• Від місця на ринку до магазину

 • -

 • Від магазину до торговельної мережі

 • -

 • Від торгівлі до виробництва

Облік відвідувачів

Програма обліку відвідувачів

Для чого потрібна програма обліку відвідувачів?

Обсяг продажів — не найоб'єктивніший метод оцінки ефективності залучення покупців до магазину, оскільки він не включає інформацію про загальну кількість відвідувачів, які зайшли в магазин. 

Щоб комплексно оцінити успіх маркетингових заходів, якість розкладки товарів у магазині, повноту й обсяг асортименту, рівень сервісу та обслуговування, потрібна конверсія відвідувачів — співвідношення кількості покупок до кількості відвідувачів. Для підрахунку конверсії потрібен облік відвідувачів магазину. Хороший коефіцієнт конверсії відвідувачів — це коли ваші витрати на залучення клієнтів окупаються, і магазин приносить прибуток.

Як вести облік відвідувачів?

У Торгсофт реалізована електронна система обліку відвідувачів, за допомогою опції «Облік відвідувачів», сервісу-посередника GSMcounters і синхронізації з лічильниками ТК-01 і ТК-04. 

Лічильник обліку відвідувачів записує інформацію про кількість відвідувачів, що ввійшли та вийшли за кожну годину, передає на сервер сайту GSMcounters і після — в програму обліку Торгсофт для аналізу даних і зіставлення з підсумками продажів.

Можливості опції «Облік відвідувачів» від Торгсофт:

 • журнал обліку відвідувачів,
 • аналіз відвідуваності магазину для оцінки ефективності акцій, розрахунку конверсії відвідувачів та її тенденцій,
 • обчислення пікових періодів навантаження та планування роботи персоналу. 

Аналіз обліку відвідувачів у програмі Торгсофт

Налаштувати лічильники та прив'язати їх до певного центру обліку можна в Торгсофт → Маркетинг → Облік відвідувачів. Також у цьому режимі можна подивитися всі отримані дані від пристрою: кількість входів і виходів за певну дату та час.

Сукупну інформацію про відвідуваність магазину у вигляді графіків ви побачите в Торгсофт → Аналіз → Аналіз інтенсивності продажів. Цю інформацію можна зіставити з кількістю проданого товару, чеків і сумою реалізацій, проаналізувати дані за годину, день, тиждень, місяць, рік і за днями тижня у вигляді абсолютних або середніх показників.

Графіки дадуть змогу наочно оцінити:

 • динаміку змін,
 • залежність продажів від кількості відвідувачів,
 • конверсію — відобразити динаміку кількості чеків і відвідувачів: чим ближче один до одного графіки, тим вища конверсія,
 • причини сплеску або спаду активності відвідувачів і зіставити їх з акціями в магазині.

Лічильник відвідувачів | Торгсофт

Лічильники обліку відвідувачів: який обрати?

ТК-01 — потрібно тягнути кабель, живлення — від мережі.

ТК-01 Wi-Fi — працює через вай-фай, але потрібне живлення від мережі, тому що в цієї моделі немає акумулятора.

ТК-04 Wi-Fi — на цей момент найкраща модель лічильника відвідувачів: бездротова і працює на батарейках. ТК-04 Wi-Fi працюватиме без світла в магазині, і якщо зникає зв'язок, то датчик до 6 місяців записує інформацію у внутрішню пам'ять про відвідування, а після відновлення зв'язку із сервером — передає всю інформацію в програму одразу.

Що потрібно для обліку відвідувачів?

 1. Програма Торгсофт Ультра або Термінал.
 2. Додаткова опція «Облік відвідувачів» — для кожного лічильника опція купується окремо.
 3. Датчик ТК-01, ТК-01 Wi-Fi або ТК-04 Wi-Fi
 4. Обліковий запис на порталі GSM Counters з тарифом WebAPI, наприклад «Користувацький».