• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Як привітати покупців з Днем народження

15.05.2019

Привітати наших улюблених покупців ми можемо:

 • по e-mail (листи створюються в програмі та автоматично розсилаються тим, у кого скоро День народження). Для цього використовується опція "Масова розсилка";
 • SMS-повідомленням (також розсилаються автоматично тим, у кого скоро День народження за допомогою "Масової розсилки" через сервіс "ТурбоSms")
 • поштовим листом і листівкою (що зараз вже зовсім рідкість). В цьому випадку з програми можна відкрити конверт з адресою одержувача. Робиться це в режимі Маркетинг -> Склад Сім'ї -> Кнопка "Друк конвертів".

Анкетні дані покупця можна внести або від руки — в паперову Анкету клієнта (роздруковується вона прямо з програми в Маркетинг - "Друк анкет клієнтів"), або прямо в програму в картку клієнта. Внести ми можемо ПІБ клієнта та його дітей, дату народження покупця та членів його сім'ї; його номер телефону та електронну адресу, поштову адресу. Також можемо вказати гуртовик він або роздрібний покупець (або і те, і інше разом), а також привласнити ознаку VIP - що буде давати йому право брати товар в борг.

Тут може виникнути питання. Покупці вже втомилися від заповнення всіляких анкет і купи дисконтних карток. Як же мотивувати його залишити вам свої дані? При проханні заповнити анкету відразу скажіть, що всі ці дані потрібні для того, щоб отримати особливу знижку або подарунок на честь Дня народження.

Щоб спрацювала спеціальна знижка або бонус Дня народження, йдемо в меню Налаштування --- Параметри, знаходимо вкладку Знижки. Тут нам потрібно вказати розмір та умови знижок. Зеленим кольором на зображенні показані знижки, а жовтим — періоди, коли він спрацьовує

 

  


Що варто вказати:

 • відсоток "спеціальної" знижки на честь Дня народження;
 • чи буде вона плюсуватися зі знижкою на дисконтній картці, якщо така є;
 • який період дії знижки: скільки днів ДО і ПІСЛЯ дати народження буде спрацьовувати знижка;
 • знижка буде спрацьовувати один раз протягом цього періоду або стільки разів, скільки клієнт прийде в магазин;
 • знижка буде "бонусною" (накопичувати на бонусній карті) або "готівковою";
 • всім покупцям буде даватися знижка або тільки діткам (вводимо обмеження за віком);
 • "Товарна група знижки Дня народження" - тут можемо поставити групу (групи) товарів, на які буде / не поширюватиметься знижка;
 • можна завантажити свою картинку та музичний супровід (в меню налаштувань "Звуки"), яке з'явиться при спрацьовуванні знижки. Як виглядає привітання за замовчуванням показано тут.

Якщо ви хочете дарувати покупцям подарунки на День народження

Якщо ви хочете віддавати якійсь товар безкоштовно в честь Дня народження, тоді розумним буде виділити групу цих товарів-подарунків і вказати її в графі "Товарна група — знижки Дня народження". Тоді ставимо знижку Дня народження 100%, і вказуємо товар, який буде йти безкоштовно. Як правило, це якісь недорогі, але завжди корисні речі. Наприклад, фоторамки або фотоальбоми, дрібниці для побуту, сувеніри, канцтовари, іграшки, брендовані товари з вашої символікою. Все це визначається напрямом вашого магазину.
Ви навіть можете завести окрему гілку виду товару "Подарунки покупцям", і вносити туди спеціально закуплені для подарунків товари.

Як програма попереджає вас про Дні народження клієнтів

Щоб програма попередила вас про те, що скоро у якихось клієнтів День народження, потрібно в налаштуваннях заповнити вікно "Днів до дня народження для привітання". Тоді при запуску програми ви будете бачити віконце з нагадуванням і списком майбутніх іменинників. Тут же можна відправити вітальні повідомлення (SMS або e-mail), натиснувши кнопку "Привітати".
Зверніть увагу. Дане оповіщення і можливість розсилки буде можливим тільки в тому випадку, якщо у вас в програмі активована додаткова опція "Масова розсилка".

Текст вітального листа (або SMS), котре отримає покупець, також ми можемо скласти заздалегідь. Для цього в налаштуваннях заповнюємо "Шаблон розсилки для привітання". У текст можна вставляти змінні (ПІБ клієнта, його знижка і термін її дії), а також картинки або посилання на ваш сайт.

Ось приклад складання тексту привітання для клієнта:

Порада: пишіть якомога більше "людяні" тексти, не обмежуйтеся просто рекламою знижки. Аналогічно можна вітати дітей ваших клієнтів.


 
 
  І ось що в підсумку отримає щасливий клієнт:
 

Ось так просто й ефективно вирішується завдання "виховання" лояльності покупців до магазину. Дрібниця, а людям приємно і собі недорого.
А Ви вітаєте своїх клієнтів з Днем народження?


Програма обліку товару | ТоргсофтFacebook Instagram YouTube Twitter Google News Google Podcast Apple Podcast SounCloud

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором