• Від місця на ринку до магазину

  • -

  • Від магазину до торговельної мережі

  • -

  • Від торгівлі до виробництва

Безкоштовна версія програми Торгсофт® на 30 днів

13.03.2021

Завантажити файл встановлення ви можете на будь-якій сторінці нашого сайту. Після звантаження* виберіть автоматичний тип встановлення та дотримуйтесь підказок установника.

Встановлення містить SQL Server 2014 Express Edition.

Ви також можете встановити програму у ручному режимі. Для цього скористайтесь відеоінструкцією

Питання, які часто виникають:

Які системні вимоги для програми Торгсофт®?
З оптимальними системними вимогами для вашого комп'ютера можна ознайомитися тут.
Програма встановлена. Для входу потрібен логін та пароль.
Логін: sa
Пароль: 2009
Це стандартні дані для входу під обліковим записом "Власник". Ці дані можна змінити при ручному встановленні, або пізніше поміняти в самій програмі.
Як активувати програму на безкоштовний демо період (30 днів)?
При першому запуску програми відкрийте будь-який пункт Меню. З'явиться "Майстер активації" - дотримуйтесь його інструкції, після цього перезавантажте програму. На головній формі програми є інформація про те, скільки залишилося днів безкоштовного користування. Якщо у вас немає інтернету, то код активації можна отримати телефоном або електронній пошті. Для цього зв'яжіться з нашою технічною підтримкою.
Що робити, якщо не вдалося встановити програму?
Зверніться в нашу службу технічної підтримки. Наші фахівці готові встановити програму на ваш комп'ютер. Для нових клієнтів при активації демоверсії у нас існує "Пакет впровадження" (час технічної підтримки), який нараховується безкоштовно одноразово. Його можна витратити на консультації по впровадженню в ваш магазин, настройку, установку, підключення обладнання та інші питання за програмою Торгсофт®
Після закінчення демоверсії і покупки програми потрібно буде вносити дані повторно?
Після придбання ліцензії ви отримуєте програму в безстрокове користування. Інформація, введена в демоверсії, при цьому зберігається.
Рекомендації для успішного встановлення  Торгсофт® на Windows 10
При запуску інсталяційний файл (TorgSoftSetup.exe) на ОС Windows 10 може відкритися повідомлення про те, що система захистила ваш комп'ютер (див. Мал. 1)В цьому випадку необхідно натиснути на слово Детальніше, після чого відкриється вікно з назвою програми та його видавцем (див. Мал. 2), де слід вибрати кнопку Виконати в будь-якому випадку.Для того, щоб зняти основні обмеження при запуску програми, інсталяційний файл найкраще запускати від імені адміністратора (див. Рис. 3). Для цього потрібно навести курсор на TorgSoftSetup.exe, натиснути правою кнопкою миші на нього, і в меню вибрати "Запуск від імені адміністратора"

*Завантажуючи демоверсію, ви автоматично погоджуєтесь отримувати інформаційну розсилку Торгсофт® по e-mail (sms).

Seyit
15-09-2019 в 21:04:27
kruto

Додати коментар

Додати коментар
Ваш відгук відправлено. Його опублікують після перевірки адміністратором