• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Monobank

Інтеграція з Monobank: облік фінансів для бізнесу

Інтеграція з Monobank

У Торгсофт 2020.8.4 з'явилася синхронізація з Монобанк — отримання виписок по картковим і розрахунковим рахункам ФОП.

Підприємці використовують Торгсофт як програму для обліку витрат та доходів підприємства та сервіс для обліку особистих фінансів: додаткова опція «Банківські виписки по рахунках» імпортує надходження та витрати по особистих рахунках та по рахунках Монобанк ФОП.

При цьому в програмі обліку Торгсофт є розмежування доступу до виписок: рух коштів по особистих рахунках може бачити тільки власник бізнесу та використовувати Торгсофт як додаток для обліку особистих фінансів, співробітники будуть бачити тільки розрахункові рахунки підприємства, надходження на рахунки ФОП Монобанк, а бухгалтер — використовувати Торгсофт як програму для обліку витрат та для перевірки оплат за товари.

Синхронізація Торгсофт з банком відбувається через monobank api — власнику рахунку не треба нікому передавати доступ до особистого кабінету.

Три кроки синхронізації Monobank з Торгсофт

  • Активуйте додаткову опцію «Банківські виписки по рахунках» в Торгсофт: пробну версію на 30 днів або придбайте додаткову опцію.
  • Отримайте API ключ Monobank: проскануйте QR код на сайті за допомогою мобільного додатку Monobank. Скопіюйте API ключ.
  • У Торгсофт — Налаштування — Налаштування виписок по банківських рахунках додайте рахунок Монобанк, вставте API ключ Monobank, зв'яжіть створений рахунок з рахунком в Торгсофт.


Перевірити рахунки можна в режимі Оплата — Виписки з банківських рахунків або у Торгівлі з випискою рахунку — Оплата.

Крім перевірки виписок, Торгсофт — один з кращих додатків для обліку фінансів на iOS і Android. За допомогою мобільного додатка можна вводити особисті витрати та використовувати додаток для обліку витрат для бізнесу. У мобільному додатку підприємець може вводити непізнані оплати від клієнтів, які надійшли на рахунок, а менеджери — прив'язувати оплати до рахунків в режимі «Торгівля з випискою рахунку».