• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Приват24

Підприємці - зайняті люди. В голові тисячі думок, день розписаний по хвилинах. Час підприємця - неоціненний ресурс.

Торгсофт прагне оптимізувати бізнес-процеси у магазинах та в онлайн-торгівлі. Програма для інтернет-торгівлі Торгсофт стала незамінним помічником. Процеси фінансового та складського обліку автоматизовані. Налаштувавши функції один раз, програма виконує дії без участі користувача, отже, економить час власника бізнесу.

Раніше підприємцям доводилося перевіряти оплати за товари, заходячи в клієнт-банк Приват24. Зараз в цьому нема потреби. Перевіряти оплати за товари й послуги можна прямо в програмі Торгсофт.

Інтеграція Приват24 и Торгсофт

Які переваги дає інтеграція з Приват24?

 • Безпека. Вам не доведеться давати доступ до акаунту Приват24 своїм співробітникам. Рух коштів по рахунку будете контролювати лише ви. Менеджер або продавець побачить у Торгсофт оплати лише по тих рахунках, які ви відкриєте. Доступ до витрат за рахунком буде закрито. Не треба передавати паролі від клієнт-банку Приват24 співробітникам. Модуль управління Приват24 знаходиться в руках власника рахунку.
 • Інтеграція Приват24 + Торгсофт. Не треба перемикатися між двома програмами. Торгівля та контроль оплат відбувається лише в Торгсофт.
 • Економія часу підприємця та продавців. Раніше співробітникам потрібно було зв'язуватися з власником рахунку, аби дізнатися, чи поступила оплата. Тепер менеджер побачить оплату за товар самостійно в Торгсофт, не відволікаючи підприємця. Це рішення є дуже зручним для інтернет-магазинів.
 • Гнучке налаштування доступу до рахунків Приват24. Менеджерам відкривайте лише надходження оплат за бізнес-рахунками. Бухгалтеру ви зможете відкрити й витрати з бізнес-рахунків для повноцінного фінансового обліку.

Як налаштувати функцію Банківські виписки по рахунках в Приват24?

Налаштування виписок складається з 5 етапів:

 1. Налаштування перевірки карткових рахунків у Приват24
 2. Налаштування перевірки карткових рахунків у Торгсофт
 3. Налаштування перевірки розрахункових рахунків у Приват24 для бізнесу
 4. Налаштування перевірки розрахункових рахунків у Торгсофт
 5. Налаштування доступу користувачів

Час налаштування ~ 15-25 хвилин.