• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Автоматизація магазину. Програма та обладнання

15.08.2017

Для того, щоб автоматизація торгівлі в магазині проходила вдало, вам знадобиться деяке торгове обладнання та ... програма Торгсофт. Зупинимося докладніше на устаткуванні. Для обліку знадобиться: сканер штрих-кодів, принтер чеків, принтер етикеток (або офісний принтер), і, звичайно ж, комп'ютер або ноутбук. Ліцензія на програму Торгсофт купується один раз, більше ніяких додаткових витрат вам здійснювати не доведеться.

Автоматизация магазина с программой ТоргСофт

Отже, що собою являє автоматизація магазину з Торгсофт?


Прихід товару, продаж покупцеві та повернення, переоблік, а також розпізнавання дисконтної картки клієнта відбувається шляхом зчитування штрих-коду на товарі або картці. Програма дозволяє автоматично розраховувати знижки. Після кожної реалізації відбувається друк чека.

Програма автоматизації магазину дає масу корисних можливостей. Одного разу ставши володарем ліцензії програми Торгсофт ви забезпечуєте чітку роботу і більш якісний сервіс вашого магазину. Налаштування доступу до різноманітних функцій програми для будь-якого співробітника, створення декількох ярликів для входу в програму (для Хазяїна і Продавця - окремо) - гарантують конфіденційність ваших даних обліку. Програма контролює діяльність окремо взятого продавця через використання бейджів.

Автоматизація магазину - вигідне рішення у всіх відносинах. Зверніться в Торгсофт зараз і отримаєте високоякісний софт, який буде служити на благо вашого бізнесу довгі роки. Ніяких незапланованих вкладень коштів, ніяких збоїв і витоку інформації. Грамотно оптимізувавши свій бізнес, ви досягнете колосальних успіхів і станете лідером з продажу у своїй області. Де б ви не знаходилися, ви отримаєте цікаву для вас інформацію з обліку в будь-який момент часу і зможете зробити правильні висновки ґрунтуючись на ній. Програма Торгсофт - проста в експлуатації, а це означає, що ваші підлеглі зможуть швидко і правильно виконувати необхідні операції, не залежно від їх рівня підготовки або знання комп'ютера.


 

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором