Callback
 • Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Підтримка користувачів

 

Техпідтримка Торгсофт®Оперативний зворотній зв’язок з розробниками - вагома умова, яку потрібно враховувати перед придбанням будь-якої програми. Користувачами програми для бізнесу, як правило, є не тільки сам власник, а й його співробітники або партнери. Тому важливо мати можливість у будь-який момент з’ясувати питання по програмі. 

Компанія Торгсофт® постійно працює над тим, щоб усім користувачам програми Торгсофт® була доступна допомога, незалежно від того, в якому місті або країні вони знаходяться.

Служба техпідтримки користувачів Торгсофт® надає підтримку:

 • по телефону; 
 • через інтернет шляхом підключення до комп'ютера користувача;
 • Telegram(чат), Viber(дзвінки), WhatsApp(дзвінки);
 • по електронній пошті;
 • на форумі;
 • виїзд до замовника - для налаштування, підключення обладнання та навчання. 

З метою якісного обслуговування компанія відкриває нові представництва, влаштовує семінари, випускає відеоуроки по використанню програми.

На нашому форумі завжди можна задати питання і знайти відповіді.

Пакет впровадження для нового клієнта

При покупці першої ліцензії програми користувачу нараховується Пакет впровадження для нового клієнта для встановлення, налаштування та освоєння програми (на 1 місяць). Надалі користувач може заключити Договір сервісного обслуговування. Ведеться точний щохвилинний облік часу, витраченого на консультації, журнал звернень із наданням роздрукованого документа по наданим послугам. Інформація, отримана в результаті консультування, є конфіденційною. Вона узагальнюється і використовується для покращення програми.

Вартість Договора сервісного обслуговування наведена в розділі Ціни.

Допомога через Інтернет - віддалене підключення

Як показує досвід, для користувачів зручніше скористатись наочною допомогою фахівця шляхом віддаленого підключення до комп'ютера через інтернет. Ми здійснюємо це за допомогою спеціального ліцензійного програмного забезпечення, яке абсолютно безкоштовне та безпечне для користувачів.

Безпека підключення гарантується тим, що ніякі дані користувача не передаються по Інтернету, - тільки зображення монітора. Несанкціоноване підключення абсолютно неможливе - доступ відбудеться лише в тому випадку, якщо користувач продиктує пароль, який при кожному новому підключенні унікальний. 

Переваги такого способу допомоги очевидні: не потрібно витрачати час та гроші на телефонні дзвінки, все наочно, зрозуміло та швидко.  Це самий ефективний і раціональний шлях освоєння програми та рішення навіть найскладніших питань, пов'язаних, наприклад, із підключенням обладнання, відновленням бази і т.д.

До речі, таким же чином можна легко організувати презентацію програми Торгсофт®, якщо Ви ще не визначились з вибором програми обліку для бізнесу та перебуваєте в пошуку системи автоматизації.