 Після активації додаткової функції "Облік клієнтів по клубам і тренерам" в пункті головного меню "Налаштування" будуть доступні 2 підпункту:

1) "Клуб". За вибором цього підпункту відкривається форма для вказівки організації (клубу). Для створення нового клубу натисніть кнопку Додати. З'явиться вікно для введення назви клубу. Вкажіть назву і натисніть Записати. Редагувати або видалити назву клубу можна за допомогою кнопок Змінити або Видалити.

2) "Тренер". За вибором цього підпункту відкривається форма для вказівки співробітника організації (тренера). Для створення нового тренера натисніть кнопку Додати. З'явиться вікно для введення ПІБ тренера. Вкажіть ПІБ і натисніть Записати. Редагувати ПІБ тренера або видалити його зі списку можна за допомогою кнопок Змінити або Видалити.

У Картці клієнта (пункт головного меню "Маркетинг" - "Клієнти") на вкладці "Інше" - з'являються два випадаючих списки Тренер і Клуб. Там необхідно обрати тренера і клуб.

У програмі є можливість переглянути або роздрукувати "Звіт по клубам і тренерам". Для цього на формі "Клієнти", натисніть кнопку Звіт по клубам і тренерам. У ньому показано кількість залучених клієнтів кожним клубом, тренером і сумарна кількість залучених клієнтів.