• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Маркетингові можливості Торгсофт

28.05.2019

У сучасних реаліях підприємцю потрібно не тільки розташувати товар на вітрині, а й зробити так, щоб покупець дізнався про ваш товар і захотів купити його саме у вас. Якраз тому маркетинговій підтримці бізнесу зараз відводиться далеко не остання роль.

Програма для обліку товарів Торгсофт володіє широким арсеналом маркетингових можливостей. Розглянемо докладніше деякі з них.

За допомогою програми для бізнесу Торгсофт ви зможете:

Вести базу клієнтів. Свого клієнта потрібно знати в обличчя - чим більше інформації ви знаєте про свого клієнта, тим більше вигідну пропозицію для нього зможете сформувати. У картку клієнта в Торгсофт ви зможете внести інформацію про нього і його сім'ї: День Народження, склад сім'ї, контактні дані, % знижки та інше. Тут же ви зможете переглянути, які покупки і коли він здійснював.

Організувати акцію. Слово «Акція» на вітрині магазину завжди виглядає заманливо для перехожих повз людей. Акції та розпродажі залучають покупців, їх чекають, при цьому абсолютно не важливий статус і рівень достатку клієнта - прагнення купити вигідніше, заощадити у нас в крові. Про переваги акцій ви можете прочитати тут.

Побудувати бонусну і дисконтну систему в магазині. Для підтримки лояльності вже існуючих клієнтів і заохочення нових покупців має сенс розробити систему бонусів або знижок в магазині. Детальніше про бонусну систему можна прочитати тут, про організацію дисконтної системи - в цій статті. До речі, у нас також можна замовити дисконтні карти.

Створити дисконтні купони. Вони будуть дуже до речі, якщо ви поки не готові впровадити бонусну або дисконтну систему, але хочете порадувати клієнтів одноразовою знижкою. Також за такими зниженими купонами можна відстежувати активність розповсюджувачів і ефективність рекламних кампаній.

Впровадити подарункові сертифікати. Підійдуть для тих клієнтів, кого ставить в тупик вибір подарунка. Про них - у цій статті.

Проводити опитування покупців. Думка клієнта - важливий показник у веденні бізнесу. Воно допоможе вам зрозуміти, що важливо для ваших клієнтів, а що ні, що привертає їх увагу, як вони оцінюють роботу вашого магазину. Детальніше про організацію опитувань за допомогою Торгсофт читайте тут.

Залучити друзів ваших клієнтів. Додаткова опція промо-акція "Приведи друга" допоможе організувати дворівневу бонусну систему, яка, з одного боку, підвищить лояльність наявних покупців, а, з іншого, - приверне нових клієнтів. Суть її полягає в тому, що ваш клієнт, привівши свого друга, отримує бонус на покупку у вашому магазині, а його друг - знижку.

Сповістити своїх клієнтів про всі важливі події в вашому магазині. За допомогою додаткової опції Масова розсилка SMS і e-mail ви зможете автоматично розіслати повідомлення і листи по базі клієнтів з програми для обліку товарів Торгсофт.

Організувати партнерську програму з іншими організаціями. Додаткова опція Реферальна програма: облік партнерів та рекомендацій, а також режим роботи Посередник, дозволять залучити нових покупців за допомогою ваших партнерів, пропонуючи їм замість цього бонуси, знижки та ін. На покупку у вашому магазині.

Після проведення маркетингових заходів, програма Торгсофт дозволить вам підсумувати результати та провести аудит.

Провести різні види акцій. Це тема окремої статті. Про те, які види знижок можна застосувати - читайте в тут.

Проаналізувати активність покупців. За допомогою даного аналізу Ви з легкістю зможете переглянути виторг по реалізації будь-якого клієнта, будь-якого регіону, який здійснював покупки за обраний період в певному центрі обліку. Також, є можливість відсортувати клієнтів за кількістю покупок.

Зробити аналіз використання знижок. Даний функціонал призначений для аудиту використання знижок за певний період, при цьому, є можливість подивитися, хто з працівників здійснює найбільше продажів зі знижкою, також можна вибрати тип знижки та центр обліку на якому відбувалися продажу.

У програмі для торгівлі Торгсофт реалізовані й інші маркетингові можливості.

Зрештою, будь-який бізнес створюється для отримання прибутку. А прибуток приносять клієнти, тому цінуєте своїх клієнтів, зважайте на їх думкою, і вони дадуть відповідь вам взаємністю!

За додатковою інформацією про Торгсофт звертайтеся до відділу замовлень!

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором