• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Маркетплейс Prom.ua

Prom.ua - великий український маркетплейс. Привабливість Прому для підприємців в тому, що створити інтернет-магазин можна за декілька годин. Розміщення товарів на Пром доступне: є безкоштовний тарифний план, а за річну підписку відкриваються додаткові приємні опції - оформлення інтернет-магазину та просування товару.

Найпоширеніша проблема продавців на Prom.ua - неактуальний стан складу.

Історія листування часто повторюється:

Цю проблему вирішує Торгсофт - програма обліку для маркетплейса Prom.ua.
Якщо ви ведете облік товару в Торгсофт, то на Prom.ua завжди буде актуальний стан складу, автоматично.

Як працює синхронізація Торгсофт з Prom.ua

Синхронізувати можна буквально все, що стосується товару:

 • Назва
 • Опис
 • Кількість товару на складі
 • Фотографії
 • Артикул
 • Штрих код
 • Ціна гуртова та роздрібна
 • Індивідуальні властивості товару: колір, розмір, обсяг, інтерфейс, потужність та інші динамічні характеристики.

Заповніть картку товару в Торгсофт один раз, і потім - синхронізуйте потрібні параметри з іншими маркетплейсами.

Всю роботу з Prom.ua можна вести в Торгсофт, тому що Торгсофт:

 • Синхронізує замовлення та їх статуси. Відвантажили замовлення - статус змінився на Пром як "виконаний"; скасували замовлення та вказали причину - клієнт це побачить на Пром.
 • Передає спосіб оплати, який обрав клієнт.
 • Завантажує інформацію про клієнта: ім'я, телефон, і-мейл, адресу доставки. Не виходячи з Торгсофт можна створити видаткову накладну, сформувати та роздрукувати ТТН Нової Пошти й відправити посилку.
 • Сповіщає клієнтів. За допомогою опції Масове розсилання в Торгсофт можна відправити клієнту смс з номером накладної або реквізитами для оплати.


Інформація синхронізується автоматично в зазначений час або вручну.

Як продавати на Prom.ua

Для початку потрібно зареєструвати свій магазин на Prom.ua та отримати API ключ. Після отримання ключа, можна приступити до налаштування магазину - об'єкта синхронізації в Торгсофт.
Покрокова інструкція у відеоуроці:


Ми провели експеримент та налаштували свій інтернет-магазин по відеоінструкції не поспішаючи, за 8 годин, тобто за 1 робочий день - починаючи з реєстрації на Пром, і до коректного зображення товарів, категорій, опису доставлення та оплати. Увечері товари вже були на сайті та отримували перші перегляди.

Синхронізація фотографій

Фотографії повинні бути прикріплені в картці товару в програмі Торгсофт.
Зверніть увагу, що для синхронізації фотографій з Prom.ua потрібен відкритий онлайн-каталог фотографій в інтернеті. Як правило, це каталог на вашому вебсайті. Якщо у вас немає вебсайту, можна придбати хостинг у сторонньої компанії. Рекомендації по вибору хостингу та каталогу ви можете отримати у відділі технічної підтримки Торгсофт.

10 порад для інтернет-магазину на Prom.ua

 1. Насамперед завантажте документи, які підтверджують, що ви ФОП або юридична особа. Таким чином Пром відзначить вас як перевіреного продавця. Більше довіри - більше покупок.
 2. Додайте доменне ім'я свого магазину, щоб назва в адресному рядку зображалася "читабельно". У нашому випадку - це torgsoft.prom.ua.
 3. Перед завантаженням товарів на сайт, заповніть інформацію про магазин: назву, логотип, чим ви займаєтеся, актуальний контактний номер телефону, графік роботи, адресу магазину, посилання на сайт або соцмережу, умови доставлення та повернення.
 4. Не завантажуйте товари вручну - це неефективно, утомливо та марна трата часу. Приступайте до налаштування синхронізації по відео уроку, або зверніться в техпідтримку, вам допоможуть.
 5. Після завантаження товарів, налаштуйте Категорії товару. Інакше товар "Сукня з квітковим орнаментом" може опинитися в категорії "Сад та город".
 6. Для груп товарів встановіть красиві зображення, які відбивають суть групи. Найкраще виглядають фотографії на білому фоні.
 7. Якщо ви обрали платний тариф на Prom, пам'ятайте, що із запропонованих дизайнів безплатно вибрати можна тільки один. Якщо ви помилилися при виборі дизайну, за інші експерименти доведеться платити.
 8. Описуйте товари в картці товару Торгсофт як динамічну характеристику. Так можна додати великий опис та застосувати форматування: виділити курсивом, зробити нумерований список. Опис товару пишіть та зберігайте в google документі - там є вбудована перевірка правопису.
 9. На Prom є можливість описати товар російською та українською мовами. Не використовуйте функцію автоматичного перекладу, оскільки слова і сенси можуть бути зіпсовані. Наприклад, в нашому випадку "учёт брака" перекладає як "облік шлюбу", а "приход товара" як "парафії" :)
 10. Ведіть реальний облік в Торгсофт, підтримуйте актуальний стан складу в програмі обліку. Тоді вам не доведеться просити вибачення та виправдовуватися перед клієнтом, який тільки-но зробив замовлення на Prom, що товару раптово не виявилося в наявності.

Як працює синхронізація Prom.ua з Торгсофт?

Щоб протестувати роботу Торгсофт з Пром, активуйте безкоштовно опцію "Синхронізація з Prom.ua" на 30 днів у демо режимі. Вся інформація після 30 днів використання функції збережеться в програмі.
Вам сподобається робота функції та легке управління торгівлею на Prom за допомогою Торгсофт. Придбайте опцію у відділі продажів або інтернет-магазині.