• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Зв'язування продажу кожного товару з продавцем

Мотивація продавців: облік особистих продажів

Мотивація продавців: облік особистих продажів

Одна-дві каси та кілька відділів з продавцями-консультантами — поширена схема роботи в магазинах непродовольчих товарів. У цього методу є свої переваги: ​​не потрібно витрачати гроші на покупку обладнання для робочого місця кожного продавця, час на навчання персоналу роботі на касі; в торговому залі є фахівець, який допоможе покупцеві визначитися та вибрати товар. Також менше співробітників контактує з грошима.

Але коли каса одна, а товар розділений по відділах, покупець бере товари з кількох відділів. У цьому випадку втрачається можливість мотивувати продавців-консультантів, адже чек один, а товари в ньому з різних відділів й від різних консультантів.

Як мотивувати продавців допомагати клієнту і вести облік особистих продажів?

Додаткова опція «Зв'язування продажу кожного товару з продавцем» автоматизує ефективну мотивацію продавців за особисті продажі.

Як працює опція «Зв'язування продажу кожного товару з продавцем» у Торгсофт

Програма запитує бейдж продавця-консультанта перед скануванням кожного товару. Таким чином кожен проданий товар йде в особистий залік. Інформацію про товари, що продані продавцем, можна подивитися в режимі Налаштування — Співробітник — Аналіз роботи за період по чекам.

Як враховувати особисті продажі продавців в магазині

Чотири поширені способи обліку особистих продажів:

  • Кожному продавцю видається стрічка етикеток, на яких надруковані на принтері етикеток його власні штрихкоди. Коли продавець видає покупцеві товар зі свого відділу, він приклеює етикетку зі своїм штрих кодом на бирку. Касиру треба просканувати етикетку продавця перед скануванням товару.
  • Штрих коди всіх співробітників надруковані та наклеєні на планшет, та знаходяться на касі у касира. Коли на касу підходить покупець, то касир, дивлячись на товар або на паперовий чек, визначає з якого відділу продано товар та сканує штрихкод продавця-консультанта цього відділу.
  • Продавець особисто приводить свого покупця на касу та дає касирові просканувати свій штрихкод.
  • Продавець дає покупцеві картку зі своїм штрихкодом. Покупець на касі віддає товар та картку касиру.

Опція «Зв'язування продажу кожного товару з продавцем» включена за замовчуванням у додаткову опцію «Розрахунок зарплати та система мотивації персоналу». Тобто якщо у вас активований «Розрахунок зарплати», то вам вже доступний облік індивідуальних продажів для продавців-консультантів.

Вимоги для роботи опції:

  • Ліцензія Торгсофт Ультра або Термінал починаючи з версії 7.6.4
  • Додаткова опція «Зв'язування продажу кожного товару з продавцем»