• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Торгсофт-Онлайн

Послуга «Торгсофт-Онлайн» — це рішення для комплексної автоматизації торгівлі онлайн: програма обліку та сервер від 590 грн в місяць.

Оренда сервера та складської системи обліку — легкий спосіб розпочати вести облік без початкових витрат, оскільки, не треба купувати сервер та сплачувати повну вартість ліцензії програми обліку.

Торгсофт-Онлайн
Торгсофт-Онлайн — це бюджетна пропозиція: ви вкладаєте мінімум коштів, але отримуєте масштабний перехід на новий рівень роботи магазину. Якщо порівняти, то ціна за тарифний план Start зіставна з оплатою за інтернет, але переваги для бізнесу — величезні.

Усі технічні складності ми беремо на себе. Для роботи та онлайн обліку підприємцю потрібен тільки ноутбук і інтернет.

Ця пропозиція для тих, хто довгий час цікавиться і хоче саме Торгсофт, але з певних причин не може собі дозволити автоматизацію. Для тих, хто не готовий вкладати одразу багато грошей, оскільки, починаючи, відчуває побоювання та не знає, як піде торгівля.
Але вести облік і контролювати бізнес треба вже зараз.

Ми часто чуємо: «Хочу і подобається, але не можу зважитися, вилучити гроші з обороту. Потрібен поштовх! Зробіть що-небудь».

Ми даємо рішення.
Яна Рибас, керівник відділу замовлень

Переваги Торгсофт-Онлайн

Доступний та легкий старт

Торгсофт-Онлайн підійде для тих, хто не хоче вкладати гроші на покупку серверного обладнання, ліцензій, додаткових опцій. Просто оплачуєте вартість тарифного плану, і ведете облік.

Комплексна та швидка автоматизація

Ми встановлюємо програму, налаштовуємо інфраструктуру для ведення обліку.
Ви отримуєте доступ та одразу працюєте.

Автоматизація торгівлі онлайн: робота звідки завгодно і коли завгодно

Працюйте з програмою з дому, оприбутковуйте товар, де це зручно, керуйте інтернет-магазином з іншої країни — працювати з Торгсофт-Онлайн можна віддалено з ноутбука, планшета та навіть смартфона.

Віддалений контроль і управління

Контролюйте роботу магазину через інтернет: вдома, в поїздці, у відпустці, рано вранці або пізно ввечері. Ви зможете бачити залишки по магазинах, переміщувати товар, вести фінансовий облік, контролювати стан в касах, початок та кінець зміни співробітників.
Якщо для аналізу показників бізнесу, порівняння метрик вам потрібна допомога — техпідтримка Торгсофт працює 7 днів на тиждень.

Надійно і технічно просто

Торгсофт-Онлайн підійде тим, хто не хоче купувати сервер, платити за його налаштування, шукати системного адміністратора для підтримки працездатності системи.
Вам не доведеться заглиблюватися в підбір конфігурації обладнання, ставити сервер у себе вдома або в офісі, стежити за оновленням компонентів, залежати від стабільності інтернету на сервері, встановлювати та налаштовувати програму.

Сервер Торгсофт-Онлайн завжди увімкнений, зі стабільним багатоканальним інтернетом та безперебійним живленням. Програма обліку готова до роботи.
Для роботи з Торгсофт-Онлайн необов'язково купувати нові ноутбуки — можна працювати з будь-якого пристрою на Windows, який у вас є.

Підтримка

Менеджери Торгсофт допоможуть підібрати потрібну конфігурацію сервера та почати вести облік. При оренді Торгсофт-Онлайн ви отримуєте пакет впровадження на 30 днів — це безплатна технічна для допомоги з питань обліку та по роботі з програмою.

Скільки коштує Торгсофт-Онлайн?

Тариф

Start

Medium

Optimal

Кількість робочих місць

1

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Ціна на місяць, гривня

590

990

1290

1590

1890

2190

2490

2890

3190

3490

3790

Пакет впровадження, хвилин

120

120

180

180

180

240

240

300

300

300

300Start — тарифний план для одного робочого місця, роздрібної торгівлі та початкового обліку товару: автоматизації складу онлайн, продажів, повернень та інвентаризації. Start з обмеженим функціоналом програми: в ньому немає бонусної системи, роботи користувачів через мережу, синхронізації з інтернет-магазином. Start — це простий складський облік товару.

Medium і Optimal — в цих тарифних планах є всі функції програми обліку Торгсофт. Medium і Optimal відрізняються кількістю робочих місць.

Розширення можливостей програми: оренда додаткових опцій

Базовий функціонал Start, Medium і Optimal обліку мають все необхідне для обліку товару.

Але якщо вам потрібно синхронізувати програму з інтернет-магазином, робити масові розсилки, генерувати ТТН Нової пошти, вести облік на виробництві — ці можливості входять в додаткові платні опції, які також можна взяти в оренду.

