Callback
  • Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Хмарне сховище Google Drive

Синхронізація з Google Drive

Сьогодні все більше людей стикаються з проблемою безпеки своїх систем даних. Це питання особливо гостро стоїть, коли справа стосується бізнес-інформації, де витік або втрата даних може спричинити величезні грошові втрати.


Так запобігання подібних ситуацій в Торгсофт існує додаткова опція Безпека даних: архів в хмарі.


Вона дозволяє автоматично із заданою періодичністю зберігати всю вашу базу даних із Торгсофт на хмарне сховище Google Drive. Єдина умова - це включений комп'ютер. Програма сама зробить архів, завантажить і збереже дані з комп'ютера в зазначений час. Достатньо буде налаштувати сценарій один раз.

Архів у хмарі – це повний захист даних. Ця додаткова опція дозволить вам зберегти інформацію в разі пошкодження комп'ютера, ураження операційної системи вірусом, крадіжці сервера тощо. Зі збереженої базою можна легко відновити роботу магазину буквально за день: досить для цього встановити програму на робочий (відновлений) комп'ютер.

Не нехтуйте забезпеченням безпеки даних. На жаль, ми часто стикаємося з тим, що при ураженні операційних систем вірусами, наші користувачі втрачають всі дані про своєї роботи за кілька років.

Це величезний удар по бізнесу і складно точно оцінити втрати кожного такого випадку.

Адже база даних в Торгсофт - це не тільки список товарів, які є в наявності до реалізації. Це також велика вибудувана система взаємин з вашими клієнтами (всілякі дисконти, знижки, подарункові сертифікати), баланс грошових коштів з постачальниками, потужний аналітичний інструмент (дозволяє прогнозувати розвиток магазину), а також можливість проведення інвентаризації в будь-який момент (для виявлення недостач) і т. д.

Навіть часткова втрата будь-яких даних призводить до погіршення якості обслуговування, втрати контролю над бізнес-процесами, персоналом, а також нерозуміння фінансового стану магазину.

Незалежно від того, скористаєтеся ви даної додатковою опцією чи ні, компанія Торгсофт рекомендує в будь-якому випадку робити резервні копії вашої бази даних і зберігати їх на змінний носій, або в будь-якие хмарне сховище. Архів у хмарі просто дозволить вам не робити це вручну з разу в раз, а оптимізує і прискорить процес.

Слід зауважити, що компанія Торгсофт не зберігає бази даних клієнтів на своїх серверах, тому безпеку своєї інформації забезпечує кожен користувач програми самостійно.

Для коректної роботи опції необхідно, щоб файл, який відправляється, не перевищував розмір 2,7- 3 Гб.

Необхідно створити архів бази даних через "Файл - База даних - Зберегти базу даних".
Після цього в зазначеному каталозі буде створено файл з розширенням *.mir (це файл архіву без стиснення) і через "Властивості - Розмір" перевірити розмір файлу.
Якщо отриманий файл не перевищує обмеження 2,7-3 Гб, то можна в завданні на архівування не встановлювати галочку "стиснення архіву перед відправкою".
Якщо ж файл перевищує розмір 2,7-3 Гб і знаходиться в межах до 28 Гб, то в такому випадку необхідно в завданні на архівування встановити галочку "стискати архів перед посиланням".

Дана опція доступна для ліцензій Старт, Ультра і Термінал, починаючи з версії Торгсофт 9.3.6 (БД 472) і більш пізніх.