• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Звіт

Торговий звіт

Товарний звіт за період

Стан складу, оприбуткування товару від постачальника та суми закупівель, сума початкових залишків, прихід при внутрішній передачі, повернення товару покупцям, реалізація товару, повернення постачальнику, списання.

Звіт по касі за день

Список всіх операцій по касі з коментарями до кожної фінансової операції.

Узагальнений звіт за день

Інформація про рух грошей та фінансових операцій, відкриття і закриття касових днів. Звіт про роботу продавців, залишок суми в касі на початок дня, загальна кількість чеків реалізацій і чеків повернень. Суми реалізацій готівкою і безготівковими, сума повернень, витрат, сума інкасацій і наявність грошей в касах на кінець дня.

Валові доходи за період

Облік торгового виторгу, який надійшов у каси та розрахункові рахунки за період, без урахування повернень. Звіт допомагає контролювати валовий дохід, щоб не перевищити ліміти ФОП або підприємства.

Виписка за період

Звіт для звірки розрахункових рахунків і кас: вхідний залишок, витрата, прихід і вихідний залишок.

Настроювані звіти

Створення власних звітів за допомогою FastReport.

Звіт за період по відділах

Перегляд і аналіз надходжень від постачальників, сум реалізацій, повернень, підсумки складу по центрам обліку.

Товарний звіт за період по об'єкту обліку

Звіт з продажів та повернень. Фільтр по виду торгівлі: гурт, роздріб або спільно. Формат звіту: список товару, за видами товару, з угрупованням за чеками, по відділах. Товарний звіт з фотографіями.

Торговий звіт

Інформація про виторгу, вартості по приходу, витрати за центрами обліку, підсумковий прибуток по днях. Друк товарного звіту за день: звіт з продажу, деталізація за чеками, кількість оплат в різних валютах.

Товарний прибуток по днях за період

Аналіз товарного прибутку за кожен день по усім центрам обліку, показ виторгу..

Порівняльний звіт по місяцях

Докладний звіт за сумами приходів, списань, реалізацій, сум знижок і націнок, повернень та обороту. Склад: вартість і кількість товарів. Прибуток: витрати, баланс за сертифікатами, товарний прибуток.

Повний прайс-лист: всі об'єкти обліку

Прайс-лист з усіма послугами та товарами (в тому числі яких немає на складі), артикул і ціни на товари та послуги.

Звіт по реалізованому товару

Звіт про продаж товарів за готівку, в борг, повернення грошей покупцям — кількість, ціна реалізації, знижки, суми та номери чеків.

Прайс-лист за видами товару і виробникам

Звіт за наявними видами товарів: назва товару, модель, штрихкод, артикул і ціна.

Кількісний звіт по проданим товарам

Продажі та повернення товару: назва товару, артикул, штрихкод, кількість, різниця між реалізацією, поверненням і залишком товару на момент звіту. Інформація про загальну кількість артикулів, продажів, повернень і різниця між продажами та поверненнями.

Звіт по передплатам клієнтів на замовлення

Передплати за замовленнями: дата, клієнт, сума передоплати, використані передоплати для повної або часткової оплати замовлення.

Звіт по списанням товарів

Звіт про списані товари: назва товару, артикул, штрихкод, кількість, сума постачальника, сума собівартості.

Звіт по валютним продажам

Перегляд продажів у валюті, підсумок сум валют в касах і на рахунках, автоматичний перерахунок валюти за курсом для показ еквівалента в національній валюті.

Звіт по реалізації підакцизних товарів

Перегляд звіту продажів підакцизного товару: тютюну, пива, лікеро-горілчаної та виноробної продукції. У звіті зображаються найменування товару, вартість підакцизних товарів, ставка податку, сума податкового зобов'язання.