Вартість залежить від опції та кількості робочих місць. Наприклад, «Масове розсилання» обійдеться вам в 115 гривень на місяць, а «Місце зберігання товару на складі» — 26 гривень.

Конфігурація та вартість системи буде залежати від функцій, які вам потрібні.

Для тарифного плану Start доступні опції «Видалення статистик закритих періодів», «Фасування вагового товару та маркування його штрих-кодом», «Підключення фіскального реєстратора», «Підключення електронних ваг для зважування товару при продажу», «Фотографування товару за допомогою вебкамери», «Підключення дисплея покупця», «Верифікація дисконтної карти через смс», «Безпека даних: архів в хмарі», «Підключення банківського термінала», «Мобільний додаток Торгсофт», «Програмний РРО».

У тарифах Medium і Optimal можна під'єднати 50+ опцій.

Можливості Торгсофт-Онлайн та додаткових опцій

Все що потрібно — в одній програмі: облік товару в гуртовій та роздрібній торгівлі, склад, продаж, управління асортиментом, базою клієнтів та постачальників, фінансами підприємства.

Система обліку товарів online

Ціноутворення: управління асортиментом та цінами. Швидка переоцінка. Контроль залишків товару і планування закупівель. Резерв товару. Переоблік без закриття магазину.

Складський облік

Приймання товару, продаж, повернення, відвантаження, переоблік. Облік за розмірами, кольорами, комплектами, серійними номерами. Робота з ваговим товаром: фасування та підключення електронних ваг. Звіти й аналізи про результати торгівлі. Мобільний додаток Торгсофт для Android і iOS, для виїзної та розносної торгівлі.

Виробництво

Планування, замовлення на виробництво та закупівля сировини. Технологічні карти, виробничі акти та маршрутні листи. Контроль руху комплектуючих, облік собівартості та планування закупівлі матеріалів.

Штрихкодування та маркування товару

Створення унікальних штрихкодів, друк на етикетках, продаж товару по штрих-кодам та артикулам.

Управління та контроль фінансів

Контроль взаєморозрахунків з клієнтами, постачальниками та контрагентами. Банківські виписки ПриватБанк і Monobank. Управлінський облік.

Роботам з інтернет-замовленнями

Імпорт нових замовлень з інтернет-магазину та маркетплейсів. Контроль менеджерів, синхронізація статусів замовлень, відвантаження товару та сповіщення клієнтів.

Робота з фіскальними реєстраторами та програмним РРО

Підключення фіскальних реєстраторів Датекс, Екселліо, Марія, ІКС, MG, МІНІ-ФП. Програмний РРО та робота пРРО в офлайн-режимі — без інтернету.

CRM-система для торгівлі та роботи з клієнтами

Історія повідомлень і покупок, інформація про клієнта в картці клієнта. Облік дзвінків IP телефонії Binotel. Сегментація клієнтів за інтересами. Бонусні та дисконтні програми лояльності. Опитування. Статистика. Нагадування, Viber, смс та e-mail розсилки. Контроль етапів продажів.

Інтеграції

Синхронізація Торгсофт з системами для бізнесу: Нова Пошта, Укрпошта, Rozetka, Prom.ua, ПриватБанк і Monobank, Бінотел, TurboSMS, Alphasms та e-Pochta, GoogleDrive, Medoc, АртЗвіт, Хорошоп і WebKassa.

Програма для касира, менеджера, адміністратора і власника бізнесу

Гнучке налаштування доступу до інформації для касира, менеджера, адміністратора, бухгалтера і власника магазину.

Друк документів

Цінники та бирки. Рахунки, товарні фіскальні та нефіскальні чеки, видаткові накладні, ТТН, акти виконаних робіт, гарантійні талони. Налаштування індивідуальних шаблонів. Електронні чеки пРРО.

Гнучке розмежування ролей

Торгсофт — це програма і для власника бізнесу і для касира. Власник отримує повний доступ, продавець працює під обмеженим обліковим записом. Які функції доступні співробітникові — вирішує власник магазину.

Вимоги для роботи з Торгсофт-Онлайн

  • стабільний інтернет: дротовий або 3G,
  • будь-який ноутбук або комп'ютер на ОС Windows, оскільки вона коректно працює з торговим обладнанням.

Питання-відповіді

Чим куплена програма Торгсофт відрізняється від програми в оренду?
За функціоналом — нічим. У тарифному плані Start функції ліцензії Торгсофт Старт. Тарифні плани Medium і Optimal з повним функціоналом, можливості програми розширюються за допомогою додаткових опцій.
Якщо ви купуєте ліцензію Торгсофт — ви стаєте її власником. Якщо ви використовуєте Торгсофт-Онлайн — ліцензія не викуповується, а орендується на період використання послуги.
У чому відмінність Торгсофт-Онлайн від хмарної системи обліку?
Якщо ви захочете купити програму Торгсофт та перенести її на свій сервер — ви легко заберете базу даних, вона належить тільки вам.
У хмарних рішеннях ні продукт, ні база не належать користувачеві. Ви користуєтеся, поки орендуєте. Перенести хмарне рішення на свій сервер в більшості випадків неможливо.
Що краще: свій сервер чи орендований?
Свій сервер підійде тим, хто хоче, щоб вся інформація була на території підприємства, під контролем штатних системних адміністраторів. Тим, хто готовий вкладатися в технічне оснащення.
Орендований сервер підходить підприємцям, які хочуть надійної безперебійної роботи, не хочуть заглиблюватися в технічні нюанси.
Чи є знижки на Торгсофт-Онлайн?
Торгсофт-Онлайн — дуже вигідна пропозиція, знижки та акції на неї не поширюються. Але якщо ви не хочете платити щомісяця, а плануєте здійснити оплату за рік, то ви отримаєте 5% знижки.
Я можу на сервері встановити ще якісь програми?
За договором оферти сервер призначений тільки для роботи з програмою Торгсофт. Ми не гарантуємо сумісність сторонніх програм з роботою сервера або Торгсофт.
Сервер — це не ігровий комп'ютер, він не призначений для розваг. Попередьте про це своїх співробітників.
Використовуйте сервер для обліку та бізнесу.
Ви відповідаєте за збереження моїх даних?
Ні. Ми відповідаємо за працездатність і технічне обслуговування техніки.
Після налаштування системи ми передаємо її вам як орендарю. Відповідальність за збереження інформації на вашому сервері переходить до вас. Ми не несемо відповідальність за дії користувачів в операційній системі, оскільки не контролюємо як ви або ваші співробітники використовуєте сервер. Тобто ми не можемо проконтролювати та запобігти діям продавця, який може завантажити файл з інтернету зі шкідливою програмою.
Щоб запобігти втраті інформації:
  • забороніть продавцям використовувати браузер або завантажувати що-небудь на сервері,
  • щодня робіть архіви в хмару або на знімний носій,
  • нікому не передавайте дані доступу до сервера і програми,
  • нікому не давайте права адміністратора.
Ви робите архіви?
Кожен користувач, який орендує Торгсофт-Онлайн, отримує додаткову опцію «Безпека даних: архів в хмарі» безплатно. Архіви бази даних будуть створюватися та завантажуватися на ваш на гугл диск. З налаштуванням опції ми допоможемо. Але не забувайте робити архіви самостійно, з тією частотою, яка потрібна саме вам. Це дуже просто.
Під'єднати торгове обладнання — це додаткова послуга?
Так. Підключення та налаштування торгового обладнання можна замовити в техпідтримці. Для налаштування переконайтеся, що у вас є гарантійна техпідтримка, тікет або Договір сервісного обслуговування.
Якщо ви купили торговельне обладнання в Торгсофт, то перше налаштування після покупки устаткування — безплатно.
У вас є доступ до мого сервера?
Ні, ми не зберігаємо дані користувачів.
Якщо вам потрібна допомога техпідтримки, ви можете під'єднати фахівця за допомогою TeamViewerQS — програми для віддаленого доступу. Передайте фахівцю техпідтримки id і пароль TeamViewer для підключення і доступу до вашого сервера.
Як тільки ви закриєте TeamViewer — сеанс зв'язку припиниться, пароль доступу TeamViewer скинеться і не буде дійсний.
Співробітники компанії Торгсофт без вашого відома не можуть отримати доступ до сервера.
Фізично сервер знаходиться в спеціалізованому приміщенні: два незалежні канали, для стабільного інтернет-з'єднання, безперебійне електропостачання від двох різних підстанцій, дизельний генератор і сонячні панелі для додаткового електроживлення. Сервер під цілодобовою охороною, відеоспостереженням та з багаторівневою верифікацією особистості — доступ для сторонніх виключено.
Мені треба робити архіви бази даних?
Так. Ми настійно рекомендуємо архівувати базу даних та потрібні вам документи в хмару або на знімний носій. Це гарантує вам, що база буде в цілості й актуальності, яку визначите ви.
Мені потрібен антивірус на сервері?
Так. Ми використовуємо продукти компанії MalwareBytes, можемо допомогти вам з установкою і покупкою ліцензії MalwareBytes на рік.
Ви можете обрати антивірус на свій розсуд.
Технічні характеристики тарифних планів Торгсофт-Онлайн
Назва XS S M L ХL XХL XXХL
Процесор 1 x 3.20GHz 2 x 3.20GHz 2 x 3.20GHz 3 x 3.20GHz 4 x 3.20GHz 4 x 3.20GHz 4 x 3.20GHz
Оперативна пам'ять, GB 3 4 5 7 9 13 17
Місце на SSD диску, GB 50 50 70 70 100 100 100
Трафік безліміт безліміт безліміт безліміт безліміт безліміт безліміт
Швидкість з'єднання, Мбіт/c 100 100 100 100 100 100 100
Архівація 2 архіви безплатно 3 архіви безплатно 3 архіви безплатно 3 архіви безплатно 3 архіви безплатно 3 архіви безплатно 3 архіви безплатно