• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Виробник якісних товарів для немовлят та дітей ™ Betis

 • Виробництво ТМ «Бетіс»:
 • Україна, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Зінченка Олексія, 132
 • info@tmbetis.com.ua
 • Відділ продажів
 • Головний офіс:
 • +38 (067) 884-28-28 Telegram, Viber
 • manager1@tmbetis.com.ua

Фабрика спеціалізується на виготовленні дитячого одягу й аксесуарів для хрещення, текстильних товарів для виписки з пологового будинку, повсякденного та святкового одягу для малюків віком від народження до 3-х років, а також на виробництві домашнього текстилю для всієї родини.

✅ Як з'явилась компанія, з чого почався бізнес?

Виробництво фабрики ТМ BetiS у 2004 році заснувала Вікторія Чорна. Все почалось з бажання якнайкраще одягати свою донечку, а згодом і синочка. На відкриття власної справи Вікторію надихнув мудрий вислів: «Хочеш зробити добре — зроби сам». На подарованій швейній машинці з'явилися перші дитячі речі. Місцевий дитячий магазин став першим гуртовим покупцем. Так розпочалася історія фабрики «Бетіс».

Згодом про мінівиробництво в Очакові дізналися продавці з інших міст. Почали поступати подальші замовлення. Схвальні відгуки надихали іти далі, так і з'явилася одна із найбільших текстильних фабрик в Україні з сучасним обладнанням та великою виробничою потужністю. Команда регулярно брала і бере участь у Всеукраїнських та Міжнародних виставках, презентуючи свій бренд BetiS.

Компанія «Бетіс» є одним із лідерів на гуртовому українському ринку у своїй торговій ніші.

одяг для немовлят і дітей "Бетіс" одяг для немовлят і дітей "Бетіс" одяг для немовлят і текстильні товари ТМ "Бетіс"

✅ Який товар є особливим та який має найбільший попит серед покупців?

Асортимент фабрики досить великий. Підприємство одне із перших на ринку запустило виробництво одягу для недоношених малюків від 600 грамів ваги. Ця лінійка є унікальною, адже коли народжується таке маля, воно потребує ще більшої турботи. Для крихіток відшивається все необхідне — конверти, кокони, позиціонери.

Особливий попит серед гуртових й роздрібних клієнтів мають хрестильна продукція та святковий одяг. На фабриці шиють одяг для малюків до важливих подій: святкові сукні, сорочки, крижми, аксесуари — з якісних матеріалів таких як: бавовна, бавовняне полотно (кулір, інтерлок, футер, махра), велюр, шовк та ін. Розмірна сітка дитячого одягу: від 32 до 134 розміру.

✅ У чому Ваша сильна сторона, головна перевага для клієнтів?

Продукція BetiS пошита винятково з натуральних тканин. Зазвичай, це 100% бавовна різних видів. Гуртові клієнти співпрацюють з індивідуальним менеджером, який відповідає за правильний вибір та своєчасну доставку продукції. Кожен крок технологічного процесу виробництва для нас — важливий, у нас немає винятків, і внутрішнім правилам слідує кожен працівник компанії.

Окрім цього, модельєри проєктують вироби у неповторному стилі, з урахуванням досвіду і бажань батьків. 

«Епідемія кинула виробництву нові виклики, війна ще більші. Та ми їх долаємо і стаємо сильнішими, попри складнощі життя в прифронтовому місті. За всі роки праці наша команда не стояла осторонь нагальних потреб населення. У розпал епідемії ми шили захисні маски, зараз інші необхідні речі на війні. Бути корисними країні у важкі часи — важливо. Усі ми разом наближаємо перемогу, кожен на своєму місці», — Вікторія Чорна, засновниця та директорка фабрики дитячого одягу та домашнього текстилю BetiS.