• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Підтримка користувачів

Як зв'язатися з техпідтримкою Торгсофт?

+38 (067) 558 37 84

@torgsoft_help

info@torgsoft.ua

Залишити запит в особистому кабінеті програми Торгсофт:

Час роботи технічної підтримки

Зателефонувати в техпідтримку можна з понеділка по суботу, 9:00 до 18:00 за київським часом.
У телеграм чаті @torgsoft_help відповідаємо щодня 9:00 до 18:00.

Скільки коштує техпідтримка?

Кожен користувач отримує 2 години безплатної технічної підтримки на 30 днів при завантаженні демоверсії або купівлі ліцензії Торгсофт. Час за демо-підтримку списується по хвилинах, що витрачені за вирішення завдання.
Цього часу цілком достатньо, щоб впровадити систему обліку і розібратися з усіма питаннями на початку впровадження обліку.

Після завершення 2-х годин безплатної техпідтримки або 30 днів терміну їх дії, можна придбати:

  • «Тікет» — 660 грн, 1 запит: консультації та віддалена допомога до однієї години. Рекомендуємо записати собі список питань, щоб розв'язати всі питання.
  • «Договір сервісного обслуговування» — 10950 грн, техпідтримка на рік, до 15 годин. З нашого досвіду, цього часу достатньо 98% користувачів.

Що потрібно для віддаленої допомоги?

Перевага техпідтримки Торгсофт у тому, що не треба замовляти приїзд фахівця, та чекати його — ми обслуговуємо клієнтів віддалено: підключаємося протягом декількох хвилин і починаємо відповідати на ваші запитання або вирішувати поставлені завдання.

Щоб швидко та ефективного вирішити питання:

  1. чітко сформулюйте запит: що потрібно зробити,
  2. заздалегідь завантажте та запустіть TeamViewer — невелику програму, за допомогою якої фахівець зможе під'єднатися до вашого комп'ютера,
  3. передайте ID — номер із програми віддаленої допомоги TeamViewer фахівцеві техпідтримки.

Навіщо потрібна техпідтримка?

Техпідтримка Торгсофт працює за принципом «тут і зараз». Наше завдання — вирішити питання клієнта якомога швидше, щоб бізнес працював без зупинок.

Спеціалісти техпідтримки надають допомогу щодо програми обліку Торгсофт, торгового обладнання, програмного оточення для роботи системи:

✅ Апаратна підтримка: допомога в установці, налаштуванні, калібруванні торгового обладнання — принтерів етикеток і чеків, ваг, сканерів, банківських терміналів, фіскальних реєстраторів. Торговельне обладнання, придбане у нас, після покупки налаштовуємо безплатно.

✅ Підтримка програми Торгсофт і програмного оточення: допомога у встановленні, налаштуванні, оновленні та усуненні неполадок програмного забезпечення, а також допомога у використанні функцій складського та фінансового обліку, звітів та аналізів, маркетингових інструментів, налаштуванні шаблонів чеків та документів.

✅ Технічна підтримка: допомога в діагностиці та усуненні технічних складнощів — проблем із підключенням, інтерпретація та фіксація повідомлень системи.

✅ Навчання власника бізнесу і співробітників магазину ефективному використанню POS-системи Торгсофт, інтеграція системи в повсякденну роботу магазину. Онлайн навчання початку обліку, складському та фінансовому обліку, взаєморозрахункам з контрагентами, інструментам маркетингу та аналізу прибутковості бізнесу.

✅ Підтримка безпеки: рекомендації щодо захисту даних, навчання роботі з РРО та податковій звітності по РРО, архівування даних, налаштування ролей співробітників для захисту інформації в програмі обліку від несанкціонованого доступу.

✅ Інтеграційна підтримка: допомога в сполученні Торгсофт з іншими системами для бізнесу — Rozetka, Prom.ua, Нова пошта, Viber, Monobank, Програмний РРО, Приват24, Google Drive, M.E.Doc, Укрпошта, АртЗвіт, Бінотел, Turbosms, АльфаSMS, ePochta, ПриватМаркет, Webkassa, синхронізація з інтернет-магазином.

Альтернативи технічній підтримці

Якщо ви не хочете укладати договір сервісного обслуговування або купувати тікет, то знайти відповідь щодо будь-якого режиму роботи Торгсофт можна:


Технічна підтримка Торгсофт регламентується договором публічної оферти про надання сервісного обслуговування — для ДСО, та договором публічної оферти послуг IT Service — для тікетів.
Підтримку користувачів з рф і білорусі не надаємо.