• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Виробництво: облік матеріалів та готової продукції

Програма для автоматизації виробництва

Управління виробництвом — непростий процес, який полягає не лише в контролі виробничого циклу, але й у гарантії прибутковості бізнесу.

Цикл управлінського обліку на виробництві

Незалежно від обсягів та серійності виробництва, підприємець змушений вирішувати та контролювати масу питань, щоб не зривати терміни виробництва:

 • планування та закупівлю матеріалів,
 • контроль запасів на складі,
 • розрахунок планової та фактичної собівартості виробленої продукції,
 • облік термінів виконання замовлень,
 • контроль роботи з клієнтами,
 • контроль етапів виробництва,
 • облік випущеної продукції та браку,
 • облік і оплата праці персоналу,
 • реалізація готової продукції.

Програма Торгсофт дозволяє автоматизувати виробництво, вести облік повного циклу роботи виробничого підприємства від закупівлі сировини до реалізації готової продукції гуртом та в роздріб.

Функції автоматизації виробництва додаткової опції «Виробництво: облік матеріалів і готової продукції»

Закупівля матеріалів. Номенклатура, імпорт накладних постачальника, собівартість, взаєморозрахунки з постачальниками, контроль оплат.
 
Контроль залишків матеріалів. Розподіл по складах, оприбуткування, витрати, списання. Резерв матеріалу для потреб виробництва. Виробничий облік.
 
Планування закупівель. Розрахунок необхідної кількості матеріалів на підставі замовлень від клієнтів і наявних залишків. Формування замовлень постачальникам, автоматичне оприбуткування на підставі замовлень.
 
Автоматизація технологічних процесів. Складання технологічних карт на продукцію та напівфабрикати. Технологічні карти на виробництво складної продукції. Технологічні карти для модельного ряду. Контроль заміни матеріалів у процесі виробництва (аналоги матеріалів у техкарті). Перелік та послідовність операцій для виготовлення виробу.
 
Виробничі операції. Операції та групи операцій. Розряди та коефіцієнти до зарплати.
 
Маршрутні листи. Контроль за виробництвом у реальному часі. Автоматична фіксація виконаних операцій. Зв'язок співробітника з операцією.
 
Виробничі акти. Гнучкий режим обліку виконаних виробничих операцій. Зв'язок виконавця з операцією.
 
Устаткування. Облік використання та завантаження устаткування. Планування виробництва.
 
Стадії виробництва. Контроль етапів кожного маршрутного листа або виробничого акта.
 
Списання матеріалів на виробництво. Списання матеріалів як в процесі виробництва, так і за фактом випущеної продукції. Облік відходів.
 
Собівартість продукції. Розрахунок собівартості продукції на підставі витрат на матеріали та оплату праці. Облік собівартості партії та окремих одиниць готової продукції.
 
Договірна оплата праці. Прив'язка операції до виконавця. Зарплатні коефіцієнти в операціях. Розряди.
 
Випуск готової продукції. Прихід готової продукції на склад з розрахованої собівартістю та заданої націнкою. Маркування. Генерація серійних номерів. Списання браку.
 
Замовлення клієнта на виробництво. Облік замовлень клієнтів на виробництво на окремі одиниці та модельний ряд. Контроль за виконанням замовлення. Контроль оплат та відвантажень.
 
Облік готової продукції. Необмежена кількість характеристик товару, складський облік, гуртова та роздрібна ціна, продажу, повернення.

Комплексна автоматизація виробництва та випуску готової продукції в Торгсофт

Оскільки система автоматизації виробництва є складовою ланкою програми Торгсофт, то вона взаємодіє з усіма функціями програми обліку. Весь життєвий цикл продукції та всі операції бізнесу зберігаються в єдиній системі, а отже фінансові результати діяльності можуть бути оцінені оперативно та без похибок. У Торгсофт підприємцю доступні:

 1. Складський облік матеріалів і готової продукції. Номенклатура, необмежена кількість характеристик. Прибуткування, витрати, переміщення, інвентаризація, місця зберігання товару.
 2. Фінансовий облік. Взаєморозрахунки з постачальниками, клієнтами. Облік доходів та витрат на виробництво. Фінансова аналітика та розподіл за статтями аналізу. Контроль заборгованості.
 3. Робота з клієнтами. Ведення клієнтської бази, дисконтні програми з накопичувальною та фіксованою знижками, бонусна програма.
 4. Робота з постачальниками. Імпорт накладних постачальника, формування замовлень та автоматичне створення приходів. Взаєморозрахунки з постачальниками.
 5. Персонал. Облік робочого часу, облік продажів по співробітниках. У додатковій опції «Розрахунок зарплати та система мотивації персоналу» оплата ставки, погодинної ставки, різних видів відсотків від продажів колективних та індивідуальних. Договірна оплата праці на виробництві.
 6. Ціноутворення. Роздрібні та гуртові ціни. Валютні прайс-листи. Націнки. Розрахунок собівартості та контроль продажів з мінімальною націнкою. Швидкий розрахунок і зміна цін.
 7. Ремонт та гарантійне обслуговування. Додатковий модуль для обліку замовлень на ремонт, контроль робіт та витратних матеріалів. Оплата майстру. Етапи та стани ремонту.
 8. Продаж товару в роздріб і гуртом. Швидкий пошук по штрихкоду, артикулу, назві. Контроль ціни продажу. Автоматичний розрахунок знижок за умовами дисконтних програм. Друк чека.
 9. Торгівля з випискою рахунку. Виписка комерційних пропозицій, рахунків та витратних накладних. Контроль оплат. Відправка товару перевізниками та контроль станів ТТН.
 10. Маркетинг. Масові розсилки по і-мейл, смс та вайбер. Акції. Політики знижок. Опитування клієнтів.
 11. Продаж в інтернеті. Експорт товару та цін в інтернет-магазин, у Пром та Розетку. Експорт замовлень.
 12. Аналітика. Звіти й аналізи, які показують результати діяльності бізнесу з різних ракурсів.
 13. Безпека. Розмежування доступу до програми. Обмеження дій. Протоколювання та журнал дій і змін.

Компанія Торгсофт займається комплексною автоматизацією виробництва. Для виробничого обліку вам потрібні:

 1. Ліцензія Торгсофт Ультра або Термінал, починаючи з версії 7.5.2.0.
 2. Додаткова опція «Виробництво: облік матеріалів і готової продукції».

Торгсофт поставляє обладнання, яке є сумісним з програмою для складу та виробництва. З огляду на навантаження, для автоматизації технологічних процесів на виробництві ми рекомендуємо:

Щоб протестувати додаткову опцію «Виробництво: облік матеріалів і готової продукції», звантажте безкоштовну демоверсію програми Торгсофт та активуйте функцію на 30 днів. Вся інформація зберігається на вашому комп'ютері, і після придбання додаткової опції ви зможете продовжити вести облік на виробництві з того моменту, де ви зупинилися.