• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Хмарне сховище Google Drive

Синхронізація з Google Drive

Усвідомлення цінності інформації приходить у момент, коли ця інформація втрачається.

У багатьох із нас була ситуація, коли не можеш знайти у сумці свій телефон, і не зрозуміло де він – загублений чи забутий удома? У цей момент розумієш, що саме важливо у цьому пристрої: фотографії, телефонна книга, історія листування?

Інформація про бізнес та для бізнесу є більш цінною, й часто невідновлюваною. Якщо номер телефону людини можна знайти, то список проданих позавчора товарів – ні.

Одностороння синхронізація з Гугл Диском у Торгсофт

Торгсофт синхронізує базу даних, де зберігається все – історія продажів, база клієнтів, налаштування систем лояльності, дії продавців, фотографії товарів з Гугл Диском. Крім збереження, з Google Drive можна відновити базу даних, якщо потрібно перенести програму.

При налаштуванні опції вкажіть, як довго повинен зберігатися архів бази даних: цей час файл у хмарі вважається актуальним й не буде видалений. Мінімальний термін зберігання архіву – 1 день.

Що потрібно для автоматичної архівації

Де налаштувати створення архівів на Google Диск

Торгсофт → Налаштування → Завдання за розкладом → Архівування у хмарне сховище

Налаштування синхронізації з Google Диском

Для чого потрібно архівувати базу даних?

Не важливо, чи у вас хмарна система обліку, чи програма встановлена ​​на комп'ютері – вихідні дані все одно десь фізично зберігаються. Якщо файли – в єдиному екземплярі (як один комплект ключів від автомобіля), то втративши дані, доведеться докласти багато зусиль та витратити багато часу на відновлення інформації.

6 порад архівації

Робіть архіви бази даних щодня або залежно від частоти оновлення інформації у програмі обліку.

Зберігайте фотографії товарів на хмарі. Торгсофт допоможе зробити це автоматично. Метод синхронізації архіву фото із Google Drive наступний:

  • якщо фотографія змінюється на комп'ютері, вона буде оновлена в хмарі,
  • якщо фотографії в каталозі більше немає, вона видалиться з гугл диска.

Зберігайте описи у картці товарів. Google віддає перевагу унікальним описам та характеристикам, а не скопійованим або спарсеним описам з інших сайтів. Описи товарів у Торгсофт зберігатимуться разом із базою даних на гугл диску.

Перед будь-якими важливими змінами: перенесення бази, зміна системних налаштувань, інвентаризація, оновлення системи обліку – робіть архів бази даних у хмару або зовнішній диск. Це необхідно, щоб можна було переглянути інформацію в базі до змін або відновити базу, якщо щось пішло не так.

Якщо у вас мало місця на гугл диску, рекомендуємо почистити хмарне сховище або оформити передплату. У листопаді 2021 року передплата на 100 Гб гугл диска коштує 492,49 гривні на рік.

Періодично зберігайте базу даних та важливу інформацію на зовнішній диск. Це гарантує спокійний сон та роботу з базою даних без підключення до Інтернету.

Як налаштувати архівацію бази даних на Google Диск