Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

У продавця немає можливості відкрити та закрити зміну

09.01.2022

Можливо, у продавця не відкритий доступ до потрібних кнопок, аби відкрити та закрити зміну.

1. Зайдіть в Торгсофт → Налаштування → Користувачі та перегляньте, яка роль у продавця.

2. У Торгсофт → Налаштування → Налаштування ролей → Ресурси виберіть потрібну роль продавця.

3. Перейдіть на вкладці «Головна форма» в Документ → Реалізація → Перелік товару → Дії → Фіскальний реєстратор та відкрийте продавцю доступ до потрібних кнопок.

Відкрити доступ продавцю до змін

4. Після цього натисніть Файл → Зберегти.

Олексій
10-01-2022 в 15:34:42

Дякую за відповідь. Це перевіряв як працює, знаю. пРРо дійсно один, але поки що все одне (підприємство, фіскальний номер, один принтер). Один сеанс в фоні висить синхронізація з інтернет магазином. Другий сеанс працює продавець у якого повноцінне місце з пРРО. Продавець закінчив роботу (z-звіт), все вимкнув. На наступний день прийшов, ввімкнув дискетка(фіскальна) сіра. Я, як власник, віддалено віддалено в параметрах пРРО погуляв. У продавця дискетка стала активна. Взагалі, навіть у власника дискета(фіскальна) неактивна, тільки через налаштування. В той час в іншому сеансі (синхронізація з інтернет магазином) дискета у ролі продавця активна. Дякую.

Олексій
10-01-2022 в 10:24:55

Ролі налаштовано. Заходить віддалено на сервер. У продавця доступ до потрібних кнопок є, але ввечері закрили зміну, вимкнули комп'ютер і зранку кнопки неактивні. Може щось порадите окрім моїх танців з бубном. Дякую.

Торгсофт
10-01-2022 в 14:38:43

Олексій, якщо кнопки неактивні, то або не вибрано пРРО на конкретному робочому місці, або хтось зайняв це робоче місце Якщо у Вас кілька підключень до сервера, а опція одна, то якщо її налаштувати під двома користувачами, то той, хто перший зайде в реалізацію, той і працює.

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором
Схожі статті