Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Оплата та доставка

Ви можете безкоштовно спробувати програму Торгсофт® для обліку вашого бізнесу. Для цього скачайте демо-версію програми. Дана версія містить повністю весь функціонал, але має обмежений термін використання - 30 днів.

Варіанти оплати:

1. Для оплати по Україні можна переказати гроші на розрахунковий рахунок, банківську карту або оплатити готівкою (до 10 тис. грн.). Ми надаємо всі необхідні реєстраційні та платіжні документи. Для того, щоб замовити рахунок на оплату або викликати до себе фахівця для установки програми, зв'яжіться з нашою службою техпідтримки.

 

Ліцензії та додаткові опції Торгсофт® можна придбати в розстрочку! Детальніше тут.

 

2. Замовити установку програми Торгсофт® можна через офіційні представництва компанії в Україні, Росії, Казахстані та Киргизії: Контакти представництв Торгсофт®

 

3. З інших країн - в інтернет-магазині Торгсофт® або за допомогою сторінки Оплатити онлайн.

 

Після оплати зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб отримати активаційний код на постійну ліцензію програми. Контакты.

 

При заміні комп'ютера, на якому використовується Торгсофт®, потрібно переліцензування програми. Переліцензування здійснюється безкоштовно, за умови звернення до факту заміни "заліза", а не після цього.