• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Підтримка користувачів

Відкриваємо «завісу таємниці» та розповідаємо про роботу тих, хто захищає ваш бізнес та охороняє ваш спокій. Про тих, хто 7 днів на тиждень чекає вашого дзвінка та хто завжди поруч, не дивлячись на відстань. Про службу технічної підтримки Торгсофт.

Технічні нюанси обслуговування

У вас виникла проблема. Ви телефонуєте в Торгсофт, називаєте номер особового рахунку та прізвище того, на кого зареєстрована програма. Дзвінок приймає офіс-менеджер та перевіряє баланс. Якщо у цей момент IT-фахівець вільний, питанням займуться миттєво. Якщо раптом у цей момент усі фахівці зайняті рятуючи світ, вас поставлять в електронну чергу. 

Користувачі програми Торгсофт можуть самостійно подати заявку на технічну підтримку (Допомога - Заявка на технічну підтримку) та відстежувати в режимі онлайн розмір електронної черги та свою позицію (Допомога - Мій особистий рахунок).

Чому програмі для керування магазином потрібна технічна підтримка?

Це економить ваш час, оскільки у співробітників техпідтримки великий досвід роботи у програмі - вони щодня розв'язють ті питання, з якими ви можете стикатися раз на рік.

Питання трапляються складні, як і шляхи вирішення, тому простіше довіритися професіоналам. Деякі приклади з практики: 

Клієнт переходить від використання 1c до обліку за допомогою Торгсофт. Найчастіше у клієнта вже є обладнання. Ми налаштовуємо торгове обладнання клієнта під Торгсофт та допомагаємо імпортувати базу товарів. Також в процесі налаштування програми можливо буде необхідно налаштувати мережу, посилити налаштування безпеки комп'ютера.

 Менеджери технічної підтримки Торгсофт - експерти з впровадження управлінського обліку. Частина нашої роботи - надати рекомендації по налаштуванню накопичувальної або бонусної системи для залучення покупців. Клієнти звертаються до нас за порадою, як організувати складну акцію, за умовами якої, наприклад, перший товар в чеку продається зі знижкою 10%, другий - 20%, третій - 30%. Або коли знижка надається на товар певного виду, визначеної колекції та при покупці не менше ніж на певну суму. Варіантів акцій безліч, ми враховуємо тонкощі вашого бізнесу та налаштовуємо функції програми індивідуально.

 Ми допоможемо налаштувати додаткові опції: активувати, внести налаштування з урахуванням побажань та особливостей вашого бізнесу.

 У програмі шаблони етикетки або чека вже налаштовані. Але підприємцю хочеться, аби чек його магазину був унікальним, а інформація на чеку - повною. Техпідтримка налаштовує шаблони протягом 20-30 хвилин та враховує побажання клієнта.

 У нашій практиці зустрічаються ситуації, коли програма працює не так, як хотілося б клієнту. Як правило, причиною тому - неправильно внесена інформація. Співробітник техпідтримки знаходить та виправляє некоректно введену інформацію.

 Технічна підтримка консультує, як приховати від сторонніх очей комерційну інформацію, налаштовує ролі продавця або товарознавця

 Користувачі далеко не завжди знайомі з усім арсеналом функцій програми для магазину. Фахівці техпідтримки знають альтернативні шляхи вирішення нестандартних завдань, заощаджуючи час та нерви клієнта. Як приклад - ситуація, коли випадково в одну прибуткову накладну додаються товари різних постачальників. Тоді наш фахівець створює чисту накладну та за допомогою інструментів Торгсофт переміщує туди товари іншого постачальника.

Таким чином, технічна налаштовує узгоджену роботу програмно-апаратного комплексу: операційної системи, сканерів, принтерів, антивірусних програм, налаштувань безпеки сервера та програми для автоматизації торгівлі та обліку Торгсофт.

Про вартість

Наші клієнти - люди ощадливі, вміють рахувати гроші, і їм хочеться отримувати технічну допомогу за символічну плату. Хоча дешево - не обов'язково якісно, а Торгсофт прагне вирішувати питання клієнтів швидко та для задоволення клієнтів. 

Аби оцінити вартість послуг техпідтримки, замисліться, скільки коштує ваш час - час власника бізнесу? 

При купівлі першої ліцензії програми користувачеві нараховується двогодинний Пакет впровадження для нового клієнта для встановлення, налаштування та освоєння програми на 30 днів. Цього часу вистачить, щоб ознайомитися з програмою обліку товару та автоматизувати торгову точку.

Після закінчення часу Пакета впровадження, послуги технічної підтримки можна придбати

У Торгсофт є 2 варіанти:

  • “Тікет”. Підійде для тих, хто рідко звертається в техпідтримку та кому треба "лише запитати". Тікет - разове звернення в службу техпідтримки, яке обмежене у часі 1 годиною обслуговування.
  • Договір сервісного обслуговування - клієнтська підтримка 365 днів на рік, 7 днів на тиждень. Ліміт за часом - 15 годин на рік. Враховуючи, що час списується похвилинно за вирішення завдання, 15 годин цілком достатньо.

Контроль послуг техпідтримки

Кожне звернення фіксується, та у цей же день клієнт отримує звіт про надані послуги із зазначенням витраченого часу. Таким чином, клієнт бачить кожну списану з балансу хвилину. Ми відкриті та цінуємо час наших клієнтів

Чим техпідтримка Торгсофт відрізняється від аналогічних сервісів?

Ми самі користуємося техпідтримкою різних сервісних компаній та добре знаємо, що техпідтримка в інших компаніях часто має формальний характер - зв'язатися з фахівцем можна електронною поштою, в чаті з ботом або описавши проблему на форумі. З'ясування подробиць може затягнутися на деякий час: потрібно написати питання, у відповідь фахівець поставить уточнюючі питання, на які необхідно відповісти. Після цього вам порадять що потрібно зробити самостійно. Іноді можна навіть подзвонити телефоном, хоча додзвонитися - те ще завдання. 

Торгсофт не використовує ботів для спілкування з клієнтами. З клієнтом працює, спілкується в чатах реальна людина, кваліфікований фахівець.

Техпідтримка Торгсофт працює за принципом «тут і зараз». На момент дзвінка за вами закріплюється співробітник, який через віддалену допомогу TeamViewer підключається до програми Торгсофт на вашому комп'ютері та вирішує питання у режимі онлайн. При повторних зверненнях будь-який співробітник служби техпідтримки зможе проконсультувати вас.

Перевага сервісного обслуговування Торгсофт: якщо виникає складне питання, до вирішення проблем клієнта підключаються розробники, які аналізують дані клієнта, виявляють помилки, дають рекомендації по їх усуненню. Техпідтримка Торгсофт працює в тісному контакті з розробниками, тому немає такого питання, на яке б не була отримана відповідь.

З TeamViewer фахівець легко та швидко підключається до комп'ютера клієнта з його дозволу у вигляді одноразового пароля. За допомогою цієї програми фахівець техпідтримки бачить екран комп'ютера клієнта та керує його мишкою і клавіатурою. Для клієнта створюється повне враження, що фахівець перебуває поруч. Спілкування відбувається телефоном, скайпу або через спеціальний чат програми TeamViewer. Це набагато швидше та економніше, ніж викликати фахівця до себе у магазин або офіс.

Підключення шифрується, призначені для користувача дані не передаються, передається лише зображення монітора. Несанкціоноване підключення неможливе - доступ відбудеться у тому випадку, якщо користувач продиктує пароль, який при кожному новому підключенні унікальний. Інформація про консультації - конфіденційна.

Таким чином, з Торгсофт ви не втрачаєте час на листування та позбавлені помилок непорозуміння - адже наш фахівець самостійно усуває проблему. Техпідтримка Торгсофт націлена на результат, до повного розв'язання питання клієнта. 

Чи існує безкоштовна технічна підтримка Торгсофт?

Ми залишили для клієнтів й таку можливість. Консультації з питань програми наші клієнти отримують на форумі. Для реєстрації на форумі подайте заявку у техпідтримку через telegram або email service@torgsoft.ua із зазначенням особового рахунку та бажаного логіна.

На офіційному YouTube каналі Торгсофт записано понад 200 відеоуроків та вебінарів, з якими легко самостійно розібратися в тонкощах програми для торгівлі.

У Керівництві користувача описані всі режими роботи Торгсофт. 

Як звернутися до техпідтримки для отримання технічної допомоги?

+38 (067) 558 37 84

Telegram - @torgsoft_help
Email - info@torgsoft.ua

Звернутися за допомогою можна безпосередньо з програми Торгсофт - пункт меню Допомога - Заявка на технічну підтримку. Заповніть для фахівця технічної підтримки опис проблеми, дату, час коли з вами зв'язатися та телефон або месенджер для зв'язку.

І на завершення…

Техпідтримка «вдихає» життя в програмне забезпечення, робить Торгсофт ближчим підприємцю, аби набагато швидше опанувати навіть найскладніші режими роботи. Для бізнесу час - це гроші. А техпідтримка економить багато часу.
Якщо не ми, то хто? :)