• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Підключення екрану покупця

Багатьом покупцям важливо знати до отримання чека, чи ту продукцію пробив співробітник магазина, скільки коштує конкретний товар, якою є загальна сума до сплати тощо. Тому часто ми можемо спостерігати картину, коли клієнт крадькома заглядає в монітор на касі.

Як допомогти відвідувачам отримати важливу для них інформацію?

Для цього в Торгсофт передбачена додаткова опція Підключення екрану покупця. Вона дозволить вивести на спеціальний монітор ті дані, які повинен бачити покупець: назва товару, його ціну та знижку, якщо вона є, а також загальну суму покупки. Все, що вам знадобиться - це додатковий екран.

Экран покупателя

Ця функція дозволяє вивести інформацію на звичайний монітор, який істотно дешевше представлених на ринку спеціалізованих дисплеїв покупця.

Як використовувати цю опцію?

Після її активації необхідно включити показ окремого вікна на кожному робочому місці окремо. Для цього потрібно у відкритій реалізації зайти в пункт меню Вид - Налаштування вигляду форми і включити параметр «Показувати екран покупця»

Після цього з'явиться додаткове вікно, яке можна розмістити на другому моніторі комп'ютера. Для підключення ще одного монітора до комп'ютера може знадобитися друга відеокарта.

Після додавання товару в реалізацію на додатковий монітор користувача виводиться відомості про покупця, назва товару, кількість, ціна і сума реалізації

При необхідності можна додати наступну інформацію: артикул, штрих код, відсоток знижки, вид знижки, нараховано бонусів, оплачено бонусами.

Якщо просканувати дисконтну карту клієнта, на додатковому екрані з'являються відомості про нього

Після прийняття оплати від покупця на екрані показано поточну дату та час до того моменту, поки в нову реалізацію не буде доданий товар.

Опцію Підключення екрану покупця та всі інші додаткові опції, за винятком Видалення статистик закритих періодів, ви можете протестувати безкоштовно протягом 30 днів. Як це зробити, читайте в статті