• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Аналіз

Аналіз результатів торгівлі

Період

Аналіз результатів торгівлі по торговій мережі або центрам обліку: валовий дохід, товарний прибуток, витрати, дохід. Прихід, реалізація, собівартість реалізації, сума знижок реалізації, націнка, повернення, кількість товару на кінець періоду, баланс по подарунковим сертифікатам, інформація щодо поточного стану складу.

Аналіз реалізації за видами товару

Результати торгівлі за видами товарів з фільтрами по центрам обліку, клієнтам і виробникам. Аналіз виторгу: в цифрах і графіку. Перегляд реалізацій і оприбуткувань, розрахунок собівартості.

Аналіз виторгу від реалізації по виробникам товарів

Результати торгівлі в розрізі виробників товару, щоб проаналізувати, який товар приносить основний дохід. Аналіз по видам товару і виробникам.

Аналіз продажів фіскального товару

Аналіз розміру виручки за групами товарів, інформація для звітності. Фільтрація товару, який продано через фіскальний реєстратор та не фіскальний принтер чеків, і без фіскального чека.

Аналіз стану на складах

Залишки товарів на складах, та на складах третього рівня: стан складу не тільки за обраним, але і за всіма підпорядкованими складами. Друк звіту: товар в наявності, весь товар, з нульовою і з від'ємною кількістю, товар що закінчується, товар, який треба замовити.

Динаміка заборгованості клієнтів

Контроль заборгованості клієнтів за період. В аналіз потрапляють операції з клієнтами, які беруть товар в кредит та з VIP клієнтами. Показ продажів, оплат, повернення і виплати за товари, що продані в борг.

Порівняльний аналіз виторгу за видами товару

Порівняння двох періодів: прогноз планованої кількості реалізацій і виторгу.

Аналіз виторгу по постачальникам

Перегляд виторгу магазину в розрізі постачальників товару: постачальник товару, сума постачальника, собівартість реалізації без списання, реалізація, повернення, виторг.

Аналіз реалізацій за минулими сезонами

Перегляд виторгу магазину по сезонах: кількість і сума постачання, кількість, сума, собівартість реалізацій і повернення, виторг.

Аналіз собівартості за періодами

Перегляд собівартості товару в установленому періоді.

Кількісний аналіз реалізацій

Побудова рейтингу найбільш продаваних товарів за період, де був проданий товар і в якій кількості – в цифрах і у вигляді графіка.

Аналіз продажів товару постачальника на реалізації

Перегляд продажів товару певного постачальника по центру обліку, залишки товару, борг перед постачальником, якщо товар був узятий під реалізацію. Друк аналізу, в тому числі з серійними номерами.

Дослідження виторгу за видами товару

Аналіз виторгу за період, по центру обліку та виробнику, з урахуванням виду товару, суми постачальника, собівартості реалізації, реалізації, повернення, виторгу.

Аналіз дохідності прибуткової накладної

Перегляд продажів товару за встановленою накладною з дати її створення до зазначеного моменту, кількість товару що залишився, вартість товару в закупівельних цінах, суми реалізацій, повернень, знижок, а також виторг і прибуток. Аналіз скільки й за якою ціною було продано товару, яка застосовувалася знижка і який прибуток принесли продажі в залежності від зміни ціни.

Аналіз товару, що залежався

Аналіз товару, який тривалий час не продається. Можливість швидко знизити ціну товару або встановити знижку, друк нової етикетки на товар, переоцінка. Повернення товару постачальнику.

Аналіз покупок клієнтів

Дозволяє побачити які клієнти та на яку суму купували товар за встановлений період: сума і кількість покупок, загальна кількість товарних позицій і кількість чеків.

Прибутковість реалізацій за період

Аналіз того, наскільки вигідно продавати той чи інший товар в магазині: кількість та собівартість товару, кількість і вартість проданого товару, залишки товару і сума складських запасів. Аналіз доходу від продажу товару.

Аналіз кількості чеків за сумами

Розрахунок середньої суми покупки в магазині: сума в чеку, кількість чеків за період, відсоток від загальної кількості всіх чеків, сума всіх чеків, відсоток від загальної суми всіх реалізацій та середня сума в чеку.

Аналіз впливу ціни продажу на прибуток

Аналіз прибутку по кожному товару, з урахуванням ціни, повернень, знижок і періоду, коли був проданий товар. Аналіз зниження ціни на обсяги продажів товарів.

Аналіз руху товару по партіях постачання

Рух партії постачання, по конкретній прибутковій накладній: дата і ціна закупівлі партії, повернення постачальнику, облік браку, кількість і сума реалізацій з партії, повернення від клієнта і списання. Залишок партії, виторг.

Аналіз облікової ціни товару

Звіт про те, скільки коштує товар в закупівлі у постачальника і скільки було грошей на нього витрачено: транспортні витрати, ціна етикетки, комісія банку тощо. Закупівля товару враховує ціну закупівлі, собівартість і додаткову собівартість, додаткову закупівельну вартість, облікову ціну.

Рейтинг продаваності розмірів

Аналіз проданих розмірів за період і по центру обліку – кількість реалізація з урахуванням повернень.

Аналіз торгової виручки

Аналіз торгової виручки за періодом, а також по центру обліку в розрізі товарів. Аналіз включає інформацію: фотографію товару, штрихкод, артикул, розмір, матеріал, кількість, сума по прайсу, собівартість виторгу, виторг, сума знижок, виручка.

Аналіз реалізацій по постачальникам і торговим точкам

Аналіз продажів по торговим точкам і постачальникам: залишок на початок періоду – кількість, облікова сума, сума по прайсу, прихід, торгові точки, всього продано, облік витрат і залишок на кінець періоду.

Аналіз залишків товару

Аналіз залишків товару на дату, по постачальнику і центру обліку: назва товару, артикул, штрихкод, сума постачальника, сума постачальника в валюті, валюта закупівлі, постачальник. Зміна роздрібної та закупівельної ціни товару. Показ звіту по товарах з нульовим залишком, тільки накладні "під реалізацію".

Аналіз надпланового прибутку

Аналіз результатів плану продажів і прибутку, отриманої понад план. Перегляд, товарів, які були продані після досягнення плану.

Аналіз вартості бізнесу

Динаміка зміни вартості бізнесу. Аналіз оцінює собівартість товару на складі, вартість обладнання, суми в касах і на розрахункових рахунках, баланс з партнерами.

Аналіз залишків

Аналіз залишків за термінами реалізації, постачальникам, виробникам, видам товару і по товару. Час продажу після приходу товару. Залишки за накладними постачальників і терміни зберігання товару на складі.

Аналіз реалізацій по підприємству

Аналіз реалізацій по підприємству постачання з урахуванням повернень по центру обліку або торговій мережі: товар і його кількість, ціна за прайсом, ціна реалізації, сума реалізації та знижки, центр обліку, де був проданий товар.

Аналіз руху товару по підприємству постачання

Аналіз руху товару по підприємству постачання, з урахуванням фіскальних і нефіскальних чеків, продажу без чека. Аналіз включає ціну постачальника, підприємство постачання, кількість товару при приході, кількість проданого товару, сума за ціною постачальника, залишок товару на кінець періоду.

Аналіз собівартості залишків товару

Аналіз собівартості залишків товару на центрах обліку за період по днях.

Аналіз інтенсивності продажів

Графічне зображення продажів: кількість чеків, товару, сума продажів за період.

ABC XYZ аналіз

Аналіз асортименту і визначення ходових товарів, товарів-локомотивів на підставі обсягу і рівномірності продажів. Які товари потрібні в достатній кількості на складі, а які можна виводити з асортименту.

Отримання знижки дня народження

Перегляд списку клієнтів, які скористалися знижкою до дня народження: дані клієнта, відсоток знижки та сума знижки.

Аналіз активності покупців

Сортування клієнтів за кількістю покупок, перегляд виручки реалізацій по клієнтам, по регіонах: дані клієнта, кількість чеків, сума реалізацій, виторг без урахування повернень, дата видачі картки, регіон, виторг в процентах, дата і сума останньої покупки, дата останнього контакту з клієнтом.

Аналіз використання знижок

Аналіз використання знижок і перегляд, хто зі співробітників продає зі знижкою найбільше. Перегляд за типами знижки та центрами обліку: без знижки, ручна на товар, на накладну, разова, фіксована, знижка дня народження, акція, товарна, накопичувальна, бонуси та інші. Перегляд підгонки суми, завищення або заниження знижки співробітником.

Аналіз руху бонусів

Перегляд руху бонусів з датою використання і товаром, який оплачений бонусами. Використання видів бонусів: ручне нарахування і списання, переведення в готівку бонусів, приведи друга, по документу, реалізаціям та поверненням.

Центр управління асортиментом

Управління асортиментом, відстеження руху товару між магазинами, складами. Розподіл товару між центрами обліку: прихід, прихід від повернення, прихід від внутрішнього переміщення, реалізація, списання, витрата від внутрішнього переміщення. Оперативне планування переміщень асортименту.