• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Дилери та представники

Як купити програму обліку Торгсофт у своєму місті?

Клієнтів цікавить, чи можна купити програму обліку Торгсофт у Києві, Одесі, Житомирі, Сумах?
Так можна. Але лише в офіційних представників компанії Торгсофт.
На карті та в розділі Контакти - список авторизованих представників.

У Торгсофт три види представників:

 Офіційні дилери надають комплексні послуги з автоматизації: допоможуть з установкою програми обліку, налаштуванням сервера, підберуть та продадуть торгове обладнання, нададуть технічну підтримку та можуть супроводжувати вас весь період вашої співпраці.

 Авторизовані представники - це фахівці з автоматизації, які розкажуть про можливості Торгсофт, допоможуть налаштувати програму та почати вести облік, можуть надавати технічну підтримку по програмі. Не всі авторизовані представники займаються продажем торгового обладнання, але допоможуть підібрати та замовити комплект для вашого магазину.

 Торгові представники. Досвідчені підприємці, які допоможуть з вибором програми для магазину, продемонструють можливості Торгсофт, нададуть рекомендації як вести облік у вашому виді бізнесу. Регулярною техпідтримкою, на жаль, не займаються. Але для цього у вас є ми - головний офіс Торгсофт :)

Структура дилерської мережі

Дилери та представники Торгсофт - не співробітники компанії. Це підприємці або юридичні особи, які ведуть свій бізнес та несуть перед вами відповідальність за свої послуги.

Головна особливість дилерів - унікальне право продавати програмні продукти Торгсофт: ліцензії та додаткові опції. Ціни на ліцензії та опції у представників не можуть бути вище, ніж у прайсі на сайті torgsoft.ua.

Чи можна купити Торгсофт з іншої країни?

Так, безумовно.
Оформити замовлення можна в інтернет-магазині або у представника, а код активації Ліцензії ви отримаєте через інтернет.

Ви можете співпрацювати з будь-яким із представників, переходити від одного до іншого, при цьому завжди розраховувати на допомогу та підтримку головного офісу.
Обирайте тих, з ким вам комфортно співпрацювати